« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 stycznia 2020 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawe walki fighterów podczas "Soboty Bokserskiej". Emocji nie brakowało (zdjęcia, wideo)

Dwadzieścia cztery starcia - trzynaście towarzyskich i jedenaście punktowanych - zobaczyła podczas "Soboty Bokserskiej" zgromadzona publiczność w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Nie brakowało emocjonujących pojedynków.


W sobotnie popołudnie rywalizację rozpoczęły walki towarzyskie. Zaplanowano osiem walk bokserskich i pięć starć w formule K1.

Reklama

 

Na przeciwko siebie w sparingowych pojedynkach stanęli Maksymilian Dobkowski (Victoria Ostrołęka) i Remek Chorąży (Fight Academy Ostrołęka), Piotr Drężek (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Stolarczyk (Fight Academy Ostrołęka), Miłosz Pogulajewski (Warrior MMA Team Przasnysz) i Patryk Michalak (Jaciążek), Albin Szymon (Czarni Regimin) i Tomasz Walenc (Czarni Regimin), Tadeusz Lech (UOLKA Ostrów Mazowiecka) i Maksymilian Kuskowski (Czarni Regimin), Dominik Stępień (UOLKA Ostrów Mazowiecka) i Mateusz Duchnowski (Czarni Regimin), Krystian Trędowski (Jaciążek) i Szymon Wróblewski (Champion Ostrołęka), Bartosz Ptak (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Wdowiński (Warrior MMA Team Przasnysz), Maciej Erpsz (Champion Ostrołęka) i Piotr Pęksa (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Adrian Lipski (Champion Ostrołęka) i Hubert Kęcki (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Daniel Chromik (Warrior MMA Team Przasnysz) i Marcin Kacprzak (Warrior MMA Team Przasnysz), Dorota Balcerzak (Victoria Ostrołęka) i Bożena Grabowska (Victoria Ostrołęka) oraz Antoni Pasternak (Victoria Ostrołęka) i Adam Dogosheya (Victoria Ostrołęka).

 

Po godz. 15.00 rozpoczęły się walki z karty głównej "Soboty Bokserskiej". Jako pierwsi w ringu na przeciwko siebie stanęli Daniel Rudnicki (Victoria Ostrołęka) i Maciej Smoliński (Warrior MMA Team Przasnysz). Lepszy w bokserskim pojedynku okazał się zawodnik gospodarzy. Następnie walczyli Szymon Rutkowski (Champion Ostrołęka) i Wojciech Stępień (Warrior MMA Team Przasnysz). Jednogłośnie na punkty bokserskie starcie wygrał zawodnik klubu z Ostrołęki.

 

W formule K1 Przemysław Późniewski (Victoria Ostrołęka) nie dał szans Sebastianowi Lendzie (Victoria Ostrołęka) wygrywając jednogłośną decyzją sędziów. Niejednogłośnie swoją bokserską walkę wygrał Błażej Wojsz (Victoria Ostrołęka) z Pawłem Daniłowiczem (Champion Ostrołęka).

 

Kolejne pięć walk kibice zgromadzeni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce zobaczyli w formule boks. Adrian Jankowski (Warrior MMA Team Przasnysz) pokonał w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut z Miłoszem Modzelanem (Victoria Ostrołęka), Emilia Kołakowska (Victoria Ostrołęka) jednogłośną decyzją sędziów okazała się lepsza od swojej klubowej koleżanki - Klaudii Baczewskiej, Karol Wojtczuk (UOLKA Ostrów Mazowiecka) nie dał szans Jakubowi Sobotce (Victoria Ostrołęka), Piotr Kita (Victoria Ostrołęka) wygrał z Grzegorzem Nurczykiem (Victoria Ostrołęka), a Mateusz Kubeł (Gladiator Ostrołęka) rozbił Rafała Maliszewskiego (UOLKA Ostrów Mazowiecka).

 

Dużo emocji wzbudził przedostatni pojedynek pomiędzy Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team Warszawa) a Patrykiem Góreckim (Victoria Ostrołęka). Nieco lepszy, niejednogłośną decyzją sędziów, okazał się reprezentant gospodarzy. W pojedynku kończącym "Sobotę Bokserską" Jakub Waszkiewicz, jednogłośnie na punkty, pokonał Sebastiana Matjasika (Victoria Ostrołęka)."Sobota Bokserska" odbyła się 23 listopada w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Organizatorem wydarzenia był UMKS Victoria Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
"Sobota Bokserska" w Ostrołęce

Więcej zdjęć: "Sobota Bokserska" w Ostrołęce

 

Odsłon: 8242
Komentarzy: 0
13:36, 24.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo