« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawe walki fighterów podczas "Soboty Bokserskiej". Emocji nie brakowało (zdjęcia, wideo)

Dwadzieścia cztery starcia - trzynaście towarzyskich i jedenaście punktowanych - zobaczyła podczas "Soboty Bokserskiej" zgromadzona publiczność w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Nie brakowało emocjonujących pojedynków.


W sobotnie popołudnie rywalizację rozpoczęły walki towarzyskie. Zaplanowano osiem walk bokserskich i pięć starć w formule K1.

Reklama

 

Na przeciwko siebie w sparingowych pojedynkach stanęli Maksymilian Dobkowski (Victoria Ostrołęka) i Remek Chorąży (Fight Academy Ostrołęka), Piotr Drężek (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Stolarczyk (Fight Academy Ostrołęka), Miłosz Pogulajewski (Warrior MMA Team Przasnysz) i Patryk Michalak (Jaciążek), Albin Szymon (Czarni Regimin) i Tomasz Walenc (Czarni Regimin), Tadeusz Lech (UOLKA Ostrów Mazowiecka) i Maksymilian Kuskowski (Czarni Regimin), Dominik Stępień (UOLKA Ostrów Mazowiecka) i Mateusz Duchnowski (Czarni Regimin), Krystian Trędowski (Jaciążek) i Szymon Wróblewski (Champion Ostrołęka), Bartosz Ptak (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Wdowiński (Warrior MMA Team Przasnysz), Maciej Erpsz (Champion Ostrołęka) i Piotr Pęksa (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Adrian Lipski (Champion Ostrołęka) i Hubert Kęcki (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Daniel Chromik (Warrior MMA Team Przasnysz) i Marcin Kacprzak (Warrior MMA Team Przasnysz), Dorota Balcerzak (Victoria Ostrołęka) i Bożena Grabowska (Victoria Ostrołęka) oraz Antoni Pasternak (Victoria Ostrołęka) i Adam Dogosheya (Victoria Ostrołęka).

 

Po godz. 15.00 rozpoczęły się walki z karty głównej "Soboty Bokserskiej". Jako pierwsi w ringu na przeciwko siebie stanęli Daniel Rudnicki (Victoria Ostrołęka) i Maciej Smoliński (Warrior MMA Team Przasnysz). Lepszy w bokserskim pojedynku okazał się zawodnik gospodarzy. Następnie walczyli Szymon Rutkowski (Champion Ostrołęka) i Wojciech Stępień (Warrior MMA Team Przasnysz). Jednogłośnie na punkty bokserskie starcie wygrał zawodnik klubu z Ostrołęki.

 

W formule K1 Przemysław Późniewski (Victoria Ostrołęka) nie dał szans Sebastianowi Lendzie (Victoria Ostrołęka) wygrywając jednogłośną decyzją sędziów. Niejednogłośnie swoją bokserską walkę wygrał Błażej Wojsz (Victoria Ostrołęka) z Pawłem Daniłowiczem (Champion Ostrołęka).

 

Kolejne pięć walk kibice zgromadzeni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce zobaczyli w formule boks. Adrian Jankowski (Warrior MMA Team Przasnysz) pokonał w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut z Miłoszem Modzelanem (Victoria Ostrołęka), Emilia Kołakowska (Victoria Ostrołęka) jednogłośną decyzją sędziów okazała się lepsza od swojej klubowej koleżanki - Klaudii Baczewskiej, Karol Wojtczuk (UOLKA Ostrów Mazowiecka) nie dał szans Jakubowi Sobotce (Victoria Ostrołęka), Piotr Kita (Victoria Ostrołęka) wygrał z Grzegorzem Nurczykiem (Victoria Ostrołęka), a Mateusz Kubeł (Gladiator Ostrołęka) rozbił Rafała Maliszewskiego (UOLKA Ostrów Mazowiecka).

 

Dużo emocji wzbudził przedostatni pojedynek pomiędzy Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team Warszawa) a Patrykiem Góreckim (Victoria Ostrołęka). Nieco lepszy, niejednogłośną decyzją sędziów, okazał się reprezentant gospodarzy. W pojedynku kończącym "Sobotę Bokserską" Jakub Waszkiewicz, jednogłośnie na punkty, pokonał Sebastiana Matjasika (Victoria Ostrołęka).


JBB

"Sobota Bokserska" odbyła się 23 listopada w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Organizatorem wydarzenia był UMKS Victoria Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
"Sobota Bokserska" w Ostrołęce

Więcej zdjęć: "Sobota Bokserska" w Ostrołęce

 

Odsłon: 10805
Komentarzy: 0
13:36, 24.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo