« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawe walki fighterów podczas "Soboty Bokserskiej". Emocji nie brakowało (zdjęcia, wideo)

Dwadzieścia cztery starcia - trzynaście towarzyskich i jedenaście punktowanych - zobaczyła podczas "Soboty Bokserskiej" zgromadzona publiczność w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Nie brakowało emocjonujących pojedynków.


W sobotnie popołudnie rywalizację rozpoczęły walki towarzyskie. Zaplanowano osiem walk bokserskich i pięć starć w formule K1.

Reklama

 

Na przeciwko siebie w sparingowych pojedynkach stanęli Maksymilian Dobkowski (Victoria Ostrołęka) i Remek Chorąży (Fight Academy Ostrołęka), Piotr Drężek (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Stolarczyk (Fight Academy Ostrołęka), Miłosz Pogulajewski (Warrior MMA Team Przasnysz) i Patryk Michalak (Jaciążek), Albin Szymon (Czarni Regimin) i Tomasz Walenc (Czarni Regimin), Tadeusz Lech (UOLKA Ostrów Mazowiecka) i Maksymilian Kuskowski (Czarni Regimin), Dominik Stępień (UOLKA Ostrów Mazowiecka) i Mateusz Duchnowski (Czarni Regimin), Krystian Trędowski (Jaciążek) i Szymon Wróblewski (Champion Ostrołęka), Bartosz Ptak (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Wdowiński (Warrior MMA Team Przasnysz), Maciej Erpsz (Champion Ostrołęka) i Piotr Pęksa (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Adrian Lipski (Champion Ostrołęka) i Hubert Kęcki (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Daniel Chromik (Warrior MMA Team Przasnysz) i Marcin Kacprzak (Warrior MMA Team Przasnysz), Dorota Balcerzak (Victoria Ostrołęka) i Bożena Grabowska (Victoria Ostrołęka) oraz Antoni Pasternak (Victoria Ostrołęka) i Adam Dogosheya (Victoria Ostrołęka).

 

Po godz. 15.00 rozpoczęły się walki z karty głównej "Soboty Bokserskiej". Jako pierwsi w ringu na przeciwko siebie stanęli Daniel Rudnicki (Victoria Ostrołęka) i Maciej Smoliński (Warrior MMA Team Przasnysz). Lepszy w bokserskim pojedynku okazał się zawodnik gospodarzy. Następnie walczyli Szymon Rutkowski (Champion Ostrołęka) i Wojciech Stępień (Warrior MMA Team Przasnysz). Jednogłośnie na punkty bokserskie starcie wygrał zawodnik klubu z Ostrołęki.

 

W formule K1 Przemysław Późniewski (Victoria Ostrołęka) nie dał szans Sebastianowi Lendzie (Victoria Ostrołęka) wygrywając jednogłośną decyzją sędziów. Niejednogłośnie swoją bokserską walkę wygrał Błażej Wojsz (Victoria Ostrołęka) z Pawłem Daniłowiczem (Champion Ostrołęka).

 

Kolejne pięć walk kibice zgromadzeni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce zobaczyli w formule boks. Adrian Jankowski (Warrior MMA Team Przasnysz) pokonał w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut z Miłoszem Modzelanem (Victoria Ostrołęka), Emilia Kołakowska (Victoria Ostrołęka) jednogłośną decyzją sędziów okazała się lepsza od swojej klubowej koleżanki - Klaudii Baczewskiej, Karol Wojtczuk (UOLKA Ostrów Mazowiecka) nie dał szans Jakubowi Sobotce (Victoria Ostrołęka), Piotr Kita (Victoria Ostrołęka) wygrał z Grzegorzem Nurczykiem (Victoria Ostrołęka), a Mateusz Kubeł (Gladiator Ostrołęka) rozbił Rafała Maliszewskiego (UOLKA Ostrów Mazowiecka).

 

Dużo emocji wzbudził przedostatni pojedynek pomiędzy Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team Warszawa) a Patrykiem Góreckim (Victoria Ostrołęka). Nieco lepszy, niejednogłośną decyzją sędziów, okazał się reprezentant gospodarzy. W pojedynku kończącym "Sobotę Bokserską" Jakub Waszkiewicz, jednogłośnie na punkty, pokonał Sebastiana Matjasika (Victoria Ostrołęka)."Sobota Bokserska" odbyła się 23 listopada w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Organizatorem wydarzenia był UMKS Victoria Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
"Sobota Bokserska" w Ostrołęce

Więcej zdjęć: "Sobota Bokserska" w Ostrołęce

 

Odsłon: 9694
Komentarzy: 0
13:36, 24.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo