« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

(fot. archiwum prywatne)

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.


Filip Terlik wyruszył do Łodzi nabrać doświadczenia, a wrócił do domu z tytułem Indywidualnego Mistrza Polski Juniorów. Miejmy nadzieję, że to zapoczątkowało pasmo sukcesów ostrołęckich kręglarzy.

Reklama

 

- Bardzo się cieszę, że udało mi się zdobyć tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Juniorów w kategorii do lat 19. Nie spodziewałem się tego. Były to mojego pierwsze mistrzostwa i jechałem głównie z nastawieniem zebrania doświadczenia. Stres przed oraz w czasie trwania zawodów był bardzo duży, ale udało się go na szczęście opanować. Atmosfera była bardzo przyjazna, mimo tak wysokiej rangi zawodów - powiedział w rozmowie z naszym serwisem sportowym Filip Terlik.

 

Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego dobrze wypadł również w finale Masters. Awansował do niego z wysokiego trzeciego miejsca osiągając wyniki tj. 177, 157, 169, 189, 201, 201. Niestety ostatecznie, w rywalizacji z zawodnikami ze wszystkich kategorii wiekowych, zajął szóste miejsce.

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów odbyły się w sobotę 23 listopada w łódzkiej kręgielni Król Kul.


JBB

- To pierwszy turniej takiej rangi, na których reprezentowano nasz klub. Filip pokazał, że młode pokolenie może zdobywać wysokie miejsca w bowlingu i miejmy nadzieję, że zmotywuje to innych juniorów z klubu do startów w większych imprezach - podsumował Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Odsłon: 11358
Komentarzy: 0
07:15, 25.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo