« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

(fot. Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu/Facebook)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.


W rywalizacji o Puchar Świata wystartowało dwudziestu siedmiu zawodników z szesnastu krajów - USA, Bułgarii, Japonii, Francji, Polski, Brazylii, Finlandii, Rosji, Izraela, Indii, Republiki Południowej Afryki, Tajwanu, Niemiec, Chin, Irlandii i Reunionu.

Reklama

 

- Przed startem byłem lekko zestresowany, ponieważ chciałem wypaść jak najlepiej, lecz gdy złapałem drążek poczułem się jak u siebie na treningu - powiedział w rozmowie z naszym serwisem sportowym Aleksander Waszkiewicz.

 

Ostrołęczanin ostatecznie zajął wysokie siódme miejsce. Puchar Świata zdobył Thomas Ian Kurganov z USA. Podium uzupełnili Daniel Ivanov Hristov i Dimitar Radushev, obaj z Bułgarii.

 

- Jestem bardzo zadowolony z moich występów, udało mi się wykonać wszystkie układy bezbłędnie, tak jak zaplanowałem. Po zawodach planuje odpocząć około tygodnia, żeby wrócić do treningów zdrowszy i z większą siłą. W następnym roku wracam po pierwsze miejsce - dodaje ostrołęczanin.


JBB

Zawody Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019 odbyły się, w sobotę 23 listopada, na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu. Zobacz w poniższym materiale filmowym jak zaprezentował się podczas swojego startu ostrołęczanin - Aleksander Waszkiewicz.

 

Odsłon: 7182
Komentarzy: 1
07:18, 28.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym powróciło do Parku Wodnego Aquarium po kilku latach przerwy w kwietniu 2019 roku. W 2020 roku miała odbyć się kolejna edycja zawodów organizowanych przez Wodne Ochotniczego Pogotowie Ratunkowe w Ostrołęce.

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Już po raz piąty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Klub - innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów. Ministerstwo Sportu przedłużyło nabór wniosków do 9 kwietnia.

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

» Wasze komentarze

kolarz @ 12:33, 28.11.2019r. IP: *.*.176.216

Brawo brawo brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo