« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

(fot. Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu/Facebook)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.


W rywalizacji o Puchar Świata wystartowało dwudziestu siedmiu zawodników z szesnastu krajów - USA, Bułgarii, Japonii, Francji, Polski, Brazylii, Finlandii, Rosji, Izraela, Indii, Republiki Południowej Afryki, Tajwanu, Niemiec, Chin, Irlandii i Reunionu.

Reklama

 

- Przed startem byłem lekko zestresowany, ponieważ chciałem wypaść jak najlepiej, lecz gdy złapałem drążek poczułem się jak u siebie na treningu - powiedział w rozmowie z naszym serwisem sportowym Aleksander Waszkiewicz.

 

Ostrołęczanin ostatecznie zajął wysokie siódme miejsce. Puchar Świata zdobył Thomas Ian Kurganov z USA. Podium uzupełnili Daniel Ivanov Hristov i Dimitar Radushev, obaj z Bułgarii.

 

- Jestem bardzo zadowolony z moich występów, udało mi się wykonać wszystkie układy bezbłędnie, tak jak zaplanowałem. Po zawodach planuje odpocząć około tygodnia, żeby wrócić do treningów zdrowszy i z większą siłą. W następnym roku wracam po pierwsze miejsce - dodaje ostrołęczanin.


JBB

Zawody Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019 odbyły się, w sobotę 23 listopada, na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu. Zobacz w poniższym materiale filmowym jak zaprezentował się podczas swojego startu ostrołęczanin - Aleksander Waszkiewicz.

 

Odsłon: 5677
Komentarzy: 1
07:18, 28.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

Trwa nabór wniosków do programu 'Klub'. Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Trwa nabór wniosków do programu "Klub". Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Po raz kolejny Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze kluby sportowe z całego kraju. Budżet na ten cel wynosi 40 mln zł. W ramach wnioskowanego dofinansowania, uczestnikami zajęć oraz obozów sportowych mogą być wyłącznie dzieci lub młodzież do 18 roku życia.

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentują pokaz swoich umiejętności. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

kolarz @ 12:33, 28.11.2019r. IP: *.*.176.216

Brawo brawo brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo