« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

(fot. Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu/Facebook)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.


W rywalizacji o Puchar Świata wystartowało dwudziestu siedmiu zawodników z szesnastu krajów - USA, Bułgarii, Japonii, Francji, Polski, Brazylii, Finlandii, Rosji, Izraela, Indii, Republiki Południowej Afryki, Tajwanu, Niemiec, Chin, Irlandii i Reunionu.

Reklama

 

- Przed startem byłem lekko zestresowany, ponieważ chciałem wypaść jak najlepiej, lecz gdy złapałem drążek poczułem się jak u siebie na treningu - powiedział w rozmowie z naszym serwisem sportowym Aleksander Waszkiewicz.

 

Ostrołęczanin ostatecznie zajął wysokie siódme miejsce. Puchar Świata zdobył Thomas Ian Kurganov z USA. Podium uzupełnili Daniel Ivanov Hristov i Dimitar Radushev, obaj z Bułgarii.

 

- Jestem bardzo zadowolony z moich występów, udało mi się wykonać wszystkie układy bezbłędnie, tak jak zaplanowałem. Po zawodach planuje odpocząć około tygodnia, żeby wrócić do treningów zdrowszy i z większą siłą. W następnym roku wracam po pierwsze miejsce - dodaje ostrołęczanin.


Łubudu

Zawody Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019 odbyły się, w sobotę 23 listopada, na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu. Zobacz w poniższym materiale filmowym jak zaprezentował się podczas swojego startu ostrołęczanin - Aleksander Waszkiewicz.

 

Odsłon: 8299
Komentarzy: 1
07:18, 28.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

kolarz @ 12:33, 28.11.2019r. IP: *.*.176.216

Brawo brawo brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo