« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

(fot. Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu/Facebook)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.


W rywalizacji o Puchar Świata wystartowało dwudziestu siedmiu zawodników z szesnastu krajów - USA, Bułgarii, Japonii, Francji, Polski, Brazylii, Finlandii, Rosji, Izraela, Indii, Republiki Południowej Afryki, Tajwanu, Niemiec, Chin, Irlandii i Reunionu.

Reklama

 

- Przed startem byłem lekko zestresowany, ponieważ chciałem wypaść jak najlepiej, lecz gdy złapałem drążek poczułem się jak u siebie na treningu - powiedział w rozmowie z naszym serwisem sportowym Aleksander Waszkiewicz.

 

Ostrołęczanin ostatecznie zajął wysokie siódme miejsce. Puchar Świata zdobył Thomas Ian Kurganov z USA. Podium uzupełnili Daniel Ivanov Hristov i Dimitar Radushev, obaj z Bułgarii.

 

- Jestem bardzo zadowolony z moich występów, udało mi się wykonać wszystkie układy bezbłędnie, tak jak zaplanowałem. Po zawodach planuje odpocząć około tygodnia, żeby wrócić do treningów zdrowszy i z większą siłą. W następnym roku wracam po pierwsze miejsce - dodaje ostrołęczanin.


Esprit

Zawody Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019 odbyły się, w sobotę 23 listopada, na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu. Zobacz w poniższym materiale filmowym jak zaprezentował się podczas swojego startu ostrołęczanin - Aleksander Waszkiewicz.

 

Odsłon: 4672
Komentarzy: 1
07:18, 28.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie zamienił się w arenę mazowieckich igrzysk dla dziewcząt i chłopców. Na podium XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju znaleźli się reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

'Spełniłem swoje marzenia'. Adrian Duszak wicemistrzem świata w teqballu! (zdjęcia)

"Spełniłem swoje marzenia". Adrian Duszak wicemistrzem świata w teqballu! (zdjęcia)

Ogromny sukces na swoim koncie zapisał Adrian Duszak. Zawodnik pochodzący z Dylewa został wicemistrzem świata w teqballu! W finałowej batalii w Budapeszcie, 23-latek musiał uznać wyższość reprezentanta gospodarzy Ádáma Blázsovicsa.

Pumptrack w Rzekuniu gotowy (zdjęcia)

Pumptrack w Rzekuniu gotowy (zdjęcia)

Przy drodze powiatowej nr 2550W w Rzekuniu, w pobliżu granicy z Czarnowcem, powstał pumptrack. Tor rowerowy został pod koniec listopada odebrany od wykonawcy i można już z niego korzystać. Inwestycja kosztowała prawie 440 tysięcy złotych.

Mikołajki z UKS Atleta w 'dziesiątce' (zdjęcia)

Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce" (zdjęcia)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta wraz z nauczycielami wychowania fizycznego "dziesiątki" zaprosili uczniów do mikołajkowego wieloboju atletycznego. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego.

'Mikołajki na sportowo' za nami. Pomogli dzieciom i Polakom mieszkającym na Ukrainie (zdjęcia)

"Mikołajki na sportowo" za nami. Pomogli dzieciom i Polakom mieszkającym na Ukrainie (zdjęcia)

Uczniowski Klub Sportowy Clan, działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce, po raz dziewiąty zaprosił do udziału w imprezie charytatywnej na rzecz dzieci z ostrołęckiego domu dziecka oraz Polaków mieszkających na Ukrainie.

» Wasze komentarze

kolarz @ 12:33, 28.11.2019r. IP: *.*.176.216

Brawo brawo brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo