« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty ostrołęckich karateków w Olsztynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowali w pierwszej edycji międzynarodowego turnieju w Olsztynie. Karatekom reprezentującym klub z Ostrołęki udało się zdobyć aż czternaście medali. Zmagania drużynowe OKKK zakończyło na piątym miejscu.


W pierwszej edycji międzynarodowego turnieju karate kyokushin IKO Olsztyn Cup wzięło udział 350 zawodników z 43 drużyn.

Reklama

 

Po ciężkich i wymagających walkach rywalizację zwycięsko zakończyli Aleksandra Kukuć, Patrycja Rosińska, Julita Sęk, Fabian Olszewski i Paweł Goceł. Drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli Małgorzata Goździewska, Aleksander Pabich i Mateusz Malon. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Alicja Abramczyk, Aleksandra Abramczyk, Agata Malon, Bartosz Bierek, Olaf Pawłowski i Dominik Olszewski.

 

Czternaście zdobytych miejsc na podium pozwoliło Ostrołęckiego Klubowi Karate Kyokushin na zajęcie piątego miejsca drużynowo spośród czterdziestu trzech uczestniczących w zmaganiach.Pierwsza edycja międzynarodowego turnieju karate kyokushin IKO Olsztyn Cup odbyła się w sobotę 23 listopada br. Sędziami maty byli sensei Radosław Sikora i sensei Krzysztof Ślaski, natomiast opiekunami ostrołęckiej drużyny byli senpai Dariusz Kukuć i senpai Dariusz Olszewski.

Odsłon: 6217
Komentarzy: 0
07:06, 29.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo