« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty ostrołęckich karateków w Olsztynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowali w pierwszej edycji międzynarodowego turnieju w Olsztynie. Karatekom reprezentującym klub z Ostrołęki udało się zdobyć aż czternaście medali. Zmagania drużynowe OKKK zakończyło na piątym miejscu.


W pierwszej edycji międzynarodowego turnieju karate kyokushin IKO Olsztyn Cup wzięło udział 350 zawodników z 43 drużyn.

Reklama

 

Po ciężkich i wymagających walkach rywalizację zwycięsko zakończyli Aleksandra Kukuć, Patrycja Rosińska, Julita Sęk, Fabian Olszewski i Paweł Goceł. Drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli Małgorzata Goździewska, Aleksander Pabich i Mateusz Malon. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Alicja Abramczyk, Aleksandra Abramczyk, Agata Malon, Bartosz Bierek, Olaf Pawłowski i Dominik Olszewski.

 

Czternaście zdobytych miejsc na podium pozwoliło Ostrołęckiego Klubowi Karate Kyokushin na zajęcie piątego miejsca drużynowo spośród czterdziestu trzech uczestniczących w zmaganiach.Pierwsza edycja międzynarodowego turnieju karate kyokushin IKO Olsztyn Cup odbyła się w sobotę 23 listopada br. Sędziami maty byli sensei Radosław Sikora i sensei Krzysztof Ślaski, natomiast opiekunami ostrołęckiej drużyny byli senpai Dariusz Kukuć i senpai Dariusz Olszewski.

Odsłon: 4110
Komentarzy: 0
07:06, 29.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo