« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty ostrołęckich karateków w Olsztynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowali w pierwszej edycji międzynarodowego turnieju w Olsztynie. Karatekom reprezentującym klub z Ostrołęki udało się zdobyć aż czternaście medali. Zmagania drużynowe OKKK zakończyło na piątym miejscu.


W pierwszej edycji międzynarodowego turnieju karate kyokushin IKO Olsztyn Cup wzięło udział 350 zawodników z 43 drużyn.

Reklama

 

Po ciężkich i wymagających walkach rywalizację zwycięsko zakończyli Aleksandra Kukuć, Patrycja Rosińska, Julita Sęk, Fabian Olszewski i Paweł Goceł. Drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli Małgorzata Goździewska, Aleksander Pabich i Mateusz Malon. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Alicja Abramczyk, Aleksandra Abramczyk, Agata Malon, Bartosz Bierek, Olaf Pawłowski i Dominik Olszewski.

 

Czternaście zdobytych miejsc na podium pozwoliło Ostrołęckiego Klubowi Karate Kyokushin na zajęcie piątego miejsca drużynowo spośród czterdziestu trzech uczestniczących w zmaganiach.


Łubudu

Pierwsza edycja międzynarodowego turnieju karate kyokushin IKO Olsztyn Cup odbyła się w sobotę 23 listopada br. Sędziami maty byli sensei Radosław Sikora i sensei Krzysztof Ślaski, natomiast opiekunami ostrołęckiej drużyny byli senpai Dariusz Kukuć i senpai Dariusz Olszewski.

Odsłon: 3346
Komentarzy: 0
07:06, 29.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa powrócił do ringu w dobrym stylu. Zawodnik Fight Academy rywalizował, w minioną sobotę, podczas gali One to One Fight Night w Lublinie. Ostrołęczanin pokonał, niejednogłośną decyzją sędziów na punkty, reprezentanta gospodarzy Daniela Szycha.

Wiesław Orzoł shihanem!

Wiesław Orzoł shihanem!

Po pięciu dniach ciężkiego egzaminu w japońskim Tokio do grona shihanów dołączył Wiesław Orzoł. Trener i prezes Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zaliczył egzamin na stopień mistrzowski 5 dan i należy do ekskluzywnego grona wybitnych mistrzów karate.

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

W japońskim Tokio odbyły się po raz kolejny mistrzostwa świata w karate kyokushin IKO. Nasz kraj, a zarazem Ostrołękę, reprezentowała Beata Opęchowska, która rywalizowała z 33 zawodniczkami z całego świata bez podziału na kategorie wagowe.

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, postanowił wrócić do ringu. Podczas gali One to One Fight Night w Lublinie, ostrołęczanin zmierzy się reprezentantem gospodarzy z Fight Gym Lublin - Danielem Szychem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo