« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 stycznia 2020 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawe starcia w drugiej kolejce NLF

W hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce rozegrana zostanie dziś druga kolejka rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. Początek rywalizacji o godz. 20.40. Po pierwszych meczach liderem zmagań jest Stacja Paliw Deptuła Kadzidło.


W rozgrywkach bierze udział dwanaście drużyn. Komplet punktów na swoim koncie mają obecnie drużyny Stacji Paliw Deptuła Kadzidło, Revo Cosmetics Olszewo Borki, Rzekunianka Rzekuń, Strażaki, MMWM Ostrołęka i Hurtowniapilkarska.com.

Reklama

 

Drugą odsłonę gier zainauguruje o godz. 20.40 spotkanie GLKS Lelis - Team. Obie drużyny w pierwszej kolejce przegrały swoje spotkania i dziś z pewnością będą chciały sięgnąć po komplet punktów. W drugim meczu Hurtowniapilkarska.com będzie chciała podtrzymać dobrą passę i pokonać niżej notowany X-Car Autolakiery. W kolejnym starciu Strażaki zmierzą się z Farmaceutami. Faworytem tego pojedynku są mundurowi, którzy w pierwszym meczu pokonali GLKS Lelis 4:2.

 

W następnym pojedynku, jeden z faworytów turnieju, Revo Cosmetics Olszewo-Borki powalczy o kolejne punkty z Rodzicami Korony. Stacja Paliw Deptuła Kadzidło, żeby dziś zwyciężyć będzie musiała się bardziej wysilić niż w pierwszej odsłonie gier. Tym razem pokonać ubiegłorocznego triumfatora będzie chciała Rzekunianka Rzekuń. Piątkowe batalie zakończy starcie MMWM Ostrołęka - Orzeł Sypniewo.

 

Zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce i dopingowania swoich ulubionych drużyn.Nocna Liga Futsalu - 2 kolejka
20.40 - GLKS Lelis - Team
21.15 - Hurtowniapilkarska.com - X-Car Autolakiery
21.50 - Strażaki - Farmaceuci
22.25 - Revo Cosmetics Olszewo-Borki - Rodzice Korony
23.00 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - Rzekunianka Rzekuń
23.35 - MMWM Ostrołęka - Orzeł Sypniewo

Odsłon: 6418
Komentarzy: 1
07:27, 29.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przedostatnia seria gier Nocnej Ligi Futsalu

Przedostatnia seria gier Nocnej Ligi Futsalu

Przed nami dziesiąta, przedostatnia, odsłona gier Nocnej Ligi Futsalu. O końcowe zwycięstwo walczą już tylko, praktycznie, dwie drużyny - Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Matematyczne szanse ma również Stacja Paliw Deptuła Kadzidło.

Oldboje rywalizowali w Chudku (zdjęcia)

Oldboje rywalizowali w Chudku (zdjęcia)

Weterani piłki nożnej rozpoczęli rok zmaganiami w hali sportowej w Chudku (gm. Kadzidło). Siedem drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla oldbojów. Ostatecznie rywalizację wygrała drużyna LZS Łęg Przedmiejski. Zobacz pełną klasyfikację.

KS Raszyn zdominował Jantar Cup (zdjęcia, wideo)

KS Raszyn zdominował Jantar Cup (zdjęcia, wideo)

Dwie drużyny piłkarskie KS Raszyn zdominowały tegoroczny Jantar Cup. W hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce obie ekipy z Raszyna spotkały się w wielkim finale. Niestety żaden z zespołów Jantaru Ostrołęka nie zdołał wejść nawet do półfinału.

Porozumienie stało się faktem. APN, Korona i Narew grają razem

Porozumienie stało się faktem. APN, Korona i Narew grają razem

Akademia Piłki Nożnej, Korona i Narew chcą wspólnie popularyzować piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży oraz dążyć do lepszego poziomu piłkarskiego drużyn młodzieżowych i seniorów. W tej sprawie ostrołęckie kluby podpisały wczoraj porozumienie.

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu nie brakowało emocji. Po ostateczny triumf kroczą dwie drużyny Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Oba zespoły nie zawodzą i w każdej kolejnej odsłonie zgarniają komplet punktów.

» Wasze komentarze

WOS @ 11:31, 30.11.2019r. IP: *.*.125.170

Fajna kolejka. Chłopaki z Sypniewa i MMWM zostawili kupę zdrowia na boisku. Deptuła- Rzekunianka dobry mecz. Rzekuń wykorzystał braki kadrowe przeciwnika i go zabiegał. Dominika z Hurtowni pokazała, że w starciu z większym obrońcą wystarczy się nie bać i wsadzić odpowiednio nogę by strzelić bramkę. Farmaceuci urwali punkty faworyzowanym Strażakom.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo