« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk znokautował Kriegera w Zakopanem (wideo)

(fot. kadr TVP Sport)

W czwartej walce gali Knockout Boxing Night 9 na przeciwko siebie stanęli ostrołęczanin Przemysław Zyśk i Denis Krieger z Mołdawii. Jedenasta zawodowa walka wychowanka trenera Mieczysława Mierzejewskiego skończyła się już w pierwszej rundzie.


Ostrołęczanin wygrał przez techniczny nokaut. Przemysław Zyśk trafiał swojego rywala mocnymi ciosami z prawej ręki.

Reklama

 

Walka zakontraktowana na osiem rund zakończyła się w pierwszej odsłonie. Pięściarz z Ostrołęki od samego początku regularnie trafiał Kriegera. Ostatecznie na początku trzeciej minuty Mołdawianin oparł się o liny po kilku czysto trafionych ciosach. Narożnik Kriegera rzucił ręcznik na ring i sędzia zmuszony był przerwać pojedynek. Przemysław Zyśk odniósł jedenaste zawodowe zwycięstwo w ringu, a czwarte przez nokaut. Dla zawodnika z Mołdawii była to pierwsza porażka przed czasem.

 

W walce wieczoru w Zakopanem Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pokonał na punkty, reprezentanta Gabonu, Taylora Mabikę.


Esprit

Gali Knockout Boxing Night 9 odbyła się, w sobotę 30 listopada, w Nosalowym Dworze w Zakopanem. Cała walka Przemysława Zyśka z Denisem Kriegerem dostępna jest w serwisie TVP Sport.

Odsłon: 9210
Komentarzy: 2
12:00, 01.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa powrócił do ringu w dobrym stylu. Zawodnik Fight Academy rywalizował, w minioną sobotę, podczas gali One to One Fight Night w Lublinie. Ostrołęczanin pokonał, niejednogłośną decyzją sędziów na punkty, reprezentanta gospodarzy Daniela Szycha.

Wiesław Orzoł shihanem!

Wiesław Orzoł shihanem!

Po pięciu dniach ciężkiego egzaminu w japońskim Tokio do grona shihanów dołączył Wiesław Orzoł. Trener i prezes Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zaliczył egzamin na stopień mistrzowski 5 dan i należy do ekskluzywnego grona wybitnych mistrzów karate.

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

W japońskim Tokio odbyły się po raz kolejny mistrzostwa świata w karate kyokushin IKO. Nasz kraj, a zarazem Ostrołękę, reprezentowała Beata Opęchowska, która rywalizowała z 33 zawodniczkami z całego świata bez podziału na kategorie wagowe.

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, postanowił wrócić do ringu. Podczas gali One to One Fight Night w Lublinie, ostrołęczanin zmierzy się reprezentantem gospodarzy z Fight Gym Lublin - Danielem Szychem.

» Wasze komentarze

Bartek @ 14:56, 01.12.2019r. IP: *.*.145.219

Super walka, Przemek rozmontował Kriegera w pierwszej rundzie, gdy nigdy nie przegrał on wcześniej przed czasem!

Ciasny_wiesiek @ 15:33, 01.12.2019r. IP: *.*.192.251

Gdzie teilt videoo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo