« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk znokautował Kriegera w Zakopanem (wideo)

(fot. kadr TVP Sport)

W czwartej walce gali Knockout Boxing Night 9 na przeciwko siebie stanęli ostrołęczanin Przemysław Zyśk i Denis Krieger z Mołdawii. Jedenasta zawodowa walka wychowanka trenera Mieczysława Mierzejewskiego skończyła się już w pierwszej rundzie.


Ostrołęczanin wygrał przez techniczny nokaut. Przemysław Zyśk trafiał swojego rywala mocnymi ciosami z prawej ręki.

Reklama

 

Walka zakontraktowana na osiem rund zakończyła się w pierwszej odsłonie. Pięściarz z Ostrołęki od samego początku regularnie trafiał Kriegera. Ostatecznie na początku trzeciej minuty Mołdawianin oparł się o liny po kilku czysto trafionych ciosach. Narożnik Kriegera rzucił ręcznik na ring i sędzia zmuszony był przerwać pojedynek. Przemysław Zyśk odniósł jedenaste zawodowe zwycięstwo w ringu, a czwarte przez nokaut. Dla zawodnika z Mołdawii była to pierwsza porażka przed czasem.

 

W walce wieczoru w Zakopanem Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pokonał na punkty, reprezentanta Gabonu, Taylora Mabikę.Gali Knockout Boxing Night 9 odbyła się, w sobotę 30 listopada, w Nosalowym Dworze w Zakopanem. Cała walka Przemysława Zyśka z Denisem Kriegerem dostępna jest w serwisie TVP Sport.

Odsłon: 12005
Komentarzy: 2
12:00, 01.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

» Wasze komentarze

Bartek @ 14:56, 01.12.2019r. IP: *.*.145.219

Super walka, Przemek rozmontował Kriegera w pierwszej rundzie, gdy nigdy nie przegrał on wcześniej przed czasem!

Ciasny_wiesiek @ 15:33, 01.12.2019r. IP: *.*.192.251

Gdzie teilt videoo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo