« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

(fot. archiwum klubu)

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.


Łupem UKS Atria na zawodach w Piątnicy, Łomży i Grajewie padło w sumie dziesięć medali.

Reklama

 

W sobotę 23 listopada młodzi tancerze rywalizowali w czternastej edycji dziecięcej gali tanecznej o puchar wójta gminy Piątnica. Reprezentanci ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali. Na najwyższym stopniu podium rywalizację zakończyli Maja Kruczyk w klasie tanecznej H solistki, Klaudia Mróz w klasie tanecznej G solistki, oraz Łucja Sakowska i Krzysztof Pabich w klasie tanecznej G. Srebrne medale zawisły na szyjach Julii Samsel i Patryka Hajbosa oraz Julii Kurhan i Witolda Saulenasa w klasie tanecznej H. Brązowe medale z kolei zdobyli Lena Olszewska i Aleksander Rumiński oraz Klaudia Mróz i Michał Kobyliński w klasie tanecznej G.

 

Następnego dnia odbyła się dwudziesta trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju tańca sportowego w Łomży. O puchar marszałka województwa podlaskiego, starosty łomżyńskiego i prezydenta Łomży rywalizowali również ostrołęccy tancerze. Najlepiej wypadła para Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński, którzy ukończyli rywalizację w klasie tanecznej D na trzeciej pozycji. Na siódmym miejscu w klasie tanecznej C latin i dwunastej pozycji w klasie tanecznej B standard zawody ukończyła para Eliza Bednarczyk i Mateusz Wielgoliński.Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński zanotowali również udany start w minioną sobotę na ogólnopolskim turnieju sportowego tańca towarzyskiego w Grajewie. Tancerze UKS Atria zdobyli złoty medal w tańca latynoamerykańskich i srebrny w tańca standardowych.

Odsłon: 23914
Komentarzy: 0
06:05, 02.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nowa trenerka w KAS

Nowa trenerka w KAS

Karolina Jóżwiak poprowadzi sekcję cheerleaders w Kadzidle. Kurpiowska Akademia Sportowa wzbogaciła się o trenerkę, która będzie zaangażowana w rozwój sekcji w Kadzidle.

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

W minioną sobotę w Raszyne odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym organizowane przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. W tym trudnym okresie Ostrołęcki Klub Cheereaderki Pasja wystawił bardzo okrojony skład - zaledwie 17 zawodniczek. Zawody odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym oraz bez udziału publiczności. 

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Po siedmiomiesięcznej przerwie w rywalizacji sportowej, odbyły się pierwsze w Polsce turnieje taneczne, rozgrywane w nowej pandemicznej rzeczywistości. Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali.

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT 'Fan'

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT "Fan"

Klub Tańca Towarzyskiego "Fan", działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury, może pochwalić się czwórką utalentowanych tancerzy - Angeliną Staszewską, Wiktorią Szmit, Miłoszem Dobkowski i Wiktorem Śliwowskim. Wszyscy zostali wyróżnieni przez prezydenta Ostrołęki.

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo