« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

(fot. archiwum klubu)

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.


Łupem UKS Atria na zawodach w Piątnicy, Łomży i Grajewie padło w sumie dziesięć medali.

Reklama

 

W sobotę 23 listopada młodzi tancerze rywalizowali w czternastej edycji dziecięcej gali tanecznej o puchar wójta gminy Piątnica. Reprezentanci ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali. Na najwyższym stopniu podium rywalizację zakończyli Maja Kruczyk w klasie tanecznej H solistki, Klaudia Mróz w klasie tanecznej G solistki, oraz Łucja Sakowska i Krzysztof Pabich w klasie tanecznej G. Srebrne medale zawisły na szyjach Julii Samsel i Patryka Hajbosa oraz Julii Kurhan i Witolda Saulenasa w klasie tanecznej H. Brązowe medale z kolei zdobyli Lena Olszewska i Aleksander Rumiński oraz Klaudia Mróz i Michał Kobyliński w klasie tanecznej G.

 

Następnego dnia odbyła się dwudziesta trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju tańca sportowego w Łomży. O puchar marszałka województwa podlaskiego, starosty łomżyńskiego i prezydenta Łomży rywalizowali również ostrołęccy tancerze. Najlepiej wypadła para Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński, którzy ukończyli rywalizację w klasie tanecznej D na trzeciej pozycji. Na siódmym miejscu w klasie tanecznej C latin i dwunastej pozycji w klasie tanecznej B standard zawody ukończyła para Eliza Bednarczyk i Mateusz Wielgoliński.Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński zanotowali również udany start w minioną sobotę na ogólnopolskim turnieju sportowego tańca towarzyskiego w Grajewie. Tancerze UKS Atria zdobyli złoty medal w tańca latynoamerykańskich i srebrny w tańca standardowych.

Odsłon: 22662
Komentarzy: 0
06:05, 02.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo