« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 stycznia 2020 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

(fot. archiwum klubu)

Na międzynarodowym turnieju karate w Bartoszycach zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli dziesięć medali - 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe. Dobre starty karateków zapewniły MKKK zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej.


W zawodach wzięło udział czternaście klubów z całej Polski oraz goście z Rosji, którzy stanowili mocną obsadę turnieju.

Reklama

 

O miejsca na podium, cenne nagrody i statuetki dla najlepszych rywalizowało w sumie 259 zawodników. Złote medale z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli Kasia Lisiewska, Gabriel Bieniek, Jan Kołakowski, Michał Gronowski i Maksymilian Żebrowski. Na drugim stopniu podium stanęli Olga Boruch, Amelia Duch i Sebastian Jankowski. Z kolei brązowe medale zawisły na szyjach Oliwii Sobiech i Kacpra Sośnickiego. W turnieju rywalizowali również Alicja Nalewajk, Matylda Brakoniecka, Julia Dąbrowska, Jan Konarzewski i Bartosz Murzyn. Wszyscy stoczyli wyrównane pojedynki.

 

Podsumowanie zawodów wskazało, że Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, co pozwoliło stanąć na najwyższym stopniu podium.

Reklama

- Cieszy tak duży sukces uzyskany w konfrontacji z najlepszymi klubami z Polski. Dziękujemy wszystkim naszym podopiecznym za pełne zaangażowanie podczas reprezentowania naszego klubu - mówi sensei Artur Prusiński.

 

Turniej karate Bartoszyce Cup odbył się w sobotę 30 listopada br.

Odsłon: 4407
Komentarzy: 0
06:35, 02.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo