« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

(fot. archiwum klubu)

Na międzynarodowym turnieju karate w Bartoszycach zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli dziesięć medali - 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe. Dobre starty karateków zapewniły MKKK zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej.


W zawodach wzięło udział czternaście klubów z całej Polski oraz goście z Rosji, którzy stanowili mocną obsadę turnieju.

Reklama

 

O miejsca na podium, cenne nagrody i statuetki dla najlepszych rywalizowało w sumie 259 zawodników. Złote medale z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli Kasia Lisiewska, Gabriel Bieniek, Jan Kołakowski, Michał Gronowski i Maksymilian Żebrowski. Na drugim stopniu podium stanęli Olga Boruch, Amelia Duch i Sebastian Jankowski. Z kolei brązowe medale zawisły na szyjach Oliwii Sobiech i Kacpra Sośnickiego. W turnieju rywalizowali również Alicja Nalewajk, Matylda Brakoniecka, Julia Dąbrowska, Jan Konarzewski i Bartosz Murzyn. Wszyscy stoczyli wyrównane pojedynki.

 

Podsumowanie zawodów wskazało, że Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, co pozwoliło stanąć na najwyższym stopniu podium.

Reklama

- Cieszy tak duży sukces uzyskany w konfrontacji z najlepszymi klubami z Polski. Dziękujemy wszystkim naszym podopiecznym za pełne zaangażowanie podczas reprezentowania naszego klubu - mówi sensei Artur Prusiński.

 

Turniej karate Bartoszyce Cup odbył się w sobotę 30 listopada br.

Odsłon: 3672
Komentarzy: 0
06:35, 02.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa powrócił do ringu w dobrym stylu. Zawodnik Fight Academy rywalizował, w minioną sobotę, podczas gali One to One Fight Night w Lublinie. Ostrołęczanin pokonał, niejednogłośną decyzją sędziów na punkty, reprezentanta gospodarzy Daniela Szycha.

Wiesław Orzoł shihanem!

Wiesław Orzoł shihanem!

Po pięciu dniach ciężkiego egzaminu w japońskim Tokio do grona shihanów dołączył Wiesław Orzoł. Trener i prezes Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zaliczył egzamin na stopień mistrzowski 5 dan i należy do ekskluzywnego grona wybitnych mistrzów karate.

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

W japońskim Tokio odbyły się po raz kolejny mistrzostwa świata w karate kyokushin IKO. Nasz kraj, a zarazem Ostrołękę, reprezentowała Beata Opęchowska, która rywalizowała z 33 zawodniczkami z całego świata bez podziału na kategorie wagowe.

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, postanowił wrócić do ringu. Podczas gali One to One Fight Night w Lublinie, ostrołęczanin zmierzy się reprezentantem gospodarzy z Fight Gym Lublin - Danielem Szychem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo