« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

(fot. archiwum klubu)

Na międzynarodowym turnieju karate w Bartoszycach zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli dziesięć medali - 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe. Dobre starty karateków zapewniły MKKK zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej.


W zawodach wzięło udział czternaście klubów z całej Polski oraz goście z Rosji, którzy stanowili mocną obsadę turnieju.

Reklama

 

O miejsca na podium, cenne nagrody i statuetki dla najlepszych rywalizowało w sumie 259 zawodników. Złote medale z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli Kasia Lisiewska, Gabriel Bieniek, Jan Kołakowski, Michał Gronowski i Maksymilian Żebrowski. Na drugim stopniu podium stanęli Olga Boruch, Amelia Duch i Sebastian Jankowski. Z kolei brązowe medale zawisły na szyjach Oliwii Sobiech i Kacpra Sośnickiego. W turnieju rywalizowali również Alicja Nalewajk, Matylda Brakoniecka, Julia Dąbrowska, Jan Konarzewski i Bartosz Murzyn. Wszyscy stoczyli wyrównane pojedynki.

 

Podsumowanie zawodów wskazało, że Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, co pozwoliło stanąć na najwyższym stopniu podium.

Reklama

- Cieszy tak duży sukces uzyskany w konfrontacji z najlepszymi klubami z Polski. Dziękujemy wszystkim naszym podopiecznym za pełne zaangażowanie podczas reprezentowania naszego klubu - mówi sensei Artur Prusiński.

 

Turniej karate Bartoszyce Cup odbył się w sobotę 30 listopada br.

Odsłon: 5910
Komentarzy: 0
06:35, 02.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo