« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

(fot. archiwum klubu)

Na międzynarodowym turnieju karate w Bartoszycach zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli dziesięć medali - 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe. Dobre starty karateków zapewniły MKKK zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej.


W zawodach wzięło udział czternaście klubów z całej Polski oraz goście z Rosji, którzy stanowili mocną obsadę turnieju.

Reklama

 

O miejsca na podium, cenne nagrody i statuetki dla najlepszych rywalizowało w sumie 259 zawodników. Złote medale z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli Kasia Lisiewska, Gabriel Bieniek, Jan Kołakowski, Michał Gronowski i Maksymilian Żebrowski. Na drugim stopniu podium stanęli Olga Boruch, Amelia Duch i Sebastian Jankowski. Z kolei brązowe medale zawisły na szyjach Oliwii Sobiech i Kacpra Sośnickiego. W turnieju rywalizowali również Alicja Nalewajk, Matylda Brakoniecka, Julia Dąbrowska, Jan Konarzewski i Bartosz Murzyn. Wszyscy stoczyli wyrównane pojedynki.

 

Podsumowanie zawodów wskazało, że Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, co pozwoliło stanąć na najwyższym stopniu podium.

Reklama

- Cieszy tak duży sukces uzyskany w konfrontacji z najlepszymi klubami z Polski. Dziękujemy wszystkim naszym podopiecznym za pełne zaangażowanie podczas reprezentowania naszego klubu - mówi sensei Artur Prusiński.

 

Turniej karate Bartoszyce Cup odbył się w sobotę 30 listopada br.

Odsłon: 7367
Komentarzy: 0
06:35, 02.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

29 sierpnia do ringu wejdzie "Ostrołęcki Taran". 28-latek zaprezentuje się podczas Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się w Suwałkach. Przemysław Zyśk zawalczy po raz czternasty. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. Jakim wynikiem zakończy się walka z Tomim Silvennoinem?

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo