« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rodzinne mikołajkowe bieganie (zdjęcia)

Ponad setka biegaczy wzięła udział w szóstej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego. Na starcie w parku miejskim stanęli młodzicy (800 m), juniorzy (2,5 km) i seniorzy (5 km). Nie zabrakło również marszu nordic walking na dystansie 2,5 i 5 km.


Wśród młodzików, na najkrótszym dystansie 800 metrów, najlepszy okazał się Filip Wiśniewski z Wydmus. Podium uzupełnili Wiktor Bors (Wolkowe) i Igor Urbaniak (Jednorożec).

Reklama

 

Na dystansie 2,5 km rywalizowali juniorzy. Zwyciężył Bartłomiej Wiśniewski z Wydmus, przed Miłoszem Brzuzym z Ostrołęki i Dominikiem Wiśniewskim z Wydmus. W gronie dziewcząt wygrała Kamila Śnietka z Ostrołęki. Drugie miejsce zajęła Natalia Kamińska z Zabiela-Pilik, a trzecie Gabrysia Przewodowska z Lipy.

 

Seniorzy pobiegli na dystansie 5 km. Najlepszy okazał się Damian Świerdzewski z Dzbenina, przed Karolem Rogozińskim z Dzbenina i Martyną Budziłek z Kadzidła. Kolejne miejsca zajęli Arek Borkowski z Ostrołęki i Włodzimierz Nowaczyk z Ostrołęki. Poznaj komplet wyników w biegach na 800 m, 2,5 km i 5 km.


JBB

Rodzinny Bieg Mikołajkowy odbył się w sobotę 7 grudnia. Organizatorami wydarzenia byli Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Rodzinne mikołajkowe bieganie

Więcej zdjęć: Rodzinne mikołajkowe bieganie

Odsłon: 6750
Komentarzy: 1
07:35, 09.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Po raz czwarty w sezonie odbył się w Olsztynie bieg z cyklu City Trail. Tym razem w zawodach wzięło udział ponad 400 biegaczy. Wśród nich znalazł się Przemysław Dąbrowski z Rzekunia, który na dystansie 5 km nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce.

» Wasze komentarze

Trener @ 12:36, 09.12.2019r. IP: *.*.41.233

Na 2,5km Klaudia nie wygrała tylko przybiegła na metę jako pierwsza, to samo tyczy się Mateusza Domiana.
Pierwsza trójka tego dystansu to:
Kamila Śnietka, Natalia Kamińska, Gabrysia Przewodowska.
Chłopaki:
Bartłomiej Wiśniewski, Miłosz Brzuzy, Dominik Wiśniewski.
Pozostali z adnotacją (pk) biegli poza konkursem. To był bieg dla 10-12 latków.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo