« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rodzinne mikołajkowe bieganie (zdjęcia)

Ponad setka biegaczy wzięła udział w szóstej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego. Na starcie w parku miejskim stanęli młodzicy (800 m), juniorzy (2,5 km) i seniorzy (5 km). Nie zabrakło również marszu nordic walking na dystansie 2,5 i 5 km.


Wśród młodzików, na najkrótszym dystansie 800 metrów, najlepszy okazał się Filip Wiśniewski z Wydmus. Podium uzupełnili Wiktor Bors (Wolkowe) i Igor Urbaniak (Jednorożec).

Reklama

 

Na dystansie 2,5 km rywalizowali juniorzy. Zwyciężył Bartłomiej Wiśniewski z Wydmus, przed Miłoszem Brzuzym z Ostrołęki i Dominikiem Wiśniewskim z Wydmus. W gronie dziewcząt wygrała Kamila Śnietka z Ostrołęki. Drugie miejsce zajęła Natalia Kamińska z Zabiela-Pilik, a trzecie Gabrysia Przewodowska z Lipy.

 

Seniorzy pobiegli na dystansie 5 km. Najlepszy okazał się Damian Świerdzewski z Dzbenina, przed Karolem Rogozińskim z Dzbenina i Martyną Budziłek z Kadzidła. Kolejne miejsca zajęli Arek Borkowski z Ostrołęki i Włodzimierz Nowaczyk z Ostrołęki. Poznaj komplet wyników w biegach na 800 m, 2,5 km i 5 km.


JBB

Rodzinny Bieg Mikołajkowy odbył się w sobotę 7 grudnia. Organizatorami wydarzenia byli Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Rodzinne mikołajkowe bieganie

Więcej zdjęć: Rodzinne mikołajkowe bieganie

Odsłon: 7401
Komentarzy: 1
07:35, 09.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Na tę chwilę trenuję sama'. Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

"Na tę chwilę trenuję sama". Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

Trwa trudny okres dla wszystkich sportowców w związku z przerwaniem treningów w obliczu pandemii koronawirusa. Wiadomo już, że igrzyska olimpijskie nie rozpoczną się 24 lipca tego roku. Czy ma szansę wziąć w nich udział Magdalena Żebrowska pochodząca z Lelisa?

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

» Wasze komentarze

Trener @ 12:36, 09.12.2019r. IP: *.*.41.233

Na 2,5km Klaudia nie wygrała tylko przybiegła na metę jako pierwsza, to samo tyczy się Mateusza Domiana.
Pierwsza trójka tego dystansu to:
Kamila Śnietka, Natalia Kamińska, Gabrysia Przewodowska.
Chłopaki:
Bartłomiej Wiśniewski, Miłosz Brzuzy, Dominik Wiśniewski.
Pozostali z adnotacją (pk) biegli poza konkursem. To był bieg dla 10-12 latków.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo