« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rodzinne mikołajkowe bieganie (zdjęcia)

Ponad setka biegaczy wzięła udział w szóstej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego. Na starcie w parku miejskim stanęli młodzicy (800 m), juniorzy (2,5 km) i seniorzy (5 km). Nie zabrakło również marszu nordic walking na dystansie 2,5 i 5 km.


Wśród młodzików, na najkrótszym dystansie 800 metrów, najlepszy okazał się Filip Wiśniewski z Wydmus. Podium uzupełnili Wiktor Bors (Wolkowe) i Igor Urbaniak (Jednorożec).

Reklama

 

Na dystansie 2,5 km rywalizowali juniorzy. Zwyciężył Bartłomiej Wiśniewski z Wydmus, przed Miłoszem Brzuzym z Ostrołęki i Dominikiem Wiśniewskim z Wydmus. W gronie dziewcząt wygrała Kamila Śnietka z Ostrołęki. Drugie miejsce zajęła Natalia Kamińska z Zabiela-Pilik, a trzecie Gabrysia Przewodowska z Lipy.

 

Seniorzy pobiegli na dystansie 5 km. Najlepszy okazał się Damian Świerdzewski z Dzbenina, przed Karolem Rogozińskim z Dzbenina i Martyną Budziłek z Kadzidła. Kolejne miejsca zajęli Arek Borkowski z Ostrołęki i Włodzimierz Nowaczyk z Ostrołęki. Poznaj komplet wyników w biegach na 800 m, 2,5 km i 5 km.


JBB

Rodzinny Bieg Mikołajkowy odbył się w sobotę 7 grudnia. Organizatorami wydarzenia byli Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Rodzinne mikołajkowe bieganie

Więcej zdjęć: Rodzinne mikołajkowe bieganie

Odsłon: 8855
Komentarzy: 1
07:35, 09.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Trener @ 12:36, 09.12.2019r. IP: *.*.41.233

Na 2,5km Klaudia nie wygrała tylko przybiegła na metę jako pierwsza, to samo tyczy się Mateusza Domiana.
Pierwsza trójka tego dystansu to:
Kamila Śnietka, Natalia Kamińska, Gabrysia Przewodowska.
Chłopaki:
Bartłomiej Wiśniewski, Miłosz Brzuzy, Dominik Wiśniewski.
Pozostali z adnotacją (pk) biegli poza konkursem. To był bieg dla 10-12 latków.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo