« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce" (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta wraz z nauczycielami wychowania fizycznego "dziesiątki" zaprosili uczniów do mikołajkowego wieloboju atletycznego. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego.


Do rywalizacji, w biegu wahadłowym 4 x 10 metrów, skłonów z leżenia tyłem, rzucie piłką lekarską za siebie i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego - rwanie sztangi na technikę, zgłosiło się 15 dziewcząt i 34 chłopców.

Reklama

 

Dziewczęta rywalizowały o podium klas piątych, szóstych i siódmych w połączeniu z ósmym. Chłopcy rywalizowali o podium klas szóstych, siódmych i ósmych.

 

W klasach piątych zwyciężyła Urszula Zalewska, wyprzedzając swoje koleżanki z klasy - Julię Wysocką i Nikolę Zakrzewską. Wśród szóstoklasistek najlepsza okazała się Gabriela Zapust, drugi miejsce zajęła Maja Kulesza, a trzeci stopień podium przypadł Hannie Zalewskiej. W połączeniu klas siódmych i ósmych na najwyższym stopniu podium stanęła Alicja Mrozek, druga była Aleksandra Tyborowska, a brązowy medal zdobyła Oliwia Dudziec.

 

Wśród chłopców w klasach szóstych triumfował Gabriel Bieniek, srebro wywalczył Kacper Mróz z Obierwi, a trzecie miejsce zajął Michał Ciak. Dominik Borowiecki to najlepszy wieloboista z klas siódmych, drugie miejsce przypadło Pawłowi Wysockiemu, a trzecie Szymonowi Turskiemu. Spośród ósmoklasistów najlepszy okazał się Kacper Zaczkowski, drugi został sklasyfikowany Maciej Grzyb, a trzeci Dominik Późniewski.

 

W klasyfikacji generalnej najlepszą zawodniczką mikołajkowego wieloboju atletycznego została Gabriela Zapust. Puchar dla najlepszego wieloboisty przypadł Dominikowi Borowieckiemu.

 

Organizatorzy wyróżnili wszystkich zwycięzców nagrodami oraz pucharami, a każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział oraz został obdarowany mikołajkową czekoladą.Mikołajkowy wielobój atletyczny odbył się, w czwartek 5 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce"

Więcej zdjęć: Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce"

Odsłon: 4636
Komentarzy: 1
08:58, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

» Wasze komentarze

Strong @ 10:08, 10.12.2019r. IP: *.*.53.53

Brawo UKS Atleta! Super inicjatywa Kuby i Władka;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo