« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce" (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta wraz z nauczycielami wychowania fizycznego "dziesiątki" zaprosili uczniów do mikołajkowego wieloboju atletycznego. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego.


Do rywalizacji, w biegu wahadłowym 4 x 10 metrów, skłonów z leżenia tyłem, rzucie piłką lekarską za siebie i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego - rwanie sztangi na technikę, zgłosiło się 15 dziewcząt i 34 chłopców.

Reklama

 

Dziewczęta rywalizowały o podium klas piątych, szóstych i siódmych w połączeniu z ósmym. Chłopcy rywalizowali o podium klas szóstych, siódmych i ósmych.

 

W klasach piątych zwyciężyła Urszula Zalewska, wyprzedzając swoje koleżanki z klasy - Julię Wysocką i Nikolę Zakrzewską. Wśród szóstoklasistek najlepsza okazała się Gabriela Zapust, drugi miejsce zajęła Maja Kulesza, a trzeci stopień podium przypadł Hannie Zalewskiej. W połączeniu klas siódmych i ósmych na najwyższym stopniu podium stanęła Alicja Mrozek, druga była Aleksandra Tyborowska, a brązowy medal zdobyła Oliwia Dudziec.

 

Wśród chłopców w klasach szóstych triumfował Gabriel Bieniek, srebro wywalczył Kacper Mróz z Obierwi, a trzecie miejsce zajął Michał Ciak. Dominik Borowiecki to najlepszy wieloboista z klas siódmych, drugie miejsce przypadło Pawłowi Wysockiemu, a trzecie Szymonowi Turskiemu. Spośród ósmoklasistów najlepszy okazał się Kacper Zaczkowski, drugi został sklasyfikowany Maciej Grzyb, a trzeci Dominik Późniewski.

 

W klasyfikacji generalnej najlepszą zawodniczką mikołajkowego wieloboju atletycznego została Gabriela Zapust. Puchar dla najlepszego wieloboisty przypadł Dominikowi Borowieckiemu.

 

Organizatorzy wyróżnili wszystkich zwycięzców nagrodami oraz pucharami, a każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział oraz został obdarowany mikołajkową czekoladą.Mikołajkowy wielobój atletyczny odbył się, w czwartek 5 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce"

Więcej zdjęć: Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce"

Odsłon: 5465
Komentarzy: 1
08:58, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Strong @ 10:08, 10.12.2019r. IP: *.*.53.53

Brawo UKS Atleta! Super inicjatywa Kuby i Władka;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo