« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce" (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta wraz z nauczycielami wychowania fizycznego "dziesiątki" zaprosili uczniów do mikołajkowego wieloboju atletycznego. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego.


Do rywalizacji, w biegu wahadłowym 4 x 10 metrów, skłonów z leżenia tyłem, rzucie piłką lekarską za siebie i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego - rwanie sztangi na technikę, zgłosiło się 15 dziewcząt i 34 chłopców.

Reklama

 

Dziewczęta rywalizowały o podium klas piątych, szóstych i siódmych w połączeniu z ósmym. Chłopcy rywalizowali o podium klas szóstych, siódmych i ósmych.

 

W klasach piątych zwyciężyła Urszula Zalewska, wyprzedzając swoje koleżanki z klasy - Julię Wysocką i Nikolę Zakrzewską. Wśród szóstoklasistek najlepsza okazała się Gabriela Zapust, drugi miejsce zajęła Maja Kulesza, a trzeci stopień podium przypadł Hannie Zalewskiej. W połączeniu klas siódmych i ósmych na najwyższym stopniu podium stanęła Alicja Mrozek, druga była Aleksandra Tyborowska, a brązowy medal zdobyła Oliwia Dudziec.

 

Wśród chłopców w klasach szóstych triumfował Gabriel Bieniek, srebro wywalczył Kacper Mróz z Obierwi, a trzecie miejsce zajął Michał Ciak. Dominik Borowiecki to najlepszy wieloboista z klas siódmych, drugie miejsce przypadło Pawłowi Wysockiemu, a trzecie Szymonowi Turskiemu. Spośród ósmoklasistów najlepszy okazał się Kacper Zaczkowski, drugi został sklasyfikowany Maciej Grzyb, a trzeci Dominik Późniewski.

 

W klasyfikacji generalnej najlepszą zawodniczką mikołajkowego wieloboju atletycznego została Gabriela Zapust. Puchar dla najlepszego wieloboisty przypadł Dominikowi Borowieckiemu.

 

Organizatorzy wyróżnili wszystkich zwycięzców nagrodami oraz pucharami, a każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział oraz został obdarowany mikołajkową czekoladą.Mikołajkowy wielobój atletyczny odbył się, w czwartek 5 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce"

Więcej zdjęć: Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce"

Odsłon: 4174
Komentarzy: 1
08:58, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

W drugim tygodniu ferii zimowych młodzi mieszkańcy miasta będą mogli ponownie skorzystać m.in. z obiektów sportowych Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

» Wasze komentarze

Strong @ 10:08, 10.12.2019r. IP: *.*.53.53

Brawo UKS Atleta! Super inicjatywa Kuby i Władka;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo