« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Do rywalizacji przystąpiło 29 kręglarzy. Każdy z zawodników rozegrał minimum dwie gry.

Reklama

 

Awans do półfinałów uzyskała dwunastka najlepszych uczestników turnieju. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy - A (miejsca 1-6) i B (miejsca 7-12). Do finału w grupie A awansowali ostatecznie Łukasz Połatyński i Piotr Łada, a o miejsce na podium walczyli Łukasz Zienkiewicz i Adam Bałon. Do finału pocieszenia, w grupie B, promocję uzyskali Filip Terlik i Piotr Prokurat. O trzecie miejsce bój stoczyli Marcin Wójcik i Sylwester Zalewski.

 

Finalnie najlepszym mikołajkowym kręglarzem został Łukasz Połatyński. Podium uzupełnili Piotr Łada i Łukasz Zienkiewicz. W drugiej grupie zwycięzcą okazał się Piotr Prokurat, który wyprzedził Filipa Terlika i Marcina Wójcika. Najlepszy wynik z jednej gry uzyskał zwycięzca zawodów. Prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego w finale zdobył 222 pkt.

 

Organizatorzy nagrodzili najlepszych zawodników pucharami i nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody niespodzianki.Mikołajkowy turniej bowlingowy odbył się, w poniedziałek 9 grudnia, w ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowy turniej bowlingowy

Więcej zdjęć: Mikołajkowy turniej bowlingowy

Odsłon: 7520
Komentarzy: 0
09:30, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo