« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 14 lipca 2020 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Do rywalizacji przystąpiło 29 kręglarzy. Każdy z zawodników rozegrał minimum dwie gry.

Reklama

 

Awans do półfinałów uzyskała dwunastka najlepszych uczestników turnieju. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy - A (miejsca 1-6) i B (miejsca 7-12). Do finału w grupie A awansowali ostatecznie Łukasz Połatyński i Piotr Łada, a o miejsce na podium walczyli Łukasz Zienkiewicz i Adam Bałon. Do finału pocieszenia, w grupie B, promocję uzyskali Filip Terlik i Piotr Prokurat. O trzecie miejsce bój stoczyli Marcin Wójcik i Sylwester Zalewski.

 

Finalnie najlepszym mikołajkowym kręglarzem został Łukasz Połatyński. Podium uzupełnili Piotr Łada i Łukasz Zienkiewicz. W drugiej grupie zwycięzcą okazał się Piotr Prokurat, który wyprzedził Filipa Terlika i Marcina Wójcika. Najlepszy wynik z jednej gry uzyskał zwycięzca zawodów. Prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego w finale zdobył 222 pkt.

 

Organizatorzy nagrodzili najlepszych zawodników pucharami i nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody niespodzianki.


JBB

Mikołajkowy turniej bowlingowy odbył się, w poniedziałek 9 grudnia, w ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowy turniej bowlingowy

Więcej zdjęć: Mikołajkowy turniej bowlingowy

Odsłon: 14515
Komentarzy: 0
09:30, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Stypendium sportowe trafi na konto Filipa Terlika z Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Kręglarz w minionym roku zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów, co przełożyło się na powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo