« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 13 kwietnia 2021 r., imieniny Przemysława, Hermenegildy, Marcina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.


Do rywalizacji przystąpiło 29 kręglarzy. Każdy z zawodników rozegrał minimum dwie gry.

Reklama

 

Awans do półfinałów uzyskała dwunastka najlepszych uczestników turnieju. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy - A (miejsca 1-6) i B (miejsca 7-12). Do finału w grupie A awansowali ostatecznie Łukasz Połatyński i Piotr Łada, a o miejsce na podium walczyli Łukasz Zienkiewicz i Adam Bałon. Do finału pocieszenia, w grupie B, promocję uzyskali Filip Terlik i Piotr Prokurat. O trzecie miejsce bój stoczyli Marcin Wójcik i Sylwester Zalewski.

 

Finalnie najlepszym mikołajkowym kręglarzem został Łukasz Połatyński. Podium uzupełnili Piotr Łada i Łukasz Zienkiewicz. W drugiej grupie zwycięzcą okazał się Piotr Prokurat, który wyprzedził Filipa Terlika i Marcina Wójcika. Najlepszy wynik z jednej gry uzyskał zwycięzca zawodów. Prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego w finale zdobył 222 pkt.

 

Organizatorzy nagrodzili najlepszych zawodników pucharami i nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody niespodzianki.


JBB

Mikołajkowy turniej bowlingowy odbył się, w poniedziałek 9 grudnia, w ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowy turniej bowlingowy

Więcej zdjęć: Mikołajkowy turniej bowlingowy

Odsłon: 16438
Komentarzy: 0
09:30, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Połatyński w ścisłym finale

Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo