« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

LZS Łęg Przedmiejski z pucharem wójta gminy Lelis. Rywalizowało dziewięć drużyn (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Kolejna niedziela w Lelisie minęła na sportowo. Tym razem, w hali sportowej, dziewięć drużyn z regionu rywalizowało w powiatowym turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. Wysoki poziom dostarczył zgromadzonym kibicom wielu pozytywnych emocji.


W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn. O zwycięstwo grali LZS Łęg Przedmiejski, GLKS Lelis, KS Świt Baranowo, FC Ulani Ostrołęka, Na Farcie Zamość, PKO Kadzidło, Global Tynki Nasiadki, X-Car Lakiery Ostrołęka i The Oforost Zbójna.

Reklama

 

Do półfinałów z fazy grupowej awansowali KS Świt Baranowo, GLKS Lelis, FC Ulani Ostrołęka i LZS Łęg Przedmiejski. W wielkim finale spotkały się dwie miejscowe drużyny GLKS Lelis i LZS Łęg Przedmiejski. Derby gminy Lelis musiały rozstrzygnąć rzuty karne, po regulaminowym czasie gry było 2:2, które lepiej egzekwowali zawodnicy LZS. Ostatecznie powiatowy turniej piłki nożnej wygrał LZS Łęg Przedmiejski, a podium uzupełniły drużyny GLKS Lelis i KS Świt Baranowo.

 

Organizatorzy rozdali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Gładek z KS Świt Baranowo, a wśród bramkarzy wyróżniał się Szymon Duszak z LZS Łęg Przedmiejski. Z najwięcej bramek rywalom zaaplikował Damian Prusaczyk z GLKS Lelis.


Łubudu

Powiatowy turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 8 grudnia, w hali sportowej w Lelisie.

 

Zobacz zdjęcia:
Powiatowy turniej piłki nożnej w Lelisie

Więcej zdjęć: Powiatowy turniej piłki nożnej w Lelisie

Odsłon: 9925
Komentarzy: 0
06:05, 11.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo