« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

NLF: Przed nami czwarta odsłona gier

Po raz czwarty w tej edycji rozgrywek wybiegną na boisko piłkarze drużyn występujących w Nocnej Lidze Futsalu. Dziś w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce nie zabraknie emocjonujących pojedynków. Zobacz plan gier.


Liderem rozgrywek po trzech kolejkach jest Revo Cosmetics. Drużyna z Olszewa-Borek jako jedyna ma na swoim koncie komplet punktów. Drugie miejsce, z dwoma punktami mniej, zajmuje MMWM Ostrołęka. Trzecia jest Hurtowniapilkarska.com - 6 punktów.

Reklama

 

Jako pierwsi dzisiejszego wieczoru wybiegną na boisko drużyny Stacji Paliw Deptuła Kadzidło i Farmaceuci. Zawodnicy reprezentujący drużynę z Kadzidła będą chcieli zmazać plamę po dwóch porażkach z rzędu. Z kolei Farmaceuci są na fali wznoszącej i na pewno nie odpuszczą tego starcia.

 

W kolejnym meczu o pierwsze punkty zagrają Rodzice Korony. Ich rywalem będzie GLKS Lelis, który przed tygodniem sprawił niespodziankę i pokonał Rzekuniankę Rzekuń. Drużyna z Rzekunia będzie miała okazję zrehabilitować się w starciu z drużyną Hurtowniapilkarska.com.

 

Lider rozgrywek zagra z X-Car Autolakiery. Faworyt jest jeden, ale X-Car z pewnością jest w stanie sprawić niespodziankę. W pozostałych meczach Team zagra z Orłem Sypniewo, a MMWM Ostrołęka ze Strażaki.

 

Zapraszamy w imieniu organizatorów do zapełniania trybun hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Emocje gwarantowane!Nocna Liga Futsalu - 4 kolejka
20.40 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - Farmaceuci
21.15 - Team - Orzeł Sypniewo
21.50 - Rzekunianka Rzekuń - Hurtowniapilkarska.com
22.25 - X-Car Autolakiery - Revo Cosmetics Olszewo-Borki
23.00 - Rodzice Korony - GLKS Lelis
23.35 - MMWM Ostrołęka - Strażaki

Odsłon: 8744
Komentarzy: 0
08:47, 13.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo