« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatnie starcie Trójki przed własną publicznością w tym roku. Rywalem Bestios Białystok

Podopieczni trenera Rafała Niećki zmierzą się w sobotnie popołudnie przed własną publicznością z Bestiosem Białystok. Ostrołęccy szczypiorniści będą chcieli poprawić sobie humory po ostatniej porażce w Dąbrowie Białostockiej, gdzie ulegli miejscowemu Szczypiorniakowi.


Trójka zajmuje obecnie czwarte miejsce, z 21 punktami na koncie, w tabeli rozgrywek II ligi mężczyzn w grupie III B. Liderem jest KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, który zgromadził 27 punktów, ale ma o jedno spotkanie rozegrane więcej.

Reklama

 

Teraz podopiecznych trenera Rafała Niećki czeka starcie z Bestiosem Białystok. Jest to idealna szansa na zrehabilitowanie się za ubiegłotygodniową porażkę. W pierwszym meczu, w Białymstoku, triumfowali ostrołęccy szczypiorniści. Trójka wygrała 34:26, a formą w tamtym spotkaniu popisał się Artur Kraszewski. Niezwykle doświadczony zawodnik ostrołęckiego zespołu zdobył w tamtym starciu dwanaście bramek.

 

W sobotnie popołudnie faworytem spotkania ponownie będzie UMKS Trójka. Zapraszamy do hali sportowej przy ulicy Blachnickiego na tę batalię. Będzie to ostatnie spotkanie ostrołęckiego zespołu w tym roku przed własną publicznością.


JBB

UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok, sobota - 14 grudnia, godz. 17.00.

Odsłon: 10502
Komentarzy: 0
09:57, 13.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Drużyna z Pabianic za silna dla Trójki

Drużyna z Pabianic za silna dla Trójki

Za szczypiornistami Trójki druga odsłona gier 2 ligi mężczyzn w grupie III F, w której mierzą się najlepsze drużyny poprzedniej fazy rozgrywek. W pierwszej batalii Trójka musiała uznać wyższość KS Uniwersytet Radom, a wczoraj nie sprostała Pabiksowi Pabianice.

UKS Diament wygrywa rozgrywki ligowe

UKS Diament wygrywa rozgrywki ligowe

Młodzi szczypiorniści mają za sobą ostatni turniej rundy zasadniczej w rozgrywkach mazowieckiej ligi chłopców. Tym razem zawody rozgrywane były w Sierpcu, a podopieczni trenera Radosława Blocha, mimo wielu ubytków składzie, odnieśli dwie przekonywujące wygrane.

330 bramek ostrołęckiej Trójki w II lidze

330 bramek ostrołęckiej Trójki w II lidze

Przed świętami Bożego Narodzenia ostrołęccy szczypiorniści zakończyli pierwszą część sezonu II ligi. W dwunastu rozegranych meczach podopieczni trenera Rafała Niećki zdobyli 330 bramek, co daje średnią 27,5 trafień na mecz. Kto był najskuteczniejszy?

Trójka z awansem do rundy finałowej (wyniki, tabela)

Trójka z awansem do rundy finałowej (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Rafała Niećki pierwszą część sezonu rozgrywek II ligi mężczyzn w grupie III B zakończyli na czwartym miejscu i awansowali do fazy finałowej. Ostrołęccy szczypiorniści staną przed szansą wywalczenia awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Bolesna lekcja dla Trójki. Ostrołęccy szczypiorniści rozgromieni w Białej Podlaskiej

Bolesna lekcja dla Trójki. Ostrołęccy szczypiorniści rozgromieni w Białej Podlaskiej

Ostrołęccy szczypiorniści nie najlepiej będą wspominać wczorajsze spotkanie z UKS Olimpia Biała Podlaska. Podopieczni trenera Rafała Niećki musieli uznać wyższość swojego rywala. Trójka w meczu wyjazdowym przegrała różnicą aż siedemnastu bramek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Najnowsze wideo