« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 28 maja 2020 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Drugi od lewej Grzegorz Kowalczyk
Drugi od lewej Grzegorz Kowalczyk
(fot. archiwum prywatne)

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.


Warunkiem podliczenia sumy punktów było uczestnictwo w co najmniej czterech z sześciu turniejów. Suma największej ilości punktów dawała zwycięstwo w klasyfikacji końcowej.

Reklama

 

Grzegorz Kowalczyk w czterech rozegranych turniejach zajął trzy razy najwyższe miejsce na podium, a raz był drugi, co dało mu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Grand Prix w Ciechanowie stało na wysokim poziomie. Przez wszystkie edycje przewinęli się zawodnicy na co dzień reprezentujący kluby od III do V ligi. Warto wspomnieć, że ostatecznie drugie miejsce zajął Jakub Szymański, reprezentujący barwy III-ligowego klubu Dekorglass Działdowo.

 

- Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów zaliczam do bardzo udanych, nie tylko ze względu na lokatę, ale przede wszystkim na poziom zawodów, który nie był zróżnicowany tylko praktycznie w każdym meczu trzeba było dawać z siebie sto procent, aby móc przejść dalej. W całym turnieju straciłem zaledwie dwa sety ze wszystkich rozegranych meczów, co dodatkowo cieszy - mówi Grzegorz Kowalczyk.

 

Za zwycięstwo w turnieju tenisista z Rzekunia otrzymał pamiątkowy puchar, dyplom oraz nagrodę finansową.Ostatni turniej z cyklu Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów odbył się w sobotę 7 grudnia br.

Odsłon: 11953
Komentarzy: 2
10:26, 13.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Dulek @ 21:26, 13.12.2019r. IP: *.*.179.2

Brawo

kibic @ 13:00, 16.12.2019r. IP: *.*.17.76

Ale Grzesio się postarał.:)No pięknie pięknie:):)lamma:):)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo