« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młoda Korona najlepsza (zdjęcia, wideo)

Młodzi piłkarze z roczników 2010 i młodszych rywalizowali wczoraj w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. W ogólnopolskim turnieju "Korona Mazovia Cup" triumfowała ostrołęcka Korona, która pokonała w finale Mławiankę Mława 1:0.


W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn - Akademia Piłkarska Waleczni Olszewo-Borki, Olimpia Zambrów, MŁKS Łomża, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, Ruch Wysokie Mazowieckie, Mławianka Mława oraz po dwa zespoły Korony Ostrołęka i APN Ostrołęka.

Reklama

 

Po kilku godzinach rywalizacji złote medale zawisły na szyjach młodych piłkarzy Korony I Ostrołęka, którzy w finale pokonali Mławiankę Mława 1:0. W pojedynku o najniższy stopień podium Akademia Piłkarska Waleczni Olszewo-Borki pokonała po rzutach karnych Olimpię Zambrów. Kolejne miejsca zajęły drużyny MŁKS Łomża, APN I Ostrołęka, FDP Ostrów Mazowiecka, APN II Ostrołęka, Korona II Ostrołęka i Ruch Wysokie Mazowieckie.

 

Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Xaviera Dąbkowskiego (Korona I Ostrołęka), a najlepiej dostępu do bramki swojej drużyny bronił Aleksander Nowosielski (Mławianka Mława). Królem strzelców zawodów został Ksawery Łada (Korona I Ostrołęka).Ogólnopolski turniej piłki nożnej "Korona Mazovia Cup" dla roczników 2010 i młodszych odbył się, w sobotę 14 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej piłki nożnej "Korona Mazovia Cup"

Więcej zdjęć: Turniej piłki nożnej "Korona Mazovia Cup"

 

Odsłon: 14386
Komentarzy: 0
14:09, 15.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo