« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.


W zawodach wystartowało 47 zawodników z siedmiu ostrołęckich szkół ponadpodstawowych. Rywalizowano do dwóch wygranych setów. Tenisista, który przegrał dwa mecze żegnał się z turniejem.

Reklama

 

Najlepszym tenisistą stołowym w Ostrołęce okazał się Szymon Załęski. Uczeń III LO pokonał w meczu finałowym Daniela Kęszczyka (ZSZ nr 2) 11:6, 11:7. W meczu o czwarte miejsce doszło do rywalizacji pomiędzy Damianem Struniawskim (ZSZ nr 4) a Sebastianem Józwikiem (ZSZ nr 2). Zwycięsko z tej potyczki wyszedł uczeń ZSZ nr 4 (11:6, 11:8) i dzięki temu miał jeszcze szansę na walkę o drugie miejsce w zawodach. Damian Struniawski wykorzystał tę szansę i okazał się lepszy w walce o srebrny medal od Daniela Kęszczyka - 11:6, 11:9. Ostatecznie uczeń ZSZ nr 2 zajął trzecią lokatę.

 

Czterech najlepszych tenisistów stołowych zostało uhonorowanych pamiątkowymi dyplomami. Najlepsza trójka z rąk wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego odebrała medale, puchary i nagrody rzeczowe.Mistrzostwa miasta mężczyzn w tenisie stołowym odbyły się, w środę 11 grudnia, w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice). Organizatorem mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym

Więcej zdjęć: Mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym

 

Odsłon: 15363
Komentarzy: 1
06:55, 16.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 13:13, 16.12.2019r. IP: *

Gratulacje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo