« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Plebiscyt Sportowiec Roku 2019 wystartował

Już po raz czwarty wybieramy wspólnie z czytelnikami najlepszych sportowców w regionie. Wartościowych wyników na arenie krajowej i międzynarodowej w 2019 roku nie brakowało, dlatego nasza lista nominowanych prezentuje już 66 sylwetek.


Dobiega końca wyjątkowy rok 2019, który był bardzo udany dla sportowców z naszego regionu. Niejednokrotnie kibice cieszyli się z dużych sukcesów reprezentantów sportów indywidualnych, a świetne wyniki na swoim koncie notowali przedstawiciele sztuk walki.

Reklama

 

Nie zabrakło także sportowych odkryć, nie brakowało sportowców, którzy od lat notują bardzo wartościowe wyniki dla swoich klubów. Nominowani do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 w regionie to zawodniczki i zawodnicy, którzy w mijającym sezonie zdobywali medale na imprezach rangi europejskiej, mistrzostw Polski, czy też Pucharu Polski. Z wielką dumą reprezentowali kluby naszego regionu, byli powoływani do reprezentacji Polski lub stali się czołowymi postaciami zespołów walczących w seniorskich rozgrywkach ligowych.

 

Wytypowaliśmy już ponad 60 utalentowanych sportowców odnoszących sukcesy w kilkunastu dyscyplinach i zrzeszonych w ponad 30 klubach z terenu Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i przyległych powiatów. Czytelnicy wciąż mogą zgłaszać nowych kandydatów. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.

 

Najpopularniejszego sportowca wybiorą czytelnicy dzienników internetowych Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu i Telewizji Kablowej Esprit, a tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2019 w regionie przyzna Kapituła Konkursu. Laureaci (najlepsza dziesiątka w głosowaniu) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki. Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna dodatkowe wyróżnienia dla Trenera Roku 2019, Sportowego Odkrycia Roku 2019, Działacza Roku 2019, Animatora Sportu Roku 2019, Organizatora Imprezy Roku 2019 i Drużyny Roku 2019. W doborowym towarzystwie znajdzie się także nagroda dla Super Sportowca 2019. To wyróżnienie za całokształt kariery sportowej.Finałowa gala plebiscytu "Sportowiec Roku 2019" została zaplanowana na czwartek 6 lutego 2020 roku w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

 

Sylwetki nominowanych sportowców, opis sukcesów i szczegóły plebiscytu znajdziecie na specjalnej stronie plebiscytu pod adresem sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 4690
Komentarzy: 0
07:35, 16.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

'Niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy'. Waldemar Rępa Animatorem Sportu Roku 2019 (wideo)

"Niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy". Waldemar Rępa Animatorem Sportu Roku 2019 (wideo)

Po raz kolejny kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostrzegła i nagrodziła pracę animatorów sportowym. Za organizowanie imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ostatnim roku oraz w poprzednich latach wyróżniony został Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej.

Robert Wojdyna Działaczem Roku 2019 (wideo)

Robert Wojdyna Działaczem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 przyznała wyróżnienia w ośmiu kategoriach. Działaczem Roku 2019 został Robert Wojdyna, prezes UMKS Trójka Ostrołęka, który podjął się bardzo trudnego budowania silnej drużyny seniorów i szkolenia młodzieży.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Grzegorza Szydły od portalu OstrowMaz24.pl (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Grzegorza Szydły od portalu OstrowMaz24.pl (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 po raz kolejny nagrodę przyznał Cezary Gołaś, redaktor naczelny portalu OstrowMaz24.pl. Nagroda specjalna trafiła w ręce Grzegorza Szydły, animatora sportu, który swoją pasją zaraża młode pokolenia sportowców.

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 w gronie nagrodzonych zawodników znalazła się Magdalena Dąbrowska. 15-letnia utalentowana piłkarka Jantaru Ostrołęka otrzymała nagrodę od redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo