« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Plebiscyt Sportowiec Roku 2019 wystartował

Już po raz czwarty wybieramy wspólnie z czytelnikami najlepszych sportowców w regionie. Wartościowych wyników na arenie krajowej i międzynarodowej w 2019 roku nie brakowało, dlatego nasza lista nominowanych prezentuje już 66 sylwetek.


Dobiega końca wyjątkowy rok 2019, który był bardzo udany dla sportowców z naszego regionu. Niejednokrotnie kibice cieszyli się z dużych sukcesów reprezentantów sportów indywidualnych, a świetne wyniki na swoim koncie notowali przedstawiciele sztuk walki.

Reklama

 

Nie zabrakło także sportowych odkryć, nie brakowało sportowców, którzy od lat notują bardzo wartościowe wyniki dla swoich klubów. Nominowani do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 w regionie to zawodniczki i zawodnicy, którzy w mijającym sezonie zdobywali medale na imprezach rangi europejskiej, mistrzostw Polski, czy też Pucharu Polski. Z wielką dumą reprezentowali kluby naszego regionu, byli powoływani do reprezentacji Polski lub stali się czołowymi postaciami zespołów walczących w seniorskich rozgrywkach ligowych.

 

Wytypowaliśmy już ponad 60 utalentowanych sportowców odnoszących sukcesy w kilkunastu dyscyplinach i zrzeszonych w ponad 30 klubach z terenu Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i przyległych powiatów. Czytelnicy wciąż mogą zgłaszać nowych kandydatów. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.

 

Najpopularniejszego sportowca wybiorą czytelnicy dzienników internetowych Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu i Telewizji Kablowej Esprit, a tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2019 w regionie przyzna Kapituła Konkursu. Laureaci (najlepsza dziesiątka w głosowaniu) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki. Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna dodatkowe wyróżnienia dla Trenera Roku 2019, Sportowego Odkrycia Roku 2019, Działacza Roku 2019, Animatora Sportu Roku 2019, Organizatora Imprezy Roku 2019 i Drużyny Roku 2019. W doborowym towarzystwie znajdzie się także nagroda dla Super Sportowca 2019. To wyróżnienie za całokształt kariery sportowej.Finałowa gala plebiscytu "Sportowiec Roku 2019" została zaplanowana na czwartek 6 lutego 2020 roku w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

 

Sylwetki nominowanych sportowców, opis sukcesów i szczegóły plebiscytu znajdziecie na specjalnej stronie plebiscytu pod adresem sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 5219
Komentarzy: 0
07:35, 16.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo