« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej piłki nożnej zakończył sportowy sezon w Lelisie. Rywalizowali oldboje (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Turniej halowej piłki nożnej o puchar przewodniczącej rady i wójta gminy Lelis zakończył sportowy rok w gminie Lelis. Na parkiecie o końcowy triumf walczyło siedem piłkarskich ekip. Ostatecznie trofeum trafiło do drużyny X-Car Autolakiery Ostrołęka.


W zawodach zagrały drużyny tj. LZS Obierwia, Kolesie Kadzidło, LZS Łęg Przedmiejski, PHU Radek Ostrołęka, Chudek Oldboy, Bad Boy Myszyniec i X-Car Autolakiery Ostrołęka. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym.

Reklama

 

Najlepszą drużyną zawodów został X-Car Autolakiery Ostrołęka. Podium uzupełnili LZS Obierwia i Kolesie Kadzidło. Kolejne miejsca zajęli LZS Łęg Przedmiejski, Bad Boy Myszyniec, PHU Radek Ostrołęka i Chudek Oldboy. Do najlepszych drużyn powędrowały okazałe puchary.

 

Organizatorzy rozdali również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Gleba z LZS Obierwia. Najlepszym bramkarzem wybrano Daniela Grossa (Kolesie Kadzidło), a najwięcej bramek zdobył Piotr Zaręba (X-Car Autolakiery Ostrołęka). Wyróżniono także najstarszego zawodnika - Józefa Pliszkę (Kolesie Kadzidło).Turniej halowej piłki nożnej oldbojów o puchar przewodniczącego rady i wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 15 grudnia, w hali sportowej w Lelisie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej halowej piłki nożnej dla oldbojów w Lelisie

Więcej zdjęć: Turniej halowej piłki nożnej dla oldbojów w Lelisie

Odsłon: 16241
Komentarzy: 1
06:05, 18.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

Piłkarze KS CK Troszyn zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na drugiej lokacie, tuż za Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego czekają na ostateczne decyzje Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które rozstrzygną ich ewentualny awans.

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Jak informowaliśmy podczas dzisiejszego przedpołudnia, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o rozegraniu dodatkowych meczów w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Pomysł nie przypadł do gustu władzom ostrołęckiej Narwi.

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

» Wasze komentarze

Radek @ 08:44, 18.12.2019r. IP: *.*.0.80

Mają rozmach

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo