« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej piłki nożnej zakończył sportowy sezon w Lelisie. Rywalizowali oldboje (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Turniej halowej piłki nożnej o puchar przewodniczącej rady i wójta gminy Lelis zakończył sportowy rok w gminie Lelis. Na parkiecie o końcowy triumf walczyło siedem piłkarskich ekip. Ostatecznie trofeum trafiło do drużyny X-Car Autolakiery Ostrołęka.


W zawodach zagrały drużyny tj. LZS Obierwia, Kolesie Kadzidło, LZS Łęg Przedmiejski, PHU Radek Ostrołęka, Chudek Oldboy, Bad Boy Myszyniec i X-Car Autolakiery Ostrołęka. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym.

Reklama

 

Najlepszą drużyną zawodów został X-Car Autolakiery Ostrołęka. Podium uzupełnili LZS Obierwia i Kolesie Kadzidło. Kolejne miejsca zajęli LZS Łęg Przedmiejski, Bad Boy Myszyniec, PHU Radek Ostrołęka i Chudek Oldboy. Do najlepszych drużyn powędrowały okazałe puchary.

 

Organizatorzy rozdali również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Gleba z LZS Obierwia. Najlepszym bramkarzem wybrano Daniela Grossa (Kolesie Kadzidło), a najwięcej bramek zdobył Piotr Zaręba (X-Car Autolakiery Ostrołęka). Wyróżniono także najstarszego zawodnika - Józefa Pliszkę (Kolesie Kadzidło).


Łubudu

Turniej halowej piłki nożnej oldbojów o puchar przewodniczącego rady i wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 15 grudnia, w hali sportowej w Lelisie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej halowej piłki nożnej dla oldbojów w Lelisie

Więcej zdjęć: Turniej halowej piłki nożnej dla oldbojów w Lelisie

Odsłon: 11459
Komentarzy: 1
06:05, 18.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarze zagrali dla Antosia (zdjęcia, wideo)

Piłkarze zagrali dla Antosia (zdjęcia, wideo)

W hali im. Arkadiusza Gołasia piłkarze rywalizowali w turnieju charytatywnym, z którego dochód został przeznaczony na leczenie Antosia Antośkiewicza. Do zmagań zostało zaproszone trzynaście zespołów, a wynik był tym razem sprawą drugorzędną.

Rzekunianka rozgromiła KS Śniadowo

Rzekunianka rozgromiła KS Śniadowo

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w niedzielne popołudnie w Łomży. W meczu sparingowym Rzekunianka Rzekuń rywalizowała z KS Śniadowo. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego rozgromili rywala aż 7:0.

Bartnik ograł Omulew Wielbark

Bartnik ograł Omulew Wielbark

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w miniony weekend zaprezentowali się z dobrej strony. Bartnik Myszyniec rywalizował z Omulwią Wielbark i okazał się zdecydowanie lepszy od wyżej notowanego rywala, zwyciężając niezwykle pewnie 4:0.

Narew zmierzy się z Orlętami Czyżew

Narew zmierzy się z Orlętami Czyżew

Kolejne spotkanie sparingowe czeka piłkarzy ostrołęckiej Narwi. Rywalem podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego w środowy wieczór będą Orlęta Czyżew. To już ósmy sprawdzian niebiesko-czerwonych w okresie przygotowawczym.

Dawid Janczyk zagra w MKS Ciechanów!

Dawid Janczyk zagra w MKS Ciechanów!

Piłkarze MKS Ciechanów po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 zajmują piątą lokatę w rozgrywkach ligi okręgowej. Do lidera ostrołęckiej Narwi tracą obecnie 13 punktów, ale wciąż chcą się liczyć w walce o awans. Pomóc w tym ma nowy napastnik - Dawid Janczyk.

» Wasze komentarze

Radek @ 08:44, 18.12.2019r. IP: *.*.0.80

Mają rozmach

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo