« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN na podium w turnieju dla rocznika 2011. Wygrał białostocki Talent (zdjęcia, wideo)

Talent Białystok okazał się najlepszą drużyną w turnieju halowej piłki nożnej dla rocznika 2011, organizowanego w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Najwyżej z ostrołęckich klubów został sklasyfikowany APN, który zameldował się na podium.


W zawodach o puchar prezydenta Ostrołęki rywalizowało dziesięć drużyn, z siedmiu miejscowości - Białegostoku, Zambrowa, Kolna, Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowa, Olszewo-Borek i Ostrołęki.

Reklama

 

Po kilkugodzinnej rywalizacji do półfinałów awansowały zespoły Olimpii Zambrów, Orła Kolno, APN Ostrołęka i Talentu Białystok. Ostrołęcka APN w meczu o finał musiała uznać wyższość białostockiego Talentu 1:2. W drugiej batalii Olimpia Zambrów pokonała po rzutach karnych Orła Kolno.

 

W meczu o brązowe medale młodzi piłkarze z Ostrołęki pokonali drużynę z Kolna 1:0. W wielkim finale spotkały się zespoły z Zambrowa i Białegostoku. Zwycięsko z tej batalii wyszli piłkarze Talentu Białystok, którzy pokonali swojego rywala 2:0. Kolejne miejsca zajęli Korona I Ostrołęka, FDP Ostrów Mazowiecka, AP Ciechanów, AP Waleczni Olszewo-Borki, UKS AP Ostrów Mazowiecka i Korona II Ostrołęka.

 

Najlepszym zawodnikiem turniej został Gabriel Wojciechowicz (Talent Białystok), bramkarzem Marcin Kowalczyk (Olimpia Zambrów), a królem strzelców Klaudiusz Półtorak (Korona I Ostrołęka), który ustrzelił sześć bramek.


Esprit

Turniej o puchar prezydenta Łukasza Kulika odbył się, w niedzielę 15 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej halowej piłki nożnej dla rocznika 2011

Więcej zdjęć: Turniej halowej piłki nożnej dla rocznika 2011

 

Odsłon: 23317
Komentarzy: 0
07:05, 18.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Duża niespodzianka podczas piątkowej serii gier w Nocnej Lidze Futsalu. Hurtowniapilkarska.com uległa MMWM. W meczu dwóch zespołów, które miały komplet punktów lepszy okazał się zespół Revo Cosmetics Olszewo-Borki i został samodzielnym liderem rozgrywek. Co ciekawe, aż cztery z pięciu spotkań kończyły się minimalną wygraną jednej z ekip.

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Dzisiaj od godz. 20:45 kolejne emocje w Nocnej Lidze Futsalu. W hali im. A. Gołasia dojdzie do pięciu spotkań trzeciej kolejki. Najciekawiej powinno być w starciu Przystanka Centrum Barbershop z Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Lider - Hurtowniapilkarska.com podejmie MMWM Ostrołęka.

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kilka bądź kilkanaście dni temu piłkarze IV ligi, Klasy Okręgowej, Klasy A i B zakończyli zmagania jesienne. Przed zespołami odpoczynek, a następnie okres przygotowawczy. Kiedy możemy spodziewać się powrotu ekip na boiska w rundzie wiosennej? Oczywiście, wszystkie daty są zależne od postępu pandemii w naszym kraju.

Nocna Liga Futsalu. Trzy drużyny bez strat

Nocna Liga Futsalu. Trzy drużyny bez strat

Hurtowniapilkarska.com, Przystanek Centrum Barbershop oraz Revo Cosmetics Olszewo Borki to trzy ekipy, które w Nocnej Lidze Futsalu odnotowały komplet zwycięstw. W drugiej kolejce w pięciu spotkaniach padło 31 goli. Damian Szymczyk oraz Paweł Skarzyński popisali się hat-trickami.

KS CK Troszyn z wygraną!

KS CK Troszyn z wygraną!

Piłkarze Marcina Truszkowskiego odnieśli szóstą wygraną w sezonie. W ostatnim spotkaniu w tym roku ograli Wkrę Żuromin. Co ciekawe, KS CK Troszyn odnotował identyczny wynik z tym rywalem co na inaugurację rozgrywek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo