« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN na podium w turnieju dla rocznika 2011. Wygrał białostocki Talent (zdjęcia, wideo)

Talent Białystok okazał się najlepszą drużyną w turnieju halowej piłki nożnej dla rocznika 2011, organizowanego w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Najwyżej z ostrołęckich klubów został sklasyfikowany APN, który zameldował się na podium.


W zawodach o puchar prezydenta Ostrołęki rywalizowało dziesięć drużyn, z siedmiu miejscowości - Białegostoku, Zambrowa, Kolna, Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowa, Olszewo-Borek i Ostrołęki.

Reklama

 

Po kilkugodzinnej rywalizacji do półfinałów awansowały zespoły Olimpii Zambrów, Orła Kolno, APN Ostrołęka i Talentu Białystok. Ostrołęcka APN w meczu o finał musiała uznać wyższość białostockiego Talentu 1:2. W drugiej batalii Olimpia Zambrów pokonała po rzutach karnych Orła Kolno.

 

W meczu o brązowe medale młodzi piłkarze z Ostrołęki pokonali drużynę z Kolna 1:0. W wielkim finale spotkały się zespoły z Zambrowa i Białegostoku. Zwycięsko z tej batalii wyszli piłkarze Talentu Białystok, którzy pokonali swojego rywala 2:0. Kolejne miejsca zajęli Korona I Ostrołęka, FDP Ostrów Mazowiecka, AP Ciechanów, AP Waleczni Olszewo-Borki, UKS AP Ostrów Mazowiecka i Korona II Ostrołęka.

 

Najlepszym zawodnikiem turniej został Gabriel Wojciechowicz (Talent Białystok), bramkarzem Marcin Kowalczyk (Olimpia Zambrów), a królem strzelców Klaudiusz Półtorak (Korona I Ostrołęka), który ustrzelił sześć bramek.


Łubudu

Turniej o puchar prezydenta Łukasza Kulika odbył się, w niedzielę 15 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej halowej piłki nożnej dla rocznika 2011

Więcej zdjęć: Turniej halowej piłki nożnej dla rocznika 2011

 

Odsłon: 16202
Komentarzy: 0
07:05, 18.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo