« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominik Zalewski Sportowcem Roku 2019?

Dominik Zalewski to jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy w naszym mieście, który wciąż imponuje swoją postawą młodszym kolegom na parkiecie. 37-letni siatkarz powrócił do gry w barwach ostrołęckiego Volleya i walczy z zespołem o awans do III ligi.


W swojej karierze Dominik Zalewski występował w barwach m.in. Netu Ostrołęka, SPS Zduńska Wola, Pekpolu Ostrołęka, Campera Wyszków, następnie po powrocie do Ostrołęki ponownie w Enerdze Omis Ostrołęka, a ostatnio w KS Metro Warszawa. Doświadczony zawodnik od sezonu 2019/2020 reprezentuje SPS Volley Ostrołęka i stara się przywrócić seniorską siatkówkę w naszym mieście na wyższy poziom.

Reklama

 

Dominik Zalewski mierzy 193 cm wzrostu i przez całą swoją karierę występował na pozycji przyjmującego. Występy w I lidze w barwach klubów z Wyszkowa i Ostrołęki pokazały, że stać go na rywalizację na wysokim poziomie. Teraz z pewnością swoją wiedzę może przekazać młodszym kolegom, będąc wciąż mocnym punktem zespołu.

 

Siatkarze Volleya obecnie występują w rozgrywkach IV ligi, ale mają realne szanse, aby w kolejnych sezonach awansować na poziom II ligi. Z pewnością zespół zbudowany z takich siatkarzy, jak Dominik Zalewski może w przyszłości rywalizować o zdecydowanie wyższe cele.

 

Dominik Zalewski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.319 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2682
Komentarzy: 1
07:35, 18.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Rybus @ 18:04, 18.12.2019r. IP: *.*.182.36

Wspaniały człowiek o ogromnym talencie mimo iż mógł grać w wyższych ligach chce przywrócić seniorska siatkówkę w mieście z piękna historia tego sportu wielkie brawa za poświęcenie i za pasje których Dominikowi nie brakuje trzymam kciuki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo