« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziś piąta kolejka Nocnej Ligi Futsalu

Kolejna, już piąta, kolejka Nocnej Ligi Futsalu przed nami. Po ubiegłotygodniowych niespodziankach, nadchodząca odsłona gier zapowiada się niezwykle emocjonująco. W najciekawszym meczu Rzekunianka Rzekuń zmierzy się z MMWM Ostrołęka.


Liderem rozgrywek jest obecnie Revo Cosmetics. Drużyna z Olszewa-Borek wyprzedza drugą Rzekuniankę Rzekuń zaledwie lepszym bilansem bramek. Trzeci jest MMWM Ostrołęka.

Reklama

 

Piątą odsłonę gier rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu otworzą drużyny Team i X-Car Autolakiery. W kolejnym meczu dojdzie do spotkania na szczycie ligowej tabeli. Druga Rzekunianka Rzekuń podejmie trzeci MMWM Ostrołęka. Zapowiada się ciekawa batalia.

 

Jeden z faworytów do wygrania całych rozgrywek, Stacja Paliw Deptuła Kadzidło zmierzy się z GLKS Lelis. Sporo emocji dostarczy zgromadzonym kibicom z pewnością pojedynek Farmaceutów z Revo Cosmetics Olszewo Borki.

 

Ciekawie będzie również w starciu Orła Sypniewo ze Strażakami. Oba zespoły mają na swoim koncie po siedem punktów w ligowej tabeli i wciąż mają ochotę namieszać w czołówce. Na zakończenie kolejki zagrają Rodzice Korony z drużyną Hurtowniapilkarska.com.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do przeżywania rywalizacji na trybunach hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Pierwszy mecz rozpocznie się już dziś o godz. 20.40.


Esprit

Nocna Liga Futsalu - 5 kolejka
20.40 - Team - X-Car Autolakiery
21.15 - Rzekunianka Rzekuń - MMWM Ostrołęka
21.50 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - GLKS Lelis
22.25 - Farmaceuci - Revo Cosmetics Olszewo-Borki
23.00 - Orzeł Sypniewo - Strażaki
23.35 - Rodzice Korony - Hurtowniapilkarska.com

Odsłon: 16032
Komentarzy: 0
06:55, 20.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo