« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziś piąta kolejka Nocnej Ligi Futsalu

Kolejna, już piąta, kolejka Nocnej Ligi Futsalu przed nami. Po ubiegłotygodniowych niespodziankach, nadchodząca odsłona gier zapowiada się niezwykle emocjonująco. W najciekawszym meczu Rzekunianka Rzekuń zmierzy się z MMWM Ostrołęka.


Liderem rozgrywek jest obecnie Revo Cosmetics. Drużyna z Olszewa-Borek wyprzedza drugą Rzekuniankę Rzekuń zaledwie lepszym bilansem bramek. Trzeci jest MMWM Ostrołęka.

Reklama

 

Piątą odsłonę gier rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu otworzą drużyny Team i X-Car Autolakiery. W kolejnym meczu dojdzie do spotkania na szczycie ligowej tabeli. Druga Rzekunianka Rzekuń podejmie trzeci MMWM Ostrołęka. Zapowiada się ciekawa batalia.

 

Jeden z faworytów do wygrania całych rozgrywek, Stacja Paliw Deptuła Kadzidło zmierzy się z GLKS Lelis. Sporo emocji dostarczy zgromadzonym kibicom z pewnością pojedynek Farmaceutów z Revo Cosmetics Olszewo Borki.

 

Ciekawie będzie również w starciu Orła Sypniewo ze Strażakami. Oba zespoły mają na swoim koncie po siedem punktów w ligowej tabeli i wciąż mają ochotę namieszać w czołówce. Na zakończenie kolejki zagrają Rodzice Korony z drużyną Hurtowniapilkarska.com.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do przeżywania rywalizacji na trybunach hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Pierwszy mecz rozpocznie się już dziś o godz. 20.40.


Lubudu

Nocna Liga Futsalu - 5 kolejka
20.40 - Team - X-Car Autolakiery
21.15 - Rzekunianka Rzekuń - MMWM Ostrołęka
21.50 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - GLKS Lelis
22.25 - Farmaceuci - Revo Cosmetics Olszewo-Borki
23.00 - Orzeł Sypniewo - Strażaki
23.35 - Rodzice Korony - Hurtowniapilkarska.com

Odsłon: 23071
Komentarzy: 0
06:55, 20.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Duża niespodzianka podczas piątkowej serii gier w Nocnej Lidze Futsalu. Hurtowniapilkarska.com uległa MMWM. W meczu dwóch zespołów, które miały komplet punktów lepszy okazał się zespół Revo Cosmetics Olszewo-Borki i został samodzielnym liderem rozgrywek. Co ciekawe, aż cztery z pięciu spotkań kończyły się minimalną wygraną jednej z ekip.

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Dzisiaj od godz. 20:45 kolejne emocje w Nocnej Lidze Futsalu. W hali im. A. Gołasia dojdzie do pięciu spotkań trzeciej kolejki. Najciekawiej powinno być w starciu Przystanka Centrum Barbershop z Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Lider - Hurtowniapilkarska.com podejmie MMWM Ostrołęka.

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kilka bądź kilkanaście dni temu piłkarze IV ligi, Klasy Okręgowej, Klasy A i B zakończyli zmagania jesienne. Przed zespołami odpoczynek, a następnie okres przygotowawczy. Kiedy możemy spodziewać się powrotu ekip na boiska w rundzie wiosennej? Oczywiście, wszystkie daty są zależne od postępu pandemii w naszym kraju.

Nocna Liga Futsalu. Trzy drużyny bez strat

Nocna Liga Futsalu. Trzy drużyny bez strat

Hurtowniapilkarska.com, Przystanek Centrum Barbershop oraz Revo Cosmetics Olszewo Borki to trzy ekipy, które w Nocnej Lidze Futsalu odnotowały komplet zwycięstw. W drugiej kolejce w pięciu spotkaniach padło 31 goli. Damian Szymczyk oraz Paweł Skarzyński popisali się hat-trickami.

KS CK Troszyn z wygraną!

KS CK Troszyn z wygraną!

Piłkarze Marcina Truszkowskiego odnieśli szóstą wygraną w sezonie. W ostatnim spotkaniu w tym roku ograli Wkrę Żuromin. Co ciekawe, KS CK Troszyn odnotował identyczny wynik z tym rywalem co na inaugurację rozgrywek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo