« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobkowska druga, Butler najlepsza. Udane starty zawodniczek OKLA

(fot. archiwum klubu)

Z dobrej strony zaprezentowała się zawodniczka OKLA w mikołajkowym konkursie skoku wzwyż w Milanówku. Aleksandra Dobkowska w kategorii wiekowej 2004-2006 zajęła drugie miejsce z wynikiem 145 cm. Utalentowana lekkoatletka wciąż robi postępy.


Siódma edycja mikołajkowego konkursu skoku wzwyż zorganizowana została przez UKS MTE Milanówek. Zawody odbyły się w niedzielę 8 grudnia br.

Reklama

 

W kategorii dziewcząt z roczników 2004-2006 wystartowała podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego. Aleksandra Dobkowska ostatecznie pokonała wysokość 145 cm i zajęła drugie miejsce. Wszystkie zawodniczki z podium uzyskały taki sam wynik, liczyła się jednak liczba strąceń. Konkurs wygrała Wiktoria Konecka, a podium uzupełniła Małgorzata Jakóbiec. Obie zawodniczki reprezentowały UKS Błyskawica Domaniewice.

 

Tego samego dnia biegaczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki - Katarzyna Butler wzięła udział w biegu na 10 km w Mikołajkach. Spośród wszystkich startujących kobiet nie miała sobie równych i wygrała z wynikiem 39:52. Trasa nie należała do najłatwiejszych, dlatego uzyskany wynik jest tym bardziej znaczący.


Łubudu

Więcej o startach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w 2019 roku przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 7720
Komentarzy: 0
07:18, 23.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

W związku z pandemią koronawirusa, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dbając o zdrowie uczestników, wolontariuszy i kibiców podjął decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego na 2021 rok.

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

W dziesięciu miastach w Polsce, na przełomie 2019 i 2020 roku, odbywał się cykl biegów przełajowych na dystansie 5 kilometrów pod nazwą City Trail. W olsztyńskiej edycji tych biegów w klasyfikacji kobiet wygrała Martyna Budziłek z UKS Siódemka Ostrołęka.

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Karolina Grzeszczyk, Sebastian Moszczyński, Damian Niedźwiecki i Oskar Żebrowski to zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy zostali docenieni przez prezydenta Łukasza Kulika za osiągnięcia uzyskane w minionym roku.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Międzynarodowy Komitet Olimpijski potwierdził, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca 2021 roku. Podjęta decyzja jest równoznaczna z przesunięciem lekkoatletycznych mistrzostw świata na sezon 2022. Czy w wydarzeniach wezmą udział nasi sportowcy?

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia, ostrołęczanie mieli oddać hołd wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Niestety poprzez panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa Bieg Papieski, który miał oddać hołd patronowi Ostrołęki, został przełożony.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo