« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobkowska druga, Butler najlepsza. Udane starty zawodniczek OKLA

(fot. archiwum klubu)

Z dobrej strony zaprezentowała się zawodniczka OKLA w mikołajkowym konkursie skoku wzwyż w Milanówku. Aleksandra Dobkowska w kategorii wiekowej 2004-2006 zajęła drugie miejsce z wynikiem 145 cm. Utalentowana lekkoatletka wciąż robi postępy.


Siódma edycja mikołajkowego konkursu skoku wzwyż zorganizowana została przez UKS MTE Milanówek. Zawody odbyły się w niedzielę 8 grudnia br.

Reklama

 

W kategorii dziewcząt z roczników 2004-2006 wystartowała podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego. Aleksandra Dobkowska ostatecznie pokonała wysokość 145 cm i zajęła drugie miejsce. Wszystkie zawodniczki z podium uzyskały taki sam wynik, liczyła się jednak liczba strąceń. Konkurs wygrała Wiktoria Konecka, a podium uzupełniła Małgorzata Jakóbiec. Obie zawodniczki reprezentowały UKS Błyskawica Domaniewice.

 

Tego samego dnia biegaczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki - Katarzyna Butler wzięła udział w biegu na 10 km w Mikołajkach. Spośród wszystkich startujących kobiet nie miała sobie równych i wygrała z wynikiem 39:52. Trasa nie należała do najłatwiejszych, dlatego uzyskany wynik jest tym bardziej znaczący.Więcej o startach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w 2019 roku przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 6305
Komentarzy: 0
07:18, 23.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Po raz czwarty w sezonie odbył się w Olsztynie bieg z cyklu City Trail. Tym razem w zawodach wzięło udział ponad 400 biegaczy. Wśród nich znalazł się Przemysław Dąbrowski z Rzekunia, który na dystansie 5 km nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo