« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Podsumowanie sportowego roku. W styczniu rywalizowali karatecy i piłkarze, dodatkowo zakończył się folwark Juchniewicza

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2019. W świecie sportu był pełen wielkich emocji, wzruszeń, radości i łez. Nie zdążymy się obejrzeć, a będziemy przeżywać kolejny ekscytujący sezon. Zanim skupimy się na tym co przed nami, pora podsumować to co było.


Pierwszy miesiąc 2019 roku upłynął pod znakiem turniejów piłkarskich i emocjonujących walk karateków oraz straty stanowiska dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce przez Roberta Juchniewicza.

Reklama

 

Turniej piłkarski w Rzekuniu wygrał KS CK Troszyn, który w finale pokonał Makowiankę Maków Mazowiecki. Podium uzupełniła ostrołęcka Narew.

 

Piłkarze rywalizowali również w turnieju towarzyszącemu 27 finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrołęce. W hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia zagrało osiem zespołów. Zebrano około 4000 złotych na pomoc najmłodszym.

 

Nie zabrakło w styczniu prawdziwego święta Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.

 

Stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce (MZOS-TiIT) stracił Robert Juchniewicz. Miejską spółką zajmującą się głównie sportem zarządzał od października 2007 roku.Więcej:
KS CK Troszyn wygrał w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)
Piłkarze zagrali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Koniec folwarku Juchniewicza

Odsłon: 2273
Komentarzy: 2
08:34, 24.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

Od niedzieli 9 lutego ostrołęczanie i będą mogli skorzystać z lodowiska. Poznaliśmy ceny za wynajem łyżew, pingwina do nauki jazdy oraz wstęp na lodowisko. Tafla lodu będzie miała około 25 m długości. Na powierzchni 500 m kw. jednocześnie będzie mogło jeździć około 50 osób.

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Miasto przeznaczy w tym roku na sport 1,3 mln złotych. Pieniądze podzielono na trzy zadania - dla dzieci i młodzieży, seniorów i organizację imprez sportowo-rekreacyjnych. Największa dotacja zostanie przelana na konto MZKS Narew 1962 Ostrołęka - 180 tys. zł.

» Wasze komentarze

Hohoho @ 11:40, 24.12.2019r. IP: *.*.232.20

Za to zaczął się folwark ogrodniczych popleczników

Adams @ 12:26, 24.12.2019r. IP: *.*.39.52

Dobrze ze nie trzeba juz patrzec na tego butnego pana ze zdjecia. Nic tak nie uczy pokory jak odsuniecie od wladzy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo