« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Podsumowanie sportowego roku. W styczniu rywalizowali karatecy i piłkarze, dodatkowo zakończył się folwark Juchniewicza

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2019. W świecie sportu był pełen wielkich emocji, wzruszeń, radości i łez. Nie zdążymy się obejrzeć, a będziemy przeżywać kolejny ekscytujący sezon. Zanim skupimy się na tym co przed nami, pora podsumować to co było.


Pierwszy miesiąc 2019 roku upłynął pod znakiem turniejów piłkarskich i emocjonujących walk karateków oraz straty stanowiska dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce przez Roberta Juchniewicza.

Reklama

 

Turniej piłkarski w Rzekuniu wygrał KS CK Troszyn, który w finale pokonał Makowiankę Maków Mazowiecki. Podium uzupełniła ostrołęcka Narew.

 

Piłkarze rywalizowali również w turnieju towarzyszącemu 27 finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrołęce. W hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia zagrało osiem zespołów. Zebrano około 4000 złotych na pomoc najmłodszym.

 

Nie zabrakło w styczniu prawdziwego święta Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.

 

Stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce (MZOS-TiIT) stracił Robert Juchniewicz. Miejską spółką zajmującą się głównie sportem zarządzał od października 2007 roku.


JBB

Więcej:
KS CK Troszyn wygrał w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)
Piłkarze zagrali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Koniec folwarku Juchniewicza

Odsłon: 2598
Komentarzy: 2
08:34, 24.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym powróciło do Parku Wodnego Aquarium po kilku latach przerwy w kwietniu 2019 roku. W 2020 roku miała odbyć się kolejna edycja zawodów organizowanych przez Wodne Ochotniczego Pogotowie Ratunkowe w Ostrołęce.

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Już po raz piąty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Klub - innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów. Ministerstwo Sportu przedłużyło nabór wniosków do 9 kwietnia.

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

» Wasze komentarze

Hohoho @ 11:40, 24.12.2019r. IP: *.*.232.20

Za to zaczął się folwark ogrodniczych popleczników

Adams @ 12:26, 24.12.2019r. IP: *.*.39.52

Dobrze ze nie trzeba juz patrzec na tego butnego pana ze zdjecia. Nic tak nie uczy pokory jak odsuniecie od wladzy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo