« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Podsumowanie sportowego roku. W styczniu rywalizowali karatecy i piłkarze, dodatkowo zakończył się folwark Juchniewicza

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2019. W świecie sportu był pełen wielkich emocji, wzruszeń, radości i łez. Nie zdążymy się obejrzeć, a będziemy przeżywać kolejny ekscytujący sezon. Zanim skupimy się na tym co przed nami, pora podsumować to co było.


Pierwszy miesiąc 2019 roku upłynął pod znakiem turniejów piłkarskich i emocjonujących walk karateków oraz straty stanowiska dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce przez Roberta Juchniewicza.

Reklama

 

Turniej piłkarski w Rzekuniu wygrał KS CK Troszyn, który w finale pokonał Makowiankę Maków Mazowiecki. Podium uzupełniła ostrołęcka Narew.

 

Piłkarze rywalizowali również w turnieju towarzyszącemu 27 finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrołęce. W hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia zagrało osiem zespołów. Zebrano około 4000 złotych na pomoc najmłodszym.

 

Nie zabrakło w styczniu prawdziwego święta Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.

 

Stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce (MZOS-TiIT) stracił Robert Juchniewicz. Miejską spółką zajmującą się głównie sportem zarządzał od października 2007 roku.


JBB

Więcej:
KS CK Troszyn wygrał w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)
Piłkarze zagrali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Koniec folwarku Juchniewicza

Odsłon: 2998
Komentarzy: 2
08:34, 24.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Hohoho @ 11:40, 24.12.2019r. IP: *.*.232.20

Za to zaczął się folwark ogrodniczych popleczników

Adams @ 12:26, 24.12.2019r. IP: *.*.39.52

Dobrze ze nie trzeba juz patrzec na tego butnego pana ze zdjecia. Nic tak nie uczy pokory jak odsuniecie od wladzy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo