« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Starosta nagrodził sportowców (zdjęcia)

Na ostatniej sesji rady powiatu w 2019 roku starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł wręczył doroczne nagrody okolicznościowe dla osób szczególnie zasłużonych w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Nagrodzeni mogą pochwalić się dużymi sukcesami.


Z dziedziny "sport i kultura fizyczna" nagrody trafiły do Bartosza Dziełaka i Daniela Gadomskiego.

Reklama

 

Bartosz Dziełak z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie został nagrodzony za pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznego. Z kolei Daniel Gadomski z Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle odebrał nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe - 2 miejsce w sztafecie 4 x 800 na mistrzostwach Polski w Krakowie, 3 miejsce w kat. U-23 na halowych mistrzostwach Polski w Toruniu, 5 miejsce w kat. seniorów na dystansie 800 m na halowych mistrzostwach Polski w Toruniu, 4 miejsce w sztafecie 4 x 400 na mistrzostwach Polski U-23 w Lublinie oraz zdobycie wraz z klubem tytułu Drużynowego Mistrza Polski w biegu na 1500 metrów.

 

Nagrody okolicznościowe starosty ostrołęckiego trafiły do Beaty Opęchowskiej, Jakuba Nizińskiego, Szymona Nizińskiego (wszyscy z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin), Doroty Korzep-Czekalskiej, Marianny Pędzich, Klaudii Baczewskiej (wszyscy ze stowarzyszenia sportowo-kulturalnego Biegam Bo Lubię Ostrołęka), Przemysława Dąbrowskiego, Natalii Nalewajk (MKKK Shinkyokushin), Łucji Sakowskiej i Krzysztofa Pabicha.

 

Beata Opęchowska zajęła trzecie miejsce w akademickich mistrzostwach Polski w karate kyokushin w Krakowie. Jakub Niziński i Szymon Niziński nie mieli sobie równych w swoich kategoriach wagowych podczas mistrzostw Polski juniorów. Dorota Korzep-Czekalska, Marianna Pędzich i Klaudia Baczewska odebrały nagrody za pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej. Przemysław Dąbrowski był najlepszy podczas 37 PKO Wrocław Maraton. Natalia Nalewajk uplasowała się na najniższym stopniu podium na mistrzostwach Polski młodzieżowców. Z kolei Łucja Sakowska razem z Krzysztofem Pabichem wytańczyli pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego sportowego w kategorii wiekowej 10-11 lat.Nagrody wręczono podczas sesji rady powiatu, która odbyła się w piątek 20 grudnia br. w karczmie Nowa Ostoja.

 

Zobacz zdjęcia:
Doroczne nagrody starosty ostrołęckiego rozdane

Więcej zdjęć: Doroczne nagrody starosty ostrołęckiego rozdane

Odsłon: 3172
Komentarzy: 0
11:47, 25.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym powróciło do Parku Wodnego Aquarium po kilku latach przerwy w kwietniu 2019 roku. W 2020 roku miała odbyć się kolejna edycja zawodów organizowanych przez Wodne Ochotniczego Pogotowie Ratunkowe w Ostrołęce.

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Już po raz piąty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Klub - innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów. Ministerstwo Sportu przedłużyło nabór wniosków do 9 kwietnia.

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo