« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Starosta nagrodził sportowców (zdjęcia)

Na ostatniej sesji rady powiatu w 2019 roku starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł wręczył doroczne nagrody okolicznościowe dla osób szczególnie zasłużonych w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Nagrodzeni mogą pochwalić się dużymi sukcesami.


Z dziedziny "sport i kultura fizyczna" nagrody trafiły do Bartosza Dziełaka i Daniela Gadomskiego.

Reklama

 

Bartosz Dziełak z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie został nagrodzony za pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznego. Z kolei Daniel Gadomski z Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle odebrał nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe - 2 miejsce w sztafecie 4 x 800 na mistrzostwach Polski w Krakowie, 3 miejsce w kat. U-23 na halowych mistrzostwach Polski w Toruniu, 5 miejsce w kat. seniorów na dystansie 800 m na halowych mistrzostwach Polski w Toruniu, 4 miejsce w sztafecie 4 x 400 na mistrzostwach Polski U-23 w Lublinie oraz zdobycie wraz z klubem tytułu Drużynowego Mistrza Polski w biegu na 1500 metrów.

 

Nagrody okolicznościowe starosty ostrołęckiego trafiły do Beaty Opęchowskiej, Jakuba Nizińskiego, Szymona Nizińskiego (wszyscy z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin), Doroty Korzep-Czekalskiej, Marianny Pędzich, Klaudii Baczewskiej (wszyscy ze stowarzyszenia sportowo-kulturalnego Biegam Bo Lubię Ostrołęka), Przemysława Dąbrowskiego, Natalii Nalewajk (MKKK Shinkyokushin), Łucji Sakowskiej i Krzysztofa Pabicha.

 

Beata Opęchowska zajęła trzecie miejsce w akademickich mistrzostwach Polski w karate kyokushin w Krakowie. Jakub Niziński i Szymon Niziński nie mieli sobie równych w swoich kategoriach wagowych podczas mistrzostw Polski juniorów. Dorota Korzep-Czekalska, Marianna Pędzich i Klaudia Baczewska odebrały nagrody za pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej. Przemysław Dąbrowski był najlepszy podczas 37 PKO Wrocław Maraton. Natalia Nalewajk uplasowała się na najniższym stopniu podium na mistrzostwach Polski młodzieżowców. Z kolei Łucja Sakowska razem z Krzysztofem Pabichem wytańczyli pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego sportowego w kategorii wiekowej 10-11 lat.


JBB

Nagrody wręczono podczas sesji rady powiatu, która odbyła się w piątek 20 grudnia br. w karczmie Nowa Ostoja.

 

Zobacz zdjęcia:
Doroczne nagrody starosty ostrołęckiego rozdane

Więcej zdjęć: Doroczne nagrody starosty ostrołęckiego rozdane

Odsłon: 3622
Komentarzy: 0
11:47, 25.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo