« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Starosta nagrodził sportowców (zdjęcia)

Na ostatniej sesji rady powiatu w 2019 roku starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł wręczył doroczne nagrody okolicznościowe dla osób szczególnie zasłużonych w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Nagrodzeni mogą pochwalić się dużymi sukcesami.


Z dziedziny "sport i kultura fizyczna" nagrody trafiły do Bartosza Dziełaka i Daniela Gadomskiego.

Reklama

 

Bartosz Dziełak z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie został nagrodzony za pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznego. Z kolei Daniel Gadomski z Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle odebrał nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe - 2 miejsce w sztafecie 4 x 800 na mistrzostwach Polski w Krakowie, 3 miejsce w kat. U-23 na halowych mistrzostwach Polski w Toruniu, 5 miejsce w kat. seniorów na dystansie 800 m na halowych mistrzostwach Polski w Toruniu, 4 miejsce w sztafecie 4 x 400 na mistrzostwach Polski U-23 w Lublinie oraz zdobycie wraz z klubem tytułu Drużynowego Mistrza Polski w biegu na 1500 metrów.

 

Nagrody okolicznościowe starosty ostrołęckiego trafiły do Beaty Opęchowskiej, Jakuba Nizińskiego, Szymona Nizińskiego (wszyscy z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin), Doroty Korzep-Czekalskiej, Marianny Pędzich, Klaudii Baczewskiej (wszyscy ze stowarzyszenia sportowo-kulturalnego Biegam Bo Lubię Ostrołęka), Przemysława Dąbrowskiego, Natalii Nalewajk (MKKK Shinkyokushin), Łucji Sakowskiej i Krzysztofa Pabicha.

 

Beata Opęchowska zajęła trzecie miejsce w akademickich mistrzostwach Polski w karate kyokushin w Krakowie. Jakub Niziński i Szymon Niziński nie mieli sobie równych w swoich kategoriach wagowych podczas mistrzostw Polski juniorów. Dorota Korzep-Czekalska, Marianna Pędzich i Klaudia Baczewska odebrały nagrody za pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej. Przemysław Dąbrowski był najlepszy podczas 37 PKO Wrocław Maraton. Natalia Nalewajk uplasowała się na najniższym stopniu podium na mistrzostwach Polski młodzieżowców. Z kolei Łucja Sakowska razem z Krzysztofem Pabichem wytańczyli pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego sportowego w kategorii wiekowej 10-11 lat.Nagrody wręczono podczas sesji rady powiatu, która odbyła się w piątek 20 grudnia br. w karczmie Nowa Ostoja.

 

Zobacz zdjęcia:
Doroczne nagrody starosty ostrołęckiego rozdane

Więcej zdjęć: Doroczne nagrody starosty ostrołęckiego rozdane

Odsłon: 2764
Komentarzy: 0
11:47, 25.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

Od niedzieli 9 lutego ostrołęczanie i będą mogli skorzystać z lodowiska. Poznaliśmy ceny za wynajem łyżew, pingwina do nauki jazdy oraz wstęp na lodowisko. Tafla lodu będzie miała około 25 m długości. Na powierzchni 500 m kw. jednocześnie będzie mogło jeździć około 50 osób.

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Miasto przeznaczy w tym roku na sport 1,3 mln złotych. Pieniądze podzielono na trzy zadania - dla dzieci i młodzieży, seniorów i organizację imprez sportowo-rekreacyjnych. Największa dotacja zostanie przelana na konto MZKS Narew 1962 Ostrołęka - 180 tys. zł.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo