« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawe mecze w szóstej kolejce NLF

Dziś w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia będziemy przeżywać kolejne emocje związane z rozgrywkami Nocnej Ligi Futsalu. Najciekawiej zapowiada się batalia sypniewskiego Orła z Rzekunianką Rzekuń. Poznaj komplet meczów szóstej kolejki.


Liderem rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu po pięciu odsłonach jest Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Podium uzupełniają Rzekunianka Rzekuń i Orzeł Sypniewo.

Reklama

 

Szóstą kolejkę otworzy mecz Strażaków z zespołem X-Car Autolakiery. Następnie o punkty powalczą Team i Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Dużo emocji powinno dostarczyć spotkanie Stacji Paliw Deptuła Kadzidło z drużyną Hurtowniapilkarska.com. Oba zespoły wciąż mają aspirację do wygrania całych rozgrywek.

 

Najwięcej wrażeń powinno dostarczyć starcie Orła Sypniewo z Rzekunianką Rzekuń. Oba zespoły są obecnie na podium rozgrywek i z pewnością każdy z nich będzie chciał zgarnąć komplet punktów. W pozostałych meczach Rodzice Korony zmierzą się z MMWM Ostrołęka, a Farmaceuci zagrają z GLKS Lelis.

 

Zachęcamy do zasiadania na trybunach w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta i przeżywania sportowych emocji, których dzisiaj z pewnością nie zabraknie.


Esprit

Nocna Liga Futsalu - 6 kolejka
20.40 - Strażaki - X-Car Autolakiery
21.15 - Team - Revo Cosmetics Olszewo-Borki
21.50 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - Hurtowniapilkarska.com
22.25 - Orzeł Sypniewo - Rzekunianka Rzekuń
23.00 - Rodzice Korony - MMWM Ostrołęka
23.35 - Farmaceuci - GLKS Lelis

Odsłon: 6048
Komentarzy: 1
10:23, 27.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Po raz pierwszy w tym roku piłkarki ostrołęckiego Jantaru rywalizowały na pełnowymiarowym boisku. W sobotni wieczór w Łomży podopieczne trenera Rafała Koska rywalizowały z GKS Forty Piątnica. Ostrołęczanki okazały się lepsze od rywalek i pewnie wygrały 2:0.

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Makowianka Maków Mazowiecki okazała się zbyt wymagającym rywalem dla piłkarzy ostrołęckiej Narwi. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego ulegli wyżej notowanemu rywalowi 1:3, a katem niebiesko-czerwonych okazał się Kamil Majkowski, który ustrzelił hat-tricka.

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi po raz trzeci schodzili z boiska pokonani, w okresie przygotowującym do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem receptę na niebiesko-czerwonych znalazł Klub Sportowy Śniadowo.

Mateusz Turek dołącza do ostrołęckiej Narwi

Mateusz Turek dołącza do ostrołęckiej Narwi

Z rozwiązanej drużyny seniorów ostrołęckiej Korony, do zespołu Narwi dołącza kolejny zawodnik - Mateusz Turek. 24-latek na jesieni w żółto-niebieskich barwach zagrał w czternastu spotkaniach i strzelił trzy bramki. Teraz pokaże pełnię swoich możliwości w "Dumie Kurpi".

Charytatywny turniej piłki nożnej. Zagrajmy dla Antosia

Charytatywny turniej piłki nożnej. Zagrajmy dla Antosia

Szkoła Podstawowa nr 6 i Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej zapraszają na charytatywny turniej piłki nożnej. Wszystkie środki zebrane na miejscu - wpisowe i zbiórka, zostaną przekazane Fundacji "Nasze Dzieci" na leczenie Antosia Antośkiewicza.

» Wasze komentarze

Fan @ 19:28, 27.12.2019r. IP: *

Rzekunianka Rzekuń jest the best.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo