« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawe mecze w szóstej kolejce NLF

Dziś w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia będziemy przeżywać kolejne emocje związane z rozgrywkami Nocnej Ligi Futsalu. Najciekawiej zapowiada się batalia sypniewskiego Orła z Rzekunianką Rzekuń. Poznaj komplet meczów szóstej kolejki.


Liderem rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu po pięciu odsłonach jest Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Podium uzupełniają Rzekunianka Rzekuń i Orzeł Sypniewo.

Reklama

 

Szóstą kolejkę otworzy mecz Strażaków z zespołem X-Car Autolakiery. Następnie o punkty powalczą Team i Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Dużo emocji powinno dostarczyć spotkanie Stacji Paliw Deptuła Kadzidło z drużyną Hurtowniapilkarska.com. Oba zespoły wciąż mają aspirację do wygrania całych rozgrywek.

 

Najwięcej wrażeń powinno dostarczyć starcie Orła Sypniewo z Rzekunianką Rzekuń. Oba zespoły są obecnie na podium rozgrywek i z pewnością każdy z nich będzie chciał zgarnąć komplet punktów. W pozostałych meczach Rodzice Korony zmierzą się z MMWM Ostrołęka, a Farmaceuci zagrają z GLKS Lelis.

 

Zachęcamy do zasiadania na trybunach w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta i przeżywania sportowych emocji, których dzisiaj z pewnością nie zabraknie.


Esprit

Nocna Liga Futsalu - 6 kolejka
20.40 - Strażaki - X-Car Autolakiery
21.15 - Team - Revo Cosmetics Olszewo-Borki
21.50 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - Hurtowniapilkarska.com
22.25 - Orzeł Sypniewo - Rzekunianka Rzekuń
23.00 - Rodzice Korony - MMWM Ostrołęka
23.35 - Farmaceuci - GLKS Lelis

Odsłon: 10785
Komentarzy: 1
10:23, 27.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

Fan @ 19:28, 27.12.2019r. IP: *

Rzekunianka Rzekuń jest the best.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo