« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nocna Liga Futsalu dzieciom (zdjęcia)

Podczas 5 kolejki Nocnej Ligi Futsalu, z inicjatywy X-Car Autolakiery i organizatora, przeprowadzono zbiórkę z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na paczki dla dzieci oraz na rehabilitację kolegi z drużyny Farmaceutów.


Wszyscy kibice zgromadzeni na trybunach czynnie wzięli udział w zbiórce na rehabilitację Pawła z drużyny Farmaceutów, który uległ wypadkowi oraz paczek dla dzieci z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Reklama

 

Inicjatywie sprostali darczyńcy i wolontariusze, a w rolę świętego Mikołaja wcielił się Włodzimierz Kąkiel z zespołu występującego w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu - X-Car Autolakiery. Przygotowane paczki uszczęśliwiły i zaskoczyły dzieci i ich rodziców.

 

- Mamy nadzieję, że nasz kolega szybko wróci na boisko, a dzieciaki będą mile wspominać wizytę świętego Mikołaja Nocnej Ligi Futsalu - mówi Włodzimierz Kąkiel, pomysłodawca akcji.Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom za udzielone wsparcie. Uśmiech i łzy w oczach dzieci były wyrazem radości i oczekiwania na dalsze działania w tej sferze.

 

Zobacz zdjęcia:
Nocna Liga Futsalu dzieciom

Więcej zdjęć: Nocna Liga Futsalu dzieciom

Odsłon: 7525
Komentarzy: 5
12:42, 29.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Poranny trening ostrołęczanina w 'Dzień dobry TVN' (wideo)

Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Rekrutacja do klasy sportowej w 'dwójce'

Rekrutacja do klasy sportowej w "dwójce"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, jak co roku, prowadzi nabór do klasy czwartej sportowej z rozszerzeniem siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców. Z powodu pandemii koronawirusa rekrutacja będzie odbywać się inaczej.

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Miejskie obiekty sportowe tj. orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów zostaną udostępnione od poniedziałku 18 maja br.

» Wasze komentarze

Ann @ 12:47, 29.12.2019r. IP: *.*.101.239

Brawo

Iza @ 14:16, 29.12.2019r. IP: *.*.169.80

Super.Panowie! Jesteście zwyciężcami!Dzieci zadowolone!

ewa @ 15:02, 29.12.2019r. IP: *.*.53.146

Fajna inicjatywa.Radość dzieci najważniejsza.Grajcie dalej jak Owsiak.

Uczestnik NLF @ 15:56, 29.12.2019r. IP: *.*.99.162

Każda taka akcja jest godna naśladowania i pochwały. Oby więcej takich ludzi i wielkie brawa dla inicjatorów! Pozdrawiam wszystkich którzy dali kawałek od siebie!

olga @ 19:20, 30.12.2019r. IP: *.*.53.146

Dziękujemy serdecznie za paczkę.Powodzenia w zawodach życzymy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo