« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nocna Liga Futsalu dzieciom (zdjęcia)

Podczas 5 kolejki Nocnej Ligi Futsalu, z inicjatywy X-Car Autolakiery i organizatora, przeprowadzono zbiórkę z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na paczki dla dzieci oraz na rehabilitację kolegi z drużyny Farmaceutów.


Wszyscy kibice zgromadzeni na trybunach czynnie wzięli udział w zbiórce na rehabilitację Pawła z drużyny Farmaceutów, który uległ wypadkowi oraz paczek dla dzieci z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Reklama

 

Inicjatywie sprostali darczyńcy i wolontariusze, a w rolę świętego Mikołaja wcielił się Włodzimierz Kąkiel z zespołu występującego w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu - X-Car Autolakiery. Przygotowane paczki uszczęśliwiły i zaskoczyły dzieci i ich rodziców.

 

- Mamy nadzieję, że nasz kolega szybko wróci na boisko, a dzieciaki będą mile wspominać wizytę świętego Mikołaja Nocnej Ligi Futsalu - mówi Włodzimierz Kąkiel, pomysłodawca akcji.Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom za udzielone wsparcie. Uśmiech i łzy w oczach dzieci były wyrazem radości i oczekiwania na dalsze działania w tej sferze.

 

Zobacz zdjęcia:
Nocna Liga Futsalu dzieciom

Więcej zdjęć: Nocna Liga Futsalu dzieciom

Odsłon: 8626
Komentarzy: 5
12:42, 29.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Lubisz kulę z dziurami na palce? Weź udział w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Pierwszy turniej odbędzie się 21 września, zaś zakończenie 30 października. Organizatorzy - Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w rywalizacja. Emocje są gwarantowane.

 

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

W XII Ultramaratonie Kolarskim "Bałtyk - Bieszczady Tour 2020 Jaza Non-Stop" wzięło udział dwóch przedstawicieli z naszego powiatu. Michał Ciecierski z Miastkowa oraz Zdzisław Piotrowski z Ostrołęki (KK24h). Przejechali 1008 kilometrów. Wystartowali z rampy promu Bielik w Świnoujściu, zaś meta miała miejsce w Zajeździe Caryńska w Ustrzykach Górnych. 

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Bardzo dobry start ma za sobą Justyna Niedzwiecka. Zawodniczka UKS Atleta Ostrołęka wywalczyła siódme miejsce podczas Grand Prix im. Jerzego Jaśniaka Seniora w kategorii masters w podnoszeniu ciężarów. Jak znalazła się w świecie dźwigania? Jakie ma marzenia?

 

Mistrzyni Aneta Bagińska-Gąska. Przed nią mistrzostwa świata

Mistrzyni Aneta Bagińska-Gąska. Przed nią mistrzostwa świata

Reprezentantka powiatu ostrołęckiego wzięła udział w zawodach IBFF/WPF. W Siedlcach Aneta Bagińska-Gąska zwyciężyła w rywalizacji w kategorii figure fitness soft. 33-latka dostąpiła wielkiego zaszczytu, gdyż uzyskała powołania do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata IBFF w Kulturystyce i Fitness 2020. Już 19 września wystartuje na Słowenii.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

 

» Wasze komentarze

Ann @ 12:47, 29.12.2019r. IP: *.*.101.239

Brawo

Iza @ 14:16, 29.12.2019r. IP: *.*.169.80

Super.Panowie! Jesteście zwyciężcami!Dzieci zadowolone!

ewa @ 15:02, 29.12.2019r. IP: *.*.53.146

Fajna inicjatywa.Radość dzieci najważniejsza.Grajcie dalej jak Owsiak.

Uczestnik NLF @ 15:56, 29.12.2019r. IP: *.*.99.162

Każda taka akcja jest godna naśladowania i pochwały. Oby więcej takich ludzi i wielkie brawa dla inicjatorów! Pozdrawiam wszystkich którzy dali kawałek od siebie!

olga @ 19:20, 30.12.2019r. IP: *.*.53.146

Dziękujemy serdecznie za paczkę.Powodzenia w zawodach życzymy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo