« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nocna Liga Futsalu dzieciom (zdjęcia)

Podczas 5 kolejki Nocnej Ligi Futsalu, z inicjatywy X-Car Autolakiery i organizatora, przeprowadzono zbiórkę z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na paczki dla dzieci oraz na rehabilitację kolegi z drużyny Farmaceutów.


Wszyscy kibice zgromadzeni na trybunach czynnie wzięli udział w zbiórce na rehabilitację Pawła z drużyny Farmaceutów, który uległ wypadkowi oraz paczek dla dzieci z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Reklama

 

Inicjatywie sprostali darczyńcy i wolontariusze, a w rolę świętego Mikołaja wcielił się Włodzimierz Kąkiel z zespołu występującego w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu - X-Car Autolakiery. Przygotowane paczki uszczęśliwiły i zaskoczyły dzieci i ich rodziców.

 

- Mamy nadzieję, że nasz kolega szybko wróci na boisko, a dzieciaki będą mile wspominać wizytę świętego Mikołaja Nocnej Ligi Futsalu - mówi Włodzimierz Kąkiel, pomysłodawca akcji.Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom za udzielone wsparcie. Uśmiech i łzy w oczach dzieci były wyrazem radości i oczekiwania na dalsze działania w tej sferze.

 

Zobacz zdjęcia:
Nocna Liga Futsalu dzieciom

Więcej zdjęć: Nocna Liga Futsalu dzieciom

Odsłon: 6082
Komentarzy: 5
12:42, 29.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

Od niedzieli 9 lutego ostrołęczanie i będą mogli skorzystać z lodowiska. Poznaliśmy ceny za wynajem łyżew, pingwina do nauki jazdy oraz wstęp na lodowisko. Tafla lodu będzie miała około 25 m długości. Na powierzchni 500 m kw. jednocześnie będzie mogło jeździć około 50 osób.

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Miasto przeznaczy w tym roku na sport 1,3 mln złotych. Pieniądze podzielono na trzy zadania - dla dzieci i młodzieży, seniorów i organizację imprez sportowo-rekreacyjnych. Największa dotacja zostanie przelana na konto MZKS Narew 1962 Ostrołęka - 180 tys. zł.

» Wasze komentarze

Ann @ 12:47, 29.12.2019r. IP: *.*.101.239

Brawo

Iza @ 14:16, 29.12.2019r. IP: *.*.169.80

Super.Panowie! Jesteście zwyciężcami!Dzieci zadowolone!

ewa @ 15:02, 29.12.2019r. IP: *.*.53.146

Fajna inicjatywa.Radość dzieci najważniejsza.Grajcie dalej jak Owsiak.

Uczestnik NLF @ 15:56, 29.12.2019r. IP: *.*.99.162

Każda taka akcja jest godna naśladowania i pochwały. Oby więcej takich ludzi i wielkie brawa dla inicjatorów! Pozdrawiam wszystkich którzy dali kawałek od siebie!

olga @ 19:20, 30.12.2019r. IP: *.*.53.146

Dziękujemy serdecznie za paczkę.Powodzenia w zawodach życzymy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo