« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki biorą udział w czterodniowych konsultacjach w Białymstoku. Młodzi lekkoatleci trenują, w dniach 27-30 grudnia, pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.


Swoje umiejętności szkolą Aleksandra Dobkowska, Eliasz Napiórkowski, Dariusz Łoniewski, Sebastian Moszczyński i Magdalena Żebrowska z KS Podlasie Białystok, a wcześniej zawodniczka OKLA.

Reklama

 

Aleksandra Dobkowska coraz lepiej prezentuje się w konkursach skoku wzwyż. W tej samej dyscyplinie startuje Sebastian Moszczyński. Eliasz Napiórkowski to biegacz na dystansach tj. 100 m, 300 m. Z kolei Dariusz Łoniewski próbuje swoich sił w konkursach skoku w dal i biegach na 100 metrów. Magdalena Żebrowska od lat należy do polskiej czołówki skoczkiń w dal.

 

Aleksandra Dobkowska, Eliasz Napiórkowski i Dariusz Łoniewski to podopieczni trenera Bartosza Witkowskiego. Z kolei Sebastiana Moszczyńskiego i Magdalenę Żebrowską prowadzi obecnie trener Robert Nazarkiewicz.Konsultacje w Białymstoku trwają od piątku 27 grudnia i potrwają do dnia dzisiejszego.

Odsłon: 8709
Komentarzy: 1
06:05, 30.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

,,, @ 20:44, 31.12.2019r. IP: *.*.26.62

,,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo