« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

ALDO Bartnik Myszyniec z planem sparingów

ALDO Bartnik Myszyniec wiosną chce się włączyć do walki o wysoką pozycję w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna prowadzona przez trenera Radosława Rogowskiego może zostać wzmocniona. Opracowano również plan gier kontrolnych.


Zespół z Myszyńca rozpocznie przygotowania turniejem ALDO Cup, który został zaplanowany na niedzielę 19 stycznia. Pierwszy trening odbędzie się dwa dni później.

Reklama

 

W sobotę 25 stycznia zaplanowano pierwszy mecz kontrolny, w którym rywalem będzie wicelider ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka - KS CK Troszyn. Następny sprawdzian podopiecznych trenera Radosława Rogowskiego czeka w konfrontacji z Orłem Sypniewo (2 lutego). Kolejnymi sparingpartnerami będą MKS Ciechanów (8 lutego), Omulew Wielbark (23 lutego), SKS Szczytno (1 marca) i Orzyc Chorzele (8 marca).

 

Piłkarze ALDO Bartnika Myszyniec rywalizację w rundzie wiosennej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną przed własną publicznością. Rywalem na stadionie przy ulicy Dzieci Polskich w Myszyńcu będzie Wymakracz Długosiodło.Więcej o meczach kontrolnych i transferach w klubach z naszego regionu przeczytacie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 9842
Komentarzy: 2
06:35, 30.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

as @ 13:22, 31.12.2019r. IP: *.*.237.83

a niby kto ma przyjść? Niksa wraca z Krasnosielca?

Zlatan @ 19:36, 31.12.2019r. IP: *.*.153.29

Z niksą to też opowieść był zgłoszony w Krasnosielcu a prezes staszewski ogłasza że jest zawodnikiem Bartnika:))) hahaha. Może Prusaczyk wraca

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo