« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pięć sparingów Jantaru przed rundą wiosenną

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej, rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej, na początku stycznia. Piłkarki Jantaru Ostrołęka mają już zaplanowane pięć meczów sparingowych. Z kim się zmierzą?


Treningi po przerwie świąteczno-noworocznej piłkarki ostrołęckiego Jantaru wznowią w hali sportowej w piątek 3 stycznia. Pod dachem będą przygotowywać się do 19 stycznia, kiedy to zagrają w turnieju Jantar Cup. Pierwszym sparingpartnerem ostrołęckiego Jantaru, w sobotę 15 lutego, będzie GKS Forty Piątnica.

Reklama

 

Podopieczne trenera Rafała Koska zmierzą się również z UKS Loczki Wyszków (23 lutego), juniorkami UKS Ząbkovia Ząbki (1 marca), Akademią 2012 Suwałki (7-8 marca) i Ekosport Białystok (15 marca). Jeżeli rozgrywki ligowe nie wystartują w weekend 21-22 marca to Jantar rozegra jeszcze mecz kontrolny z AZS UW Warszawa.

 

Z pewnością ostrołęcka drużyna wiosną będzie chciała poprawić swoją pozycję w tabeli ligowej. Po rundzie jesiennej podopieczne trenera Rafała Koska zajmują piąte miejsce z dziewiętnastoma punktami na koncie. Do, lidera, WAP Warszawa tracą dwanaście punktów.Więcej o wiosennych planach w klubach piłkarskich z regionu przeczytacie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 11031
Komentarzy: 0
06:05, 31.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo