« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Gramy razem z Orkiestrą". Piłkarze dla WOŚP

(fot. narew.ostroleka.pl)

Piłkarze z całego regionu zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W turnieju pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki zorganizowanym przez ostrołęcką Narew weźmie udział szesnaście drużyn. Cały zysk z wydarzenia zostanie przekazany fundacji WOŚP.


Zawody zostaną zorganizowane w niedzielę 12 stycznia w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Początek gier o godz. 9.00.

Reklama

 

W turnieju początkowo miało wziąć udział osiem drużyn, jednak ze względu na duże zainteresowanie powiększono formułę rozgrywek do szesnastu zespołów. W rywalizacji wezmą udział drużyny tj. Agromer Trynosy AS Wąsewo, Akademia Maluchów, Czarki Przasnysz, Farmaceuci, FC 2012 Różan, FC GooL Ostrołęka, Intercars Łomża, Kwant, OldBoy Rzekuń Bruk-Tom Team, Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej, Przyjaciele Narwi, Rodzice Korony, Stora Enso, WOŚP Ostrołęka, X-Car Autolakiery i Young Stars Ostrołęka os. Leśne. Zgłoszone zespoły zostaną podzielone na cztery grupy, po których odbędą się mecze półfinałowe i kolejne o miejsca.

 

- Całkowity zysk z turnieju organizowanego przez nasz klub z pomocą Urzędu Miasta Ostrołęki i pod honorowym patronatem prezydenta Łukasza Kulika, zostanie przekazany do puszki 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas wydarzenia będą także w hali Gołasia wędrować wolontariusze Orkiestry z puszkami - mówi Tomasz Mrozek, rzecznik prasowy Narwi Ostrołęka.


Łubudu

Podczas przerw między meczami swoje umiejętności zaprezentują m.in. cheerleaderki z grupy ostrołęckiej Pasji oraz małe przedstawienie pokażą przedszkolaki z Akademii Maluchów. O oprawę muzyczną zadba DJ Setme3 - Przemysław Krajewski, a opiekę medyczną zapewni Grupa Ratownicza Nadzieja z Łomży. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował będzie portal Moja Ostrołęka.

Odsłon: 12799
Komentarzy: 0
06:55, 01.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo