« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 stycznia 2020 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Gramy razem z Orkiestrą". Piłkarze dla WOŚP

(fot. narew.ostroleka.pl)

Piłkarze z całego regionu zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W turnieju pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki zorganizowanym przez ostrołęcką Narew weźmie udział szesnaście drużyn. Cały zysk z wydarzenia zostanie przekazany fundacji WOŚP.


Zawody zostaną zorganizowane w niedzielę 12 stycznia w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Początek gier o godz. 9.00.

Reklama

 

W turnieju początkowo miało wziąć udział osiem drużyn, jednak ze względu na duże zainteresowanie powiększono formułę rozgrywek do szesnastu zespołów. W rywalizacji wezmą udział drużyny tj. Agromer Trynosy AS Wąsewo, Akademia Maluchów, Czarki Przasnysz, Farmaceuci, FC 2012 Różan, FC GooL Ostrołęka, Intercars Łomża, Kwant, OldBoy Rzekuń Bruk-Tom Team, Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej, Przyjaciele Narwi, Rodzice Korony, Stora Enso, WOŚP Ostrołęka, X-Car Autolakiery i Young Stars Ostrołęka os. Leśne. Zgłoszone zespoły zostaną podzielone na cztery grupy, po których odbędą się mecze półfinałowe i kolejne o miejsca.

 

- Całkowity zysk z turnieju organizowanego przez nasz klub z pomocą Urzędu Miasta Ostrołęki i pod honorowym patronatem prezydenta Łukasza Kulika, zostanie przekazany do puszki 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas wydarzenia będą także w hali Gołasia wędrować wolontariusze Orkiestry z puszkami - mówi Tomasz Mrozek, rzecznik prasowy Narwi Ostrołęka.Podczas przerw między meczami swoje umiejętności zaprezentują m.in. cheerleaderki z grupy ostrołęckiej Pasji oraz małe przedstawienie pokażą przedszkolaki z Akademii Maluchów. O oprawę muzyczną zadba DJ Setme3 - Przemysław Krajewski, a opiekę medyczną zapewni Grupa Ratownicza Nadzieja z Łomży. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował będzie portal Moja Ostrołęka.

Odsłon: 8705
Komentarzy: 0
06:55, 01.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu nie brakowało emocji. Po ostateczny triumf kroczą dwie drużyny Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Oba zespoły nie zawodzą i w każdej kolejnej odsłonie zgarniają komplet punktów.

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Dziesięć zespołów powalczy w czwartej edycji halowego turnieju piłki nożnej kobiet Jantar Cup 2020. Rywalizacja przebiegać będzie, w niedzielę 19 stycznia, w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pierwszy mecz zaplanowano na godz. 9.00.

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Grupa ponad dwudziestu zawodników trenuje pod wodzą trenera Bartłomieja Jezierskiego na orliku i w hali sportowej.

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu faworyci zagrają z niżej notowanymi zespołami. W najciekawszym starciu lider, Revo Cosmetics Olszewo-Borki zagra z drużyną Hurtowniapilkarska.com. Emocji z pewnością nie zabraknie także w pozostałych grach.

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie 'Piłki Nożnej'

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie "Piłki Nożnej"

Łukasz Grzeszczyk, wychowanek Narwi Ostrołęka, został nominowany w prestiżowym plebiscycie organizowanym od 1973 roku przez tygodnik "Piłka Nożna". Ostrołęczanin otrzymał nominację na najlepszego Pierwszoligowca Roku, gdzie występuje w zespole GKS Tychy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo