« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.


Najszybszym kolarzem podczas wyścigu okazał się Piotr Żebrowski z Białegostoku. Kolejne miejsca zajęli Mariusz Rynkiewicz i Dariusz Aleksandrowicz. Wśród kobiet najlepsza okazała się Katarzyna Deptuła, która wyprzedziła Ewę Biedrzycką. Zobacz szczegółowe wyniki.

Reklama

 

- Na mecie Piotr Żebrowski żartobliwie zapytał czy będzie zdyskwalifikowany, bo jechał na nieprzystosowanym do tego typu konkurencji rowerze. Rower Piotra to typowy sprzęt do uprawiania kolarstwa przełajowego zwanego obecnie CX. Kolarstwo przełajowe i kolarstwo MTB posiada wspólne cechy, ale przewagę na trasie Rower Parku w Czarnowcu mają jednak rowery MTB. Nie przeszkodziło to jednak znakomitemu zawodnikowi z Białegostoku w kontrolowaniu wyścigu i dotarciu do mety jako pierwszy z kilkunastosekundową przewagą - mówi Marek Karczewski, prezes KK24h i zarazem organizator wydarzenia.

 

Najlepsi zawodnicy zostali udekorowani pucharami i nagrodami rzeczowymi. Pozostali uczestnicy wyścigu otrzymali nagrody rzeczowe - niespodzianki. Organizator nagrodził również najstarszego i najmłodszego uczestnika zawodów. Najstarszym cyklistą w stawce był Zdzisław Majewski, a najmłodszym Mateusz Lendzioszek.- Dziękuję zawodnikom za przybycie, kibicom za gorący doping, a sponsorom za ponowne wsparcie - podsumowuje Marek Karczewski.

 

Czwarta edycja wyścigu noworocznego Klubu Kolarskiego 24h odbyła się, w środę 1 stycznia, w Czarnowcu (gm. Rzekuń).

 

Zobacz zdjęcia Pijącego mleko i Jerzego Jabłonowskiego.

Odsłon: 13369
Komentarzy: 0
10:49, 04.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo