« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.


Najszybszym kolarzem podczas wyścigu okazał się Piotr Żebrowski z Białegostoku. Kolejne miejsca zajęli Mariusz Rynkiewicz i Dariusz Aleksandrowicz. Wśród kobiet najlepsza okazała się Katarzyna Deptuła, która wyprzedziła Ewę Biedrzycką. Zobacz szczegółowe wyniki.

Reklama

 

- Na mecie Piotr Żebrowski żartobliwie zapytał czy będzie zdyskwalifikowany, bo jechał na nieprzystosowanym do tego typu konkurencji rowerze. Rower Piotra to typowy sprzęt do uprawiania kolarstwa przełajowego zwanego obecnie CX. Kolarstwo przełajowe i kolarstwo MTB posiada wspólne cechy, ale przewagę na trasie Rower Parku w Czarnowcu mają jednak rowery MTB. Nie przeszkodziło to jednak znakomitemu zawodnikowi z Białegostoku w kontrolowaniu wyścigu i dotarciu do mety jako pierwszy z kilkunastosekundową przewagą - mówi Marek Karczewski, prezes KK24h i zarazem organizator wydarzenia.

 

Najlepsi zawodnicy zostali udekorowani pucharami i nagrodami rzeczowymi. Pozostali uczestnicy wyścigu otrzymali nagrody rzeczowe - niespodzianki. Organizator nagrodził również najstarszego i najmłodszego uczestnika zawodów. Najstarszym cyklistą w stawce był Zdzisław Majewski, a najmłodszym Mateusz Lendzioszek.


Esprit

- Dziękuję zawodnikom za przybycie, kibicom za gorący doping, a sponsorom za ponowne wsparcie - podsumowuje Marek Karczewski.

 

Czwarta edycja wyścigu noworocznego Klubu Kolarskiego 24h odbyła się, w środę 1 stycznia, w Czarnowcu (gm. Rzekuń).

 

Zobacz zdjęcia Pijącego mleko i Jerzego Jabłonowskiego.

Odsłon: 9290
Komentarzy: 0
10:49, 04.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo