« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

(fot. archiwum klubu)

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.


W województwie łódzkim rywalizowały Nikolina Dziadak, Izabela Roicka, Małgorzata Gruz, Victoria Ejzbemberg, Oliwia Budziłek i Wiktoria Pyskło.

Reklama

 

Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która w konkursie trójskoku zajęła trzecie miejsce z wynikiem 10,34 m. Osiągnięty rezultat to nowy rekord życiowy podopiecznej trenera Marka Mierzejewskiego. W skoku w dal Wiktoria Pyskło była dziewiąta z wynikiem 4,63 m. Brązowy medal wywalczyła również 14-letnia Małgorzata Gruz w skoku w dal. Zawodnika UKS Siódemka Ostrołęka skoczyła na odległość 4,54 m.

 

Pozostałe zawodniczki również zaprezentowały się z dobrej strony. Nikolina Dziadak zajęła piąte miejsce w trójskoku z wynikiem 10,03 m i ósmą pozycję w skoku w dal - 4,65 m. Izabela Roicka była piąta w skoku w dal. 13-latka wykonała swój najdalszy skok w życiu na odległość 4,52 m. Victoria Ejzemberg zanotowała wynik 9,74 m w trójskoku co dało jej siódmą lokatę, a Oliwia Budziłek uplasowała się na ósmej pozycji w trójskoku - 9,67 m.


Esprit

Zawody w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się w niedzielę 5 stycznia br.

Odsłon: 9800
Komentarzy: 0
06:05, 09.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Po raz ósmy pobiegną 'Tropem Wilczym'. Są jeszcze dostępne pakiety startowe!

Po raz ósmy pobiegną "Tropem Wilczym". Są jeszcze dostępne pakiety startowe!

Po raz ósmy, w niedzielę 1 marca, ulicami Ostrołęki pobiegną mieszkańcy całego regionu w biegu pn. "Tropem Wilczym". W wydarzeniu tradycyjnie będzie można rywalizować na dwóch dystansach - 1963 metrach i 5 km. Spiesz się, ilość pakietów startowych jest ograniczona.

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Tegoroczne walentynki na długo zapadną w pamięci Sebastiana Moszczyńskiego. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego, a obecnie podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza w piątkowe popołudnie został halowym mistrzem Polski w skoku wzwyż.

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo