« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

(fot. archiwum klubu)

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.


W województwie łódzkim rywalizowały Nikolina Dziadak, Izabela Roicka, Małgorzata Gruz, Victoria Ejzbemberg, Oliwia Budziłek i Wiktoria Pyskło.

Reklama

 

Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która w konkursie trójskoku zajęła trzecie miejsce z wynikiem 10,34 m. Osiągnięty rezultat to nowy rekord życiowy podopiecznej trenera Marka Mierzejewskiego. W skoku w dal Wiktoria Pyskło była dziewiąta z wynikiem 4,63 m. Brązowy medal wywalczyła również 14-letnia Małgorzata Gruz w skoku w dal. Zawodnika UKS Siódemka Ostrołęka skoczyła na odległość 4,54 m.

 

Pozostałe zawodniczki również zaprezentowały się z dobrej strony. Nikolina Dziadak zajęła piąte miejsce w trójskoku z wynikiem 10,03 m i ósmą pozycję w skoku w dal - 4,65 m. Izabela Roicka była piąta w skoku w dal. 13-latka wykonała swój najdalszy skok w życiu na odległość 4,52 m. Victoria Ejzemberg zanotowała wynik 9,74 m w trójskoku co dało jej siódmą lokatę, a Oliwia Budziłek uplasowała się na ósmej pozycji w trójskoku - 9,67 m.Zawody w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się w niedzielę 5 stycznia br.

Odsłon: 9341
Komentarzy: 0
06:05, 09.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Po raz czwarty w sezonie odbył się w Olsztynie bieg z cyklu City Trail. Tym razem w zawodach wzięło udział ponad 400 biegaczy. Wśród nich znalazł się Przemysław Dąbrowski z Rzekunia, który na dystansie 5 km nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce.

Solidne starty Siódemki w stolicy kraju i Toruniu

Solidne starty Siódemki w stolicy kraju i Toruniu

Podopieczni trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowali w miniony weekend w Toruniu i Warszawie. Udział w dwóch mityngach przyniósł zawodnikom Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka kolejne wartościowe wyniki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo