« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

(fot. archiwum klubu)

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.


W województwie łódzkim rywalizowały Nikolina Dziadak, Izabela Roicka, Małgorzata Gruz, Victoria Ejzbemberg, Oliwia Budziłek i Wiktoria Pyskło.

Reklama

 

Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która w konkursie trójskoku zajęła trzecie miejsce z wynikiem 10,34 m. Osiągnięty rezultat to nowy rekord życiowy podopiecznej trenera Marka Mierzejewskiego. W skoku w dal Wiktoria Pyskło była dziewiąta z wynikiem 4,63 m. Brązowy medal wywalczyła również 14-letnia Małgorzata Gruz w skoku w dal. Zawodnika UKS Siódemka Ostrołęka skoczyła na odległość 4,54 m.

 

Pozostałe zawodniczki również zaprezentowały się z dobrej strony. Nikolina Dziadak zajęła piąte miejsce w trójskoku z wynikiem 10,03 m i ósmą pozycję w skoku w dal - 4,65 m. Izabela Roicka była piąta w skoku w dal. 13-latka wykonała swój najdalszy skok w życiu na odległość 4,52 m. Victoria Ejzemberg zanotowała wynik 9,74 m w trójskoku co dało jej siódmą lokatę, a Oliwia Budziłek uplasowała się na ósmej pozycji w trójskoku - 9,67 m.Zawody w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się w niedzielę 5 stycznia br.

Odsłon: 13790
Komentarzy: 0
06:05, 09.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Szusterów w Olecku

Ekipa Szusterów w Olecku

Od 2 do 12 stycznia miotacze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod okiem swoich trenerów Katarzyny i Konrada Szuster na obozie sportowym w Olecku.

Kornelia w mieście Kopernika

Kornelia w mieście Kopernika

Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem

Szuster z dużym wyróżnieniem

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach

Butler i Moszczyński w innych barwach

Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo