« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 28 maja 2020 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

(fot. archiwum klubu)

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.


W województwie łódzkim rywalizowały Nikolina Dziadak, Izabela Roicka, Małgorzata Gruz, Victoria Ejzbemberg, Oliwia Budziłek i Wiktoria Pyskło.

Reklama

 

Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która w konkursie trójskoku zajęła trzecie miejsce z wynikiem 10,34 m. Osiągnięty rezultat to nowy rekord życiowy podopiecznej trenera Marka Mierzejewskiego. W skoku w dal Wiktoria Pyskło była dziewiąta z wynikiem 4,63 m. Brązowy medal wywalczyła również 14-letnia Małgorzata Gruz w skoku w dal. Zawodnika UKS Siódemka Ostrołęka skoczyła na odległość 4,54 m.

 

Pozostałe zawodniczki również zaprezentowały się z dobrej strony. Nikolina Dziadak zajęła piąte miejsce w trójskoku z wynikiem 10,03 m i ósmą pozycję w skoku w dal - 4,65 m. Izabela Roicka była piąta w skoku w dal. 13-latka wykonała swój najdalszy skok w życiu na odległość 4,52 m. Victoria Ejzemberg zanotowała wynik 9,74 m w trójskoku co dało jej siódmą lokatę, a Oliwia Budziłek uplasowała się na ósmej pozycji w trójskoku - 9,67 m.Zawody w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się w niedzielę 5 stycznia br.

Odsłon: 11353
Komentarzy: 0
06:05, 09.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Ten bieg jest bliski mojemu sercu'. Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

"Ten bieg jest bliski mojemu sercu". Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

W najbliższą niedzielę 31 maja powinna odbyć się dwudziesta szósta edycja Półmaratonu Kurpiowskiego. W związku z pandemią koronawirusa, MZOS-TiIT postanowił przenieść wydarzenia na 2021 rok. Przemysław Dąbrowski upamiętni jednak ten bieg.

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

W związku z pandemią koronawirusa, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dbając o zdrowie uczestników, wolontariuszy i kibiców podjął decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego na 2021 rok.

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

W dziesięciu miastach w Polsce, na przełomie 2019 i 2020 roku, odbywał się cykl biegów przełajowych na dystansie 5 kilometrów pod nazwą City Trail. W olsztyńskiej edycji tych biegów w klasyfikacji kobiet wygrała Martyna Budziłek z UKS Siódemka Ostrołęka.

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Karolina Grzeszczyk, Sebastian Moszczyński, Damian Niedźwiecki i Oskar Żebrowski to zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy zostali docenieni przez prezydenta Łukasza Kulika za osiągnięcia uzyskane w minionym roku.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Międzynarodowy Komitet Olimpijski potwierdził, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca 2021 roku. Podjęta decyzja jest równoznaczna z przesunięciem lekkoatletycznych mistrzostw świata na sezon 2022. Czy w wydarzeniach wezmą udział nasi sportowcy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo