« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery kolejki do zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Zobacz plan najbliższej odsłony gier

W piątkowy wieczór zostanie rozegrana ósma odsłona gier rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce tradycyjnie zostanie rozegranych sześć spotkań. Poznaj harmonogram gier.


Liderem rozgrywek z osiemnastoma oczkami na koncie jest Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Tyle samo punktów ma w swoim dorobku druga Rzekunianka Rzekuń. Trzecia Stacja Paliw Deptuła i czwarty Orzeł Sypniewo zgromadzili dotychczas po trzynaście punktów.

Reklama

 

Ósma kolejka NLF rozpocznie się w piątek 10 stycznia o godz. 20.40. W pierwszym meczu zagrają Team i Rzekunianka Rzekuń. W drugim starciu zmierzą się Strażaki i Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Następny mecz to pojedynek MMWM Ostrołęki z Farmaceutami. O godzinie 22.25 zgromadzona publiczność zobaczy hit kolejki. Naprzeciwko siebie staną zawodnicy Stacji Paliw Deptuła Kadzidło i Orła Sypniewo. W kolejnych starciach zobaczymy drużyny GLKS Lelis i Hurtowniapilkarska.com oraz Rodziców Korony i X-Car Autolakiery.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do zajmowania miejsc na trybunach hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Emocji z pewnością nie zabraknie.


Łubudu

Nocna Liga Futsalu - 8 kolejka
20.40 - Team - Rzekunianka Rzekuń
21.15 - Strażaki - Revo Cosmetics Olszewo-Borki
21.50 - MMWM Ostrołęka - Farmaceuci
22.25 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - Orzeł Sypniewo
23.00 - GLKS Lelis - Hurtowniapilkarska.com
23.35 - Rodzice Korony - X-Car Autolakiery

 

1 Revo Cosmetics 7 18 37 15
2 Rzekunianka Rzekuń 7 18 27 15
3 Deptuła Kadzidło 7 13 37 18
4 Orzeł Sypniewo 7 13 26 17
5 MMWM Ostrołęka 7 12 24 13
6 Hurtowniapilkarska.com 7 10 23 24
7 GLKS Lelis 7 9 29 22
8 X-Car Autolakiery 7 9 14 20
9 Strażaki 7 7 15 16
10 Farmaceuci 7 7 18 34
11 Team 7 6 8 21
12 Rodzice Korony 7 0 5 48
Odsłon: 7322
Komentarzy: 0
06:35, 09.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Po raz pierwszy w tym roku piłkarki ostrołęckiego Jantaru rywalizowały na pełnowymiarowym boisku. W sobotni wieczór w Łomży podopieczne trenera Rafała Koska rywalizowały z GKS Forty Piątnica. Ostrołęczanki okazały się lepsze od rywalek i pewnie wygrały 2:0.

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Makowianka Maków Mazowiecki okazała się zbyt wymagającym rywalem dla piłkarzy ostrołęckiej Narwi. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego ulegli wyżej notowanemu rywalowi 1:3, a katem niebiesko-czerwonych okazał się Kamil Majkowski, który ustrzelił hat-tricka.

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi po raz trzeci schodzili z boiska pokonani, w okresie przygotowującym do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem receptę na niebiesko-czerwonych znalazł Klub Sportowy Śniadowo.

Mateusz Turek dołącza do ostrołęckiej Narwi

Mateusz Turek dołącza do ostrołęckiej Narwi

Z rozwiązanej drużyny seniorów ostrołęckiej Korony, do zespołu Narwi dołącza kolejny zawodnik - Mateusz Turek. 24-latek na jesieni w żółto-niebieskich barwach zagrał w czternastu spotkaniach i strzelił trzy bramki. Teraz pokaże pełnię swoich możliwości w "Dumie Kurpi".

Charytatywny turniej piłki nożnej. Zagrajmy dla Antosia

Charytatywny turniej piłki nożnej. Zagrajmy dla Antosia

Szkoła Podstawowa nr 6 i Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej zapraszają na charytatywny turniej piłki nożnej. Wszystkie środki zebrane na miejscu - wpisowe i zbiórka, zostaną przekazane Fundacji "Nasze Dzieci" na leczenie Antosia Antośkiewicza.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo