« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery kolejki do zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Zobacz plan najbliższej odsłony gier

W piątkowy wieczór zostanie rozegrana ósma odsłona gier rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce tradycyjnie zostanie rozegranych sześć spotkań. Poznaj harmonogram gier.


Liderem rozgrywek z osiemnastoma oczkami na koncie jest Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Tyle samo punktów ma w swoim dorobku druga Rzekunianka Rzekuń. Trzecia Stacja Paliw Deptuła i czwarty Orzeł Sypniewo zgromadzili dotychczas po trzynaście punktów.

Reklama

 

Ósma kolejka NLF rozpocznie się w piątek 10 stycznia o godz. 20.40. W pierwszym meczu zagrają Team i Rzekunianka Rzekuń. W drugim starciu zmierzą się Strażaki i Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Następny mecz to pojedynek MMWM Ostrołęki z Farmaceutami. O godzinie 22.25 zgromadzona publiczność zobaczy hit kolejki. Naprzeciwko siebie staną zawodnicy Stacji Paliw Deptuła Kadzidło i Orła Sypniewo. W kolejnych starciach zobaczymy drużyny GLKS Lelis i Hurtowniapilkarska.com oraz Rodziców Korony i X-Car Autolakiery.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do zajmowania miejsc na trybunach hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Emocji z pewnością nie zabraknie.Nocna Liga Futsalu - 8 kolejka
20.40 - Team - Rzekunianka Rzekuń
21.15 - Strażaki - Revo Cosmetics Olszewo-Borki
21.50 - MMWM Ostrołęka - Farmaceuci
22.25 - Stacja Paliw Deptuła Kadzidło - Orzeł Sypniewo
23.00 - GLKS Lelis - Hurtowniapilkarska.com
23.35 - Rodzice Korony - X-Car Autolakiery

 

1 Revo Cosmetics 7 18 37 15
2 Rzekunianka Rzekuń 7 18 27 15
3 Deptuła Kadzidło 7 13 37 18
4 Orzeł Sypniewo 7 13 26 17
5 MMWM Ostrołęka 7 12 24 13
6 Hurtowniapilkarska.com 7 10 23 24
7 GLKS Lelis 7 9 29 22
8 X-Car Autolakiery 7 9 14 20
9 Strażaki 7 7 15 16
10 Farmaceuci 7 7 18 34
11 Team 7 6 8 21
12 Rodzice Korony 7 0 5 48
Odsłon: 10525
Komentarzy: 0
06:35, 09.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo