« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

(fot. archiwum organizatora)

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.


Piłkarze z całego regionu zagrają w turnieju pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki zorganizowanym przez ostrołęcką Narew. W zawodach, które rozpoczną się o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce, weźmie udział szesnaście drużyn. Cały zysk z wydarzenia zostanie przekazany fundacji WOŚP na zakup sprzętu medycznego.

Reklama

 

W przerwach turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" odbędą się pokazy sportowe. O godz. 11.00 - wystąpią cheerleaderki Pasji i przedszkolaki z Akademii Maluchów. Utalentowane tancerki Pasji wyjdą na parkiet również o godz. 13.20. W tym czasie widzowie będą mogli również obejrzeć pokaz street workoutu wykonany przez zawodników Bee Hero - Sports Center. Dodatkowo, w holu hali sportowej będzie stanowisko UKS Atleta Ostrołęka.

 

Kolejnym sportowym wydarzeniem z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie druga edycja biegu WOŚP w Ostrołęce. Zapisów na bieg będzie można dokonać od 8.30 do 9.45 na stadionie miejskim. Wpisowe to datek do puszki w wysokości 20 zł. W tej cenie dostaniesz numer startowy i ciepły posiłek po biegu. Start o godz. 10.00, koniec o 10.28 na sygnał sędziego. Dlaczego taki czas? Bo jest to 28 edycja WOŚP. Celem nie jest zatem wygrywanie, ale wspólny, szczytny cel - zbiórka na leczenie dla najmłodszych. Bieg odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Witosa w Ostrołęce.28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 12 stycznia br.

Odsłon: 6494
Komentarzy: 3
06:35, 11.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

W drugim tygodniu ferii zimowych młodzi mieszkańcy miasta będą mogli ponownie skorzystać m.in. z obiektów sportowych Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

Od niedzieli 9 lutego ostrołęczanie i będą mogli skorzystać z lodowiska. Poznaliśmy ceny za wynajem łyżew, pingwina do nauki jazdy oraz wstęp na lodowisko. Tafla lodu będzie miała około 25 m długości. Na powierzchni 500 m kw. jednocześnie będzie mogło jeździć około 50 osób.

» Wasze komentarze

Owsik @ 14:31, 11.01.2020r. IP: *

"żaden z trzech ostatnich finałów nie został rozliczony do końca, a ostatniego na kwotę 175 000 000 zł, Owsiak zgodnie z przepisami nie rozliczył w ogóle. Wcześniej Owsiak miał specjalne pozwolenie na rozliczanie zbiórki w ciągu 1,5 roku, nowe przepisy pozwalają mu rozliczać zbiórki do końca świata i jeden dzień dłużej. Wystarczy złożyć tak zwane częściowe rozliczenie i dokładnie tak WOŚP się rozlicza. Owsiak pokazuje ludziom kolorowanki bez wartości, bo w papierach nic się z jego grafikami nie zgadza, a na dodatek mamy prawdziwy cud rachunkowy. Rzekomo wydano prawie wszystkie pieniądze z trzech ostatnich finałów, ale na koncie WOŚP jest w tej chwili około 200 milionów, podaję szacunki, ponieważ prawdy od WOŚP się nigdy nie dowiesz, pomimo nakazów i wyroków sądowych."

666 @ 15:59, 11.01.2020r. IP: *.*.19.145

Żal dudę ściska że nie dają ludzie mafii pisowskiej albo rydzykowej.Hahaha. Jurek jesteśmy z Tobą.

nieradiomaryjny jest tańszy o wysługę lat @ 09:10, 12.01.2020r. IP: *.*.98.100

666, sprzęt finansowany przez WOŚP czy sprzęt finansowany przez rząd jest taki sam, służy pacjentom w publicznej służbie zdrowia. A więc, czy dając do puszki czy płacąc składkę zdrowotną robimy to samo, pomagamy rządowi w temacie służby zdrowia. Datek na WOŚP to jest dobrowolna składka zdrowotna trafiajaca w postaci sprzętu w te same miejsce co składka zdrowotna.

Ludzie chcą dokupić rządowi sprzętu medycznego, a że część zbiórki trafia do organizatorów to jest normalne.

Dziękuję jeszcze raz za pomoc rządowi w wyposażaniu publicznych szpitali w sprzęt.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo