« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

(fot. archiwum organizatora)

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.


Piłkarze z całego regionu zagrają w turnieju pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki zorganizowanym przez ostrołęcką Narew. W zawodach, które rozpoczną się o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce, weźmie udział szesnaście drużyn. Cały zysk z wydarzenia zostanie przekazany fundacji WOŚP na zakup sprzętu medycznego.

Reklama

 

W przerwach turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" odbędą się pokazy sportowe. O godz. 11.00 - wystąpią cheerleaderki Pasji i przedszkolaki z Akademii Maluchów. Utalentowane tancerki Pasji wyjdą na parkiet również o godz. 13.20. W tym czasie widzowie będą mogli również obejrzeć pokaz street workoutu wykonany przez zawodników Bee Hero - Sports Center. Dodatkowo, w holu hali sportowej będzie stanowisko UKS Atleta Ostrołęka.

 

Kolejnym sportowym wydarzeniem z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie druga edycja biegu WOŚP w Ostrołęce. Zapisów na bieg będzie można dokonać od 8.30 do 9.45 na stadionie miejskim. Wpisowe to datek do puszki w wysokości 20 zł. W tej cenie dostaniesz numer startowy i ciepły posiłek po biegu. Start o godz. 10.00, koniec o 10.28 na sygnał sędziego. Dlaczego taki czas? Bo jest to 28 edycja WOŚP. Celem nie jest zatem wygrywanie, ale wspólny, szczytny cel - zbiórka na leczenie dla najmłodszych. Bieg odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Witosa w Ostrołęce.


Esprit

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 12 stycznia br.

Odsłon: 6730
Komentarzy: 3
06:35, 11.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Stypendia sportowe z miasta. Dla kogo?

Stypendia sportowe z miasta. Dla kogo?

Do 28 lutego można składać wnioski o stypendium sportowe od prezydenta Ostrołęki. Przepisy odnośnie wypłaty świadczeń uległy diametralnym zmianom. Łączna pula na 2020 rok to 100 tysięcy złotych. Kto może starać się o stypendium sportowe z miasta?

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie ze Stowarzyszeniem "Projekt Radomir" to kolejne sportowe zmagania. W hali sportowej w Obierwi rywalizowano tym razem w wieloboju atletycznym. Do zawodów zgłosiło się trzydziestu młodych zawodników z Obierwi, Aleksandrowa, Chudka, Kadzidła i Ostrołęki.

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

W drugim tygodniu ferii zimowych młodzi mieszkańcy miasta będą mogli ponownie skorzystać m.in. z obiektów sportowych Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

» Wasze komentarze

Owsik @ 14:31, 11.01.2020r. IP: *

"żaden z trzech ostatnich finałów nie został rozliczony do końca, a ostatniego na kwotę 175 000 000 zł, Owsiak zgodnie z przepisami nie rozliczył w ogóle. Wcześniej Owsiak miał specjalne pozwolenie na rozliczanie zbiórki w ciągu 1,5 roku, nowe przepisy pozwalają mu rozliczać zbiórki do końca świata i jeden dzień dłużej. Wystarczy złożyć tak zwane częściowe rozliczenie i dokładnie tak WOŚP się rozlicza. Owsiak pokazuje ludziom kolorowanki bez wartości, bo w papierach nic się z jego grafikami nie zgadza, a na dodatek mamy prawdziwy cud rachunkowy. Rzekomo wydano prawie wszystkie pieniądze z trzech ostatnich finałów, ale na koncie WOŚP jest w tej chwili około 200 milionów, podaję szacunki, ponieważ prawdy od WOŚP się nigdy nie dowiesz, pomimo nakazów i wyroków sądowych."

666 @ 15:59, 11.01.2020r. IP: *.*.19.145

Żal dudę ściska że nie dają ludzie mafii pisowskiej albo rydzykowej.Hahaha. Jurek jesteśmy z Tobą.

nieradiomaryjny jest tańszy o wysługę lat @ 09:10, 12.01.2020r. IP: *.*.98.100

666, sprzęt finansowany przez WOŚP czy sprzęt finansowany przez rząd jest taki sam, służy pacjentom w publicznej służbie zdrowia. A więc, czy dając do puszki czy płacąc składkę zdrowotną robimy to samo, pomagamy rządowi w temacie służby zdrowia. Datek na WOŚP to jest dobrowolna składka zdrowotna trafiajaca w postaci sprzętu w te same miejsce co składka zdrowotna.

Ludzie chcą dokupić rządowi sprzętu medycznego, a że część zbiórki trafia do organizatorów to jest normalne.

Dziękuję jeszcze raz za pomoc rządowi w wyposażaniu publicznych szpitali w sprzęt.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo