« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

(fot. archiwum organizatora)

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.


Piłkarze z całego regionu zagrają w turnieju pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki zorganizowanym przez ostrołęcką Narew. W zawodach, które rozpoczną się o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce, weźmie udział szesnaście drużyn. Cały zysk z wydarzenia zostanie przekazany fundacji WOŚP na zakup sprzętu medycznego.

Reklama

 

W przerwach turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" odbędą się pokazy sportowe. O godz. 11.00 - wystąpią cheerleaderki Pasji i przedszkolaki z Akademii Maluchów. Utalentowane tancerki Pasji wyjdą na parkiet również o godz. 13.20. W tym czasie widzowie będą mogli również obejrzeć pokaz street workoutu wykonany przez zawodników Bee Hero - Sports Center. Dodatkowo, w holu hali sportowej będzie stanowisko UKS Atleta Ostrołęka.

 

Kolejnym sportowym wydarzeniem z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie druga edycja biegu WOŚP w Ostrołęce. Zapisów na bieg będzie można dokonać od 8.30 do 9.45 na stadionie miejskim. Wpisowe to datek do puszki w wysokości 20 zł. W tej cenie dostaniesz numer startowy i ciepły posiłek po biegu. Start o godz. 10.00, koniec o 10.28 na sygnał sędziego. Dlaczego taki czas? Bo jest to 28 edycja WOŚP. Celem nie jest zatem wygrywanie, ale wspólny, szczytny cel - zbiórka na leczenie dla najmłodszych. Bieg odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Witosa w Ostrołęce.


JBB

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 12 stycznia br.

Odsłon: 8034
Komentarzy: 3
06:35, 11.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Owsik @ 14:31, 11.01.2020r. IP: *

"żaden z trzech ostatnich finałów nie został rozliczony do końca, a ostatniego na kwotę 175 000 000 zł, Owsiak zgodnie z przepisami nie rozliczył w ogóle. Wcześniej Owsiak miał specjalne pozwolenie na rozliczanie zbiórki w ciągu 1,5 roku, nowe przepisy pozwalają mu rozliczać zbiórki do końca świata i jeden dzień dłużej. Wystarczy złożyć tak zwane częściowe rozliczenie i dokładnie tak WOŚP się rozlicza. Owsiak pokazuje ludziom kolorowanki bez wartości, bo w papierach nic się z jego grafikami nie zgadza, a na dodatek mamy prawdziwy cud rachunkowy. Rzekomo wydano prawie wszystkie pieniądze z trzech ostatnich finałów, ale na koncie WOŚP jest w tej chwili około 200 milionów, podaję szacunki, ponieważ prawdy od WOŚP się nigdy nie dowiesz, pomimo nakazów i wyroków sądowych."

666 @ 15:59, 11.01.2020r. IP: *.*.19.145

Żal dudę ściska że nie dają ludzie mafii pisowskiej albo rydzykowej.Hahaha. Jurek jesteśmy z Tobą.

nieradiomaryjny jest tańszy o wysługę lat @ 09:10, 12.01.2020r. IP: *.*.98.100

666, sprzęt finansowany przez WOŚP czy sprzęt finansowany przez rząd jest taki sam, służy pacjentom w publicznej służbie zdrowia. A więc, czy dając do puszki czy płacąc składkę zdrowotną robimy to samo, pomagamy rządowi w temacie służby zdrowia. Datek na WOŚP to jest dobrowolna składka zdrowotna trafiajaca w postaci sprzętu w te same miejsce co składka zdrowotna.

Ludzie chcą dokupić rządowi sprzętu medycznego, a że część zbiórki trafia do organizatorów to jest normalne.

Dziękuję jeszcze raz za pomoc rządowi w wyposażaniu publicznych szpitali w sprzęt.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo