« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 lutego 2020 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

(fot. archiwum klubu)

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.


Grupa trenera Dariusza Dąbrowskiego wzięła udział w halowym mityngu w Toruniu. Najlepiej podczas zawodów zaprezentowała się Martyna Budziłek, która w biegu na 1000 metrów stanęła na najniższym stopniu podium poprawiając o sześć sekund swój rekord życiowy, który wynosi teraz 3:00,59.

Reklama

 

Swoją życiówkę na 600 metrów pobiła Izabela Marcińczyk przebiegając ten dystans w czasie 1:45,06. Także nowy rekord życiowy ustanowił Karol Rogoziński, który 1000 metrów przebiegł w czasie 2:41,57.

 

W Toruniu rywalizowali również Karolina Golon - 49,85 na 300 metrów, Aleksandra Kuklińska - 2:00,12, Klaudia Pażych - 1:47,50 na 600 metrów oraz Małgorzata Wierzbowska - 1:49,54. Aleksandra, Klaudia i Małgorzata startowały na dystansie 600 metrów.

 

Podopieczne trenera Marka Mierzejewskiego startowały w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która w trójskoku zajęła trzecie miejsce z wynikiem 10,08 m. W trójskoku zaprezentowały się również Oliwia Budziłek - 9,71 m i Victoria Ejzemberg - 9,64 m. W skoku w dal rywalizowały Małgorzata Gruz - 4,15 m i Izabela Roicka - 4,13 m.Zawody w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu odbyły się w niedzielę 12 stycznia br.

Odsłon: 5777
Komentarzy: 1
09:50, 15.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Tegoroczne walentynki na długo zapadną w pamięci Sebastiana Moszczyńskiego. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego, a obecnie podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza w piątkowe popołudnie został halowym mistrzem Polski w skoku wzwyż.

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

» Wasze komentarze

Błahaha @ 20:08, 15.01.2020r. IP: *

LUDZIE! Jak wy się ubieracie? Bluzę w spodnie ? I podciągnięta pod pachy...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo