« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

(fot. archiwum klubu)

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.


Grupa trenera Dariusza Dąbrowskiego wzięła udział w halowym mityngu w Toruniu. Najlepiej podczas zawodów zaprezentowała się Martyna Budziłek, która w biegu na 1000 metrów stanęła na najniższym stopniu podium poprawiając o sześć sekund swój rekord życiowy, który wynosi teraz 3:00,59.

Reklama

 

Swoją życiówkę na 600 metrów pobiła Izabela Marcińczyk przebiegając ten dystans w czasie 1:45,06. Także nowy rekord życiowy ustanowił Karol Rogoziński, który 1000 metrów przebiegł w czasie 2:41,57.

 

W Toruniu rywalizowali również Karolina Golon - 49,85 na 300 metrów, Aleksandra Kuklińska - 2:00,12, Klaudia Pażych - 1:47,50 na 600 metrów oraz Małgorzata Wierzbowska - 1:49,54. Aleksandra, Klaudia i Małgorzata startowały na dystansie 600 metrów.

 

Podopieczne trenera Marka Mierzejewskiego startowały w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która w trójskoku zajęła trzecie miejsce z wynikiem 10,08 m. W trójskoku zaprezentowały się również Oliwia Budziłek - 9,71 m i Victoria Ejzemberg - 9,64 m. W skoku w dal rywalizowały Małgorzata Gruz - 4,15 m i Izabela Roicka - 4,13 m.Zawody w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu odbyły się w niedzielę 12 stycznia br.

Odsłon: 6530
Komentarzy: 1
09:50, 15.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Na tę chwilę trenuję sama'. Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

"Na tę chwilę trenuję sama". Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

Trwa trudny okres dla wszystkich sportowców w związku z przerwaniem treningów w obliczu pandemii koronawirusa. Wiadomo już, że igrzyska olimpijskie nie rozpoczną się 24 lipca tego roku. Czy ma szansę wziąć w nich udział Magdalena Żebrowska pochodząca z Lelisa?

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

» Wasze komentarze

Błahaha @ 20:08, 15.01.2020r. IP: *

LUDZIE! Jak wy się ubieracie? Bluzę w spodnie ? I podciągnięta pod pachy...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo