« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

(fot. archiwum klubu)

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.


Grupa trenera Dariusza Dąbrowskiego wzięła udział w halowym mityngu w Toruniu. Najlepiej podczas zawodów zaprezentowała się Martyna Budziłek, która w biegu na 1000 metrów stanęła na najniższym stopniu podium poprawiając o sześć sekund swój rekord życiowy, który wynosi teraz 3:00,59.

Reklama

 

Swoją życiówkę na 600 metrów pobiła Izabela Marcińczyk przebiegając ten dystans w czasie 1:45,06. Także nowy rekord życiowy ustanowił Karol Rogoziński, który 1000 metrów przebiegł w czasie 2:41,57.

 

W Toruniu rywalizowali również Karolina Golon - 49,85 na 300 metrów, Aleksandra Kuklińska - 2:00,12, Klaudia Pażych - 1:47,50 na 600 metrów oraz Małgorzata Wierzbowska - 1:49,54. Aleksandra, Klaudia i Małgorzata startowały na dystansie 600 metrów.

 

Podopieczne trenera Marka Mierzejewskiego startowały w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która w trójskoku zajęła trzecie miejsce z wynikiem 10,08 m. W trójskoku zaprezentowały się również Oliwia Budziłek - 9,71 m i Victoria Ejzemberg - 9,64 m. W skoku w dal rywalizowały Małgorzata Gruz - 4,15 m i Izabela Roicka - 4,13 m.Zawody w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu odbyły się w niedzielę 12 stycznia br.

Odsłon: 7792
Komentarzy: 1
09:50, 15.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Błahaha @ 20:08, 15.01.2020r. IP: *

LUDZIE! Jak wy się ubieracie? Bluzę w spodnie ? I podciągnięta pod pachy...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo