Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Zawody, zorganizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, przyciągnęły dwudziestu nauczycieli ze szkół podstawowych i średnich z terenu miasta i powiatu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Łukasz Kulik.

Łącznie w zawodach wystartowało dwudziestu nauczycieli - osiem pań i dwunastu panów. W kategorii mężczyzn zwyciężył Paweł Czartoryski z II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce. Drugie miejsce zajął Marek Gogulski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce, a podium uzupełnił Jarosław Napiórkowski - dyrektor MZOS-TiIT w Ostrołęce.

Wśród pań brylowała Małgorzata Białczak z Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle. Podium uzupełniły Urszula Kosek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce i Dorota Nadwodna-Piersa ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

Gościem specjalnym mistrzostw była siostra śp. Barbary Pawelczyk - Halina, która zagrała ze zwycięzcami. Halina Pawelczyk wygrała zarówno z Małgorzatą Białczak 3:0, jak i Pawłem Czartoryskim 3:2.

Mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym odbyły się, w sobotę 18 stycznia, w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.