« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

(fot. archiwum klubu)

Ośmiu reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Organizatorem wydarzenia był Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.


Z dobrej strony zaprezentował się Sebastian Moszczyński, który przygotowuje się do halowych mistrzostw Polski U-18. Podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza poprawił swój halowy rekord życiowy skacząc na wysokość 203 cm.

Reklama

 

Pozostali zawodnicy również nie mogą sobie nic zarzucić. Wszystkie starty reprezentantów OKLA okraszone były rekordami życiowymi.

 

W konkursie skoku wzwyż wzięła udział Aleksandra Dobkowska. Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego skoczyła na wysokość 150 cm. Osiągnięty rezultat zapewnił jej drugie miejsce w kategorii open. 13-latka wystartowała również w biegu na 60 metrów, gdzie ukończyła wyścig z czasem 9,14 s.

 

W dal skakała Oliwia Napiórkowska. Zawodniczka OKLA skoczyła na odległość 4,93 m i zajęła miejsce na najniższym stopniu podium w kategorii wiekowej U-16. W konkursach pchnięciu kulą brali udział Damian Niedźwiecki, Oskar Żebrowski i Gabriela Pszczoła. Damian posłał kulę najdalej. Mieszkaniec Różana może pochwalić się wynikiem 15,15 m. Z kolei Oskar osiągnął 13,96 m, a Gabriela 10,35 m.

 

W biegu na 600 metrów wystartowała Kornelia Szymczyk. Młoda zawodniczka dobiegła do mety z czasem 1:44.79. Dużo wątpliwości było co do osiągniętego rezultatu Eliasza Napiórkowskiego na 60 metrów. Zawodnik OKLA ukończył bieg z czasem 7,52 s. Osiągnięty wynik dał mu trzeci czas w eliminacjach, ale nie dał kwalifikacji do biegu finałowego. Niestety było to zwykłe niedopatrzenie sędziów i sprinter musiał obejść się smakiem.Halowe zawody kontrolne W-MOZLA odbyły się, w sobotę 18 stycznia, w hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Odsłon: 5391
Komentarzy: 0
06:05, 20.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Tegoroczne walentynki na długo zapadną w pamięci Sebastiana Moszczyńskiego. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego, a obecnie podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza w piątkowe popołudnie został halowym mistrzem Polski w skoku wzwyż.

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo