« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

(fot. archiwum klubu)

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w minioną sobotę wzięli udział w dwóch mityngach lekkoatletycznych, w Toruniu i Warszawie. W dalszym ciągu w rewelacyjnej formie znajduje się Martyna Budziłek. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy.


Martyna Budziłek w Toruniu wygrała bieg na 2 km. Drugą zawodniczkę na mecie lekkoatletka Siódemki wyprzedziła o prawie 100 metrów. Rywalizację podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego ukończyła z czasem 6:17,83 i tym samym poprawiła swój rekord życiowy o prawie 15 sekund na tym dystansie.

Reklama

 

Swoje życiówki poprawili również Karol Rogoziński w biegu na 2 km - 5:54,18 i Karolina Golon na dystansie 300 metrów - 48,59 s. W Toruniu na dystansie 600 metrów startowały jeszcze trzy zawodniczki. Najszybsza była Izabela Marcińczyk - 1:45,98, Klaudia Pażych ukończyła bieg z czasem 1:51,12, a Aleksandra Kuklińska osiągnęła wynik 1:58,63.

 

W stolicy kraju najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, która stanęła na najniższym stopniu podium w trójskoku. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego w najlepszej próbie skoczyła na odległość 10,57 m. W tej samej konkurencji piąta była Wiktoria Pyskło - 10,12 m, a szósta Oliwia Budziłek - 9,95 m. W zawodach w Warszawie wystartowały również Aleksandra Wilczewska w biegu na 60 metrów - 9,30 s i w skoku w dal - 3,52 m, Małgorzata Gruz w biegu na 60 metrów - 9,01 s i w skoku w dal - 4,22 m i Izabela Roicka w biegu na 60 metrów - 9,44 s i w skoku w dal - 4,37 m. W biegu na 60 metrów wystartowały również Nikolina Dziadak - 9,08 s, Wiktoria Pyskło - 8,73 s i Oliwia Budziłek - 9,35 s.Mityngi lekkoatletyczne w Toruniu i Warszawie odbyły się w sobotę 18 stycznia br.

Odsłon: 5889
Komentarzy: 0
06:35, 21.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Tegoroczne walentynki na długo zapadną w pamięci Sebastiana Moszczyńskiego. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego, a obecnie podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza w piątkowe popołudnie został halowym mistrzem Polski w skoku wzwyż.

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Najnowsze wideo