« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

(fot. archiwum klubu)

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.


W zmaganiach wzięło udział większość podopiecznych shihana Wiesława Orzoła.

Reklama

 

Najmłodsi karatecy mierzyli się z cieniem oraz w walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kategoriach kata i kumite. Swoje umiejętności zaprezentowały również panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Lelisa, na co dzień trenujące pod okiem sensei Radosława Sikory.

 

Nagrody uczestnikom noworocznego turnieju wręczali starosta Stanisław Kubeł, wiceprezydent Maciej Kleczkowski i dyrektor MZOS-TiIT Jarosław Napiórkowski. Sędzią głównym zawodów był shihan Wiesław Orzoł. Sędziami turnieju byli sensei - Stanisław Kubeł, Artur Orzoł, Krzysztof Ślaski, Radosław Sikora, Marcin Dąbrowski, Zbigniew Wójcicki, Robert Mikołajczyk, Krzysztof Kowalski, Piotr Grabowski oraz senpai - Krzysztof Zieliński, Daniel Opęchowska i Andrzej Chojnowski.


Łubudu

Turniej noworoczny odbył się, w sobotę 18 stycznia br., w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce.

 

Odsłon: 6675
Komentarzy: 0
06:05, 24.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Czeka nas wielkie sportowe wydarzenie z udziałem Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka weźmie udział, w sobotę 13 czerwca, w gali HFO. Walki gwiazd polskiego kickboxingu będą transmitowane na antenach TVP Sport.

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo