« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

(fot. archiwum klubu)

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.


W zmaganiach wzięło udział większość podopiecznych shihana Wiesława Orzoła.

Reklama

 

Najmłodsi karatecy mierzyli się z cieniem oraz w walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kategoriach kata i kumite. Swoje umiejętności zaprezentowały również panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Lelisa, na co dzień trenujące pod okiem sensei Radosława Sikory.

 

Nagrody uczestnikom noworocznego turnieju wręczali starosta Stanisław Kubeł, wiceprezydent Maciej Kleczkowski i dyrektor MZOS-TiIT Jarosław Napiórkowski. Sędzią głównym zawodów był shihan Wiesław Orzoł. Sędziami turnieju byli sensei - Stanisław Kubeł, Artur Orzoł, Krzysztof Ślaski, Radosław Sikora, Marcin Dąbrowski, Zbigniew Wójcicki, Robert Mikołajczyk, Krzysztof Kowalski, Piotr Grabowski oraz senpai - Krzysztof Zieliński, Daniel Opęchowska i Andrzej Chojnowski.


Esprit

Turniej noworoczny odbył się, w sobotę 18 stycznia br., w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce.

 

Odsłon: 8847
Komentarzy: 0
06:05, 24.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent miasta Łukasz Kulik uhonorował Karola Łasiewickiego, zawodnika Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik występujący w formule kickboxingu od dłuższego czasu z powodzeniem  rywalizuje w  zawodowym ringu na wysokim poziomie, ma na koncie dwie wygrane w zawodowych pojedynkach.

 

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo