Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Narew w pierwszym sparingu musiała uznać wyższość III-ligowca (zdjęcia, wideo)

(fot. Robert Kępisty, narew.ostroleka.pl)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego mają za sobą pierwszy mecz sparingowy w przerwie zimowej. Piłkarze ostrołęckiej Narwi mierzyli się z III-ligowym KS Wasilków. Wyżej notowany zespół zaprezentował się lepiej i ostatecznie wygrał 4:2.

Szkoleniowiec niebiesko-czerwonych w pierwszej połowie desygnował do gry piłkarzy, z których w większości usług korzystał jesienią. Dwoma nowymi twarzami w pierwszej jedenastce byli Andrij Radczenko i Michał Borkowski, obaj zaprezentowali się z dobrej strony.

Strzelanie, w sobotnie popołudnie na sztucznej murawie przy ulicy Witosa, rozpoczął zespół z Ostrołęki. Po szybkim kontrataku i dwójkowej akcji Olesiński - Marczak, futbolówkę do siatki skierował ten drugi. Podrażnieni goście ruszyli do ataków i do przerwy zaaplikowali niebiesko-czerwonym jeszcze trzy bramki.

W drugiej odsłonie meczu doszło do rotacji w obu drużynach. Nieoficjalny debiut, oprócz Radczenki i Borkowskiego, zaliczyli również Filip Kiernozek, Konrad Drężek, Mateusz Mocarski i Mateusz Turek. Chwilę po wznowieniu gry trzecioligowiec powiększył przewagę strzelając kolejną bramkę. Najmłodszy z debiutujących, Konrad Drężek - wychowanek APN Ostrołęka, pokonał bramkarza rywali ustalając wynik na 2:4.

W kolejnym meczu sparingowym rywalem ostrołęckiej Narwi będzie Nadnarwianka Pułtusk. Gra kontrolna została zaplanowana na sobotę 1 lutego o godz. 13.00 w Ostrołęce.

Narew Ostrołęka - KS Wasilków 2:4 (1:3)
Bramki dla Narwi: Marczak, K. Drężek

Narew:
I połowa: Radczenko - Niedźwiecki, Pełtak, Borkowski, Skorupka (Dworecki) - Jastrzębski, Gontarz, Marczak, Strzeżysz, Cychol - Olesiński

II połowa: Stepnowski - Popieniek (Dworecki), Markowski, Cendrowski, Jóźwiak - Kiernozek, Dąbrowski, Kuzia (K. Drężek), Karwowski (Białobrzeski), Mocarski - Turek

Sparing: Narew Ostrołęka - KS Wasilków

Więcej zdjęć: Sparing: Narew Ostrołęka - KS Wasilków

Odsłon: 23477