« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bednarczyk i Siudek triumfują. Siatkarskie emocje w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Dużo siatkarskich emocji przeżywali w minioną sobotę kibice zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Na parkiecie w międzynarodowym turnieju minisiatkówki rywalizowały dziewczęta w kategoriach dwójek i trójek.


Łącznie w dwóch kategoriach zagrało 49 drużyn. Ostrołękę reprezentowało OTPS Nike.

Reklama

 

W zespołach dwójkowych nie miały sobie równych w rywalizacji 32 (!) drużyn dziewczęta z ostrołęckiego Nike. Amelia Bednarczyk i Zuzanna Siudek sięgnęły po końcowy triumf, a dodatkowo Zuzanna zgarnęła nagrodę najlepszej zawodniczki turnieju. Podium uzupełniły zespoły GLKS Nadarzyn II i Grodna II z Białorusi.

 

W klasyfikacji trójek dziewczętom z naszego miasta nie poszło już tak dobrze. Nike wystawiło do rywalizacji trzy zespoły i najlepszy został sklasyfikowany na dziesiątej lokacie. Zawody wygrał pierwszy zespół z białoruskiego Grodna, a kolejne miejsca na podium zajęli MOS Wola Warszawa I i Grodno II.


Esprit

Międzynarodowy turniej minisiatkówki dziewcząt w kategoriach dwójek i trójek odbył się w sobotę 25 stycznia br., a organizatorem wydarzenia było OTPS Nike Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Międzynarodowy turniej minisiatkówki dziewcząt w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Międzynarodowy turniej minisiatkówki dziewcząt w Ostrołęce

 

Odsłon: 6185
Komentarzy: 0
07:05, 27.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

24-letnia wychowanka Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga po raz kolejny zmieni barwy klubowe. Po zakończonym sezonie rozgrywająca mająca za sobą powołania do reprezentacji Polski opuszcza Grot Budowlani Łódź. Gdzie zagra w kolejnym sezonie?

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo