« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatni tydzień głosowania. Kto z szansami na tytuł Sportowca Roku 2019?

Coraz więcej głosów zostaje oddanych w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. W naszym zestawieniu znalazło się 66 kandydatów. Wszyscy sportowcy z sukcesami reprezentują swoje kluby na arenie wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej. Kto jest na czele stawki?


W rankingu, na chwilę obecną, najwięcej głosów zgromadził Jakub Niziński z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Największy sukces podopieczny shihana Wiesława Orzoła zanotował w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców, gdzie wywalczył złoty medal. Obecnie, karateka pochodzący z Rzekunia, ma na swoim koncie 729 głosów.

Reklama

 

Drugi w rankingu jest aktualnie Mariusz Marczak z 499 głosami w dorobku. W rundzie jesiennej piłkarz zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności. Na swoim koncie zapisał 11 bramek i aż 22 cenne asysty. Z pewnością to piłkarz, który za dotychczasowy całokształt swojej piłkarskiej kariery zasługuje na duże słowa uznania.

 

Podium uzupełnia Adam Laskowski z ostrowskiej Academii Gorila. W sezonie 2019 największym sukcesem ostrowianina było wywalczenie pierwszego miejsca w VI Grand Prix Polski BJJ w Mińsku Mazowieckim. Wojownik zdobył dotychczas 490 głosów poparcia.

 

W czołowej dziesiątce plasują się również: Michał Grabowski - 336, Izabela Lenarczyk - 210, Damian Słowik - 200, Szymon Niziński - 195, Patryk Obidziński - 147, Kacper Stepnowski - 145, a dziesiątkę zamyka Magdalena Morka - 144.

 

Głosowanie zakończy się 2 lutego 2020 r. o godz. 23:59:59. Czytelnicy naszego portalu w głosowaniu SMS-owym przyznają tytuł "Najpopularniejszego Sportowca 2019 roku". Organizator wyróżni i nagrodzi dziesięciu sportowców z największą ilością głosów oddanych przez czytelników.

 

Kapituła plebiscytu przyzna dodatkowo osiem wyróżnień indywidualnych: Sportowiec Roku 2019, Sportowe Odkrycie Roku 2019, Trener Roku 2019, Działacz Roku 2019, Organizator Imprezy Roku 2019, Drużyna Roku 2019, Animator Sportu Roku 2019 oraz Super Sportowiec Roku 2019.

 

Finałowa gala plebiscytu, podczas której przyznane zostaną tytuły i wręczone nagrody, odbędzie się w czwartek 6 lutego 2020 r. w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce przy ul. Warszawskiej 34. Na sportowców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez liczne grono sponsorów.


JBB

Szczegółowe informacje oraz prezentacja wszystkich kandydatów na dostępna jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 3682
Komentarzy: 0
10:20, 27.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo