« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatni tydzień głosowania. Kto z szansami na tytuł Sportowca Roku 2019?

Coraz więcej głosów zostaje oddanych w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. W naszym zestawieniu znalazło się 66 kandydatów. Wszyscy sportowcy z sukcesami reprezentują swoje kluby na arenie wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej. Kto jest na czele stawki?


W rankingu, na chwilę obecną, najwięcej głosów zgromadził Jakub Niziński z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Największy sukces podopieczny shihana Wiesława Orzoła zanotował w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców, gdzie wywalczył złoty medal. Obecnie, karateka pochodzący z Rzekunia, ma na swoim koncie 729 głosów.

Reklama

 

Drugi w rankingu jest aktualnie Mariusz Marczak z 499 głosami w dorobku. W rundzie jesiennej piłkarz zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności. Na swoim koncie zapisał 11 bramek i aż 22 cenne asysty. Z pewnością to piłkarz, który za dotychczasowy całokształt swojej piłkarskiej kariery zasługuje na duże słowa uznania.

 

Podium uzupełnia Adam Laskowski z ostrowskiej Academii Gorila. W sezonie 2019 największym sukcesem ostrowianina było wywalczenie pierwszego miejsca w VI Grand Prix Polski BJJ w Mińsku Mazowieckim. Wojownik zdobył dotychczas 490 głosów poparcia.

 

W czołowej dziesiątce plasują się również: Michał Grabowski - 336, Izabela Lenarczyk - 210, Damian Słowik - 200, Szymon Niziński - 195, Patryk Obidziński - 147, Kacper Stepnowski - 145, a dziesiątkę zamyka Magdalena Morka - 144.

 

Głosowanie zakończy się 2 lutego 2020 r. o godz. 23:59:59. Czytelnicy naszego portalu w głosowaniu SMS-owym przyznają tytuł "Najpopularniejszego Sportowca 2019 roku". Organizator wyróżni i nagrodzi dziesięciu sportowców z największą ilością głosów oddanych przez czytelników.

 

Kapituła plebiscytu przyzna dodatkowo osiem wyróżnień indywidualnych: Sportowiec Roku 2019, Sportowe Odkrycie Roku 2019, Trener Roku 2019, Działacz Roku 2019, Organizator Imprezy Roku 2019, Drużyna Roku 2019, Animator Sportu Roku 2019 oraz Super Sportowiec Roku 2019.

 

Finałowa gala plebiscytu, podczas której przyznane zostaną tytuły i wręczone nagrody, odbędzie się w czwartek 6 lutego 2020 r. w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce przy ul. Warszawskiej 34. Na sportowców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez liczne grono sponsorów.


Lubudu

Szczegółowe informacje oraz prezentacja wszystkich kandydatów na dostępna jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 3905
Komentarzy: 0
10:20, 27.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marta Łada z powodzeniem powróciła do trójskoku

Marta Łada z powodzeniem powróciła do trójskoku

Marta Łada to zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka, która od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w ogólnopolskich zawodach. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego zawiesiła karierę w związku z wyjazdem do Londynu, ale w sezonie 2020 powróciła do rywalizacji.

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała imprezach najwyższej rangi w sezonie 2020, notując bardzo wartościowe wyniki.

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski od trzech lat godnie reprezentuję ostrowską Academię Gorila w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych. Każdy wyjazd na sportową rywalizację w przypadku Adama Laskowskiego kończy się medalem zawieszonym na szyi.

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Małgorzata Laska to niezwykła zawodniczka, która z powodzeniem odnajduje się w kolejnych konkurencjach siłowych. Przez lata wspaniale prezentowała się w konkurencjach trójboju, a obecnie notuje kolejne wspaniałe występy w kulturystyce.

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo