« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rzekunianka z pucharem wójta (zdjęcia, wideo)

W niedzielnej odsłonie turnieju halowego o puchar wójta gminy Rzekuń rywalizowały dzieci z roczników 2012 i młodszych. W meczach rozgrywanych systemem każdy z każdym spotkało się osiem drużyn. Najlepsza okazała się pierwsza drużyna Rzekunianki Rzekuń.


W zawodach oprócz dwóch drużyn gospodarzy zagrały również Lider Łomża, Korona Ostrołęka, MŁKS Łomża, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, Orz Goworowo i Kurpiowska Akademia Sportowa Kadzidło.

Reklama

 

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna prowadzona przez Radosława Wierzbowskiego. Młodzi piłkarze Rzekunianki Rzekuń zakończyli konfrontację z pięcioma zwycięstwami i po jednym remisie i porażce. Ostatecznie szesnaście zdobytych punktów wystarczyło, aby sięgnąć po końcowy triumf.

 

Rzekunianka Rzekuń I w drodze do wygranej pokonała Lidera Łomża 2:0, Rzekuniankę Rzekuń II 5:0, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka 1:0, Kurpiowska Akademia Sportowa Kadzidło 3:0, Orz Goworowo 2:1, zremisowali z ostrołęcką Koroną 2:2 i ulegli MŁKS Łomża 3:4.

 

Podium w turnieju o puchar wójta gminy Rzekuń uzupełniły Korona Ostrołęka - 15 pkt i MŁKS Łomża - 13 pkt. Kolejne miejsca zajęli Orz Goworowo - 12 pkt, Kurpiowska Akademia Sportowa Kadzidło - 11 pkt, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka - 7 pkt i Rzekunianka Rzekuń II - 1 pkt.

 

Organizatorzy zawodów rozdali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Ignacy Szabłowski (Korona Ostrołęka), a bramkarzem Szymon Lemański (MŁKS Łomża). Koronę króla strzelców z dorobkiem 14 trafień zdobył Kacper Wilkowski (Rzekunianka Rzekuń).


Łubudu

Turniej halowej piłki nożnej o puchar wójta gminy Rzekuń dla roczników 2012 i młodszych odbył się w niedzielę 26 stycznia br. Patronat medialny nad turniejem sprawował portal Moja Ostrołęka, a nagrody ufundowali Urząd Gminy w Rzekuniu, Agro-Tek Wojciech Zabielski, Brother's Pizza i Decathlon. Organizatorem wydarzenia był LUKS Rzekunianka Rzekuń.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej halowej piłki nożnej dla roczników 2012 i młodszych w Rzekuniu

Więcej zdjęć: Turniej halowej piłki nożnej dla roczników 2012 i młodszych w Rzekuniu

 

Odsłon: 9041
Komentarzy: 2
07:35, 28.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Młody @ 16:50, 28.01.2020r. IP: *

Szkoda, że APN nie był zaproszony...

Lucek @ 21:42, 28.01.2020r. IP: *.*.170.70

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Kto nochala zadziera niech się zastanowi czemu nie jest zapraszany. HOUK.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo