« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 17 czerwca 2021 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rzekunianka z pucharem wójta (zdjęcia, wideo)

W niedzielnej odsłonie turnieju halowego o puchar wójta gminy Rzekuń rywalizowały dzieci z roczników 2012 i młodszych. W meczach rozgrywanych systemem każdy z każdym spotkało się osiem drużyn. Najlepsza okazała się pierwsza drużyna Rzekunianki Rzekuń.


W zawodach oprócz dwóch drużyn gospodarzy zagrały również Lider Łomża, Korona Ostrołęka, MŁKS Łomża, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, Orz Goworowo i Kurpiowska Akademia Sportowa Kadzidło.

Reklama

 

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna prowadzona przez Radosława Wierzbowskiego. Młodzi piłkarze Rzekunianki Rzekuń zakończyli konfrontację z pięcioma zwycięstwami i po jednym remisie i porażce. Ostatecznie szesnaście zdobytych punktów wystarczyło, aby sięgnąć po końcowy triumf.

 

Rzekunianka Rzekuń I w drodze do wygranej pokonała Lidera Łomża 2:0, Rzekuniankę Rzekuń II 5:0, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka 1:0, Kurpiowska Akademia Sportowa Kadzidło 3:0, Orz Goworowo 2:1, zremisowali z ostrołęcką Koroną 2:2 i ulegli MŁKS Łomża 3:4.

 

Podium w turnieju o puchar wójta gminy Rzekuń uzupełniły Korona Ostrołęka - 15 pkt i MŁKS Łomża - 13 pkt. Kolejne miejsca zajęli Orz Goworowo - 12 pkt, Kurpiowska Akademia Sportowa Kadzidło - 11 pkt, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka - 7 pkt i Rzekunianka Rzekuń II - 1 pkt.

 

Organizatorzy zawodów rozdali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Ignacy Szabłowski (Korona Ostrołęka), a bramkarzem Szymon Lemański (MŁKS Łomża). Koronę króla strzelców z dorobkiem 14 trafień zdobył Kacper Wilkowski (Rzekunianka Rzekuń).Turniej halowej piłki nożnej o puchar wójta gminy Rzekuń dla roczników 2012 i młodszych odbył się w niedzielę 26 stycznia br. Patronat medialny nad turniejem sprawował portal Moja Ostrołęka, a nagrody ufundowali Urząd Gminy w Rzekuniu, Agro-Tek Wojciech Zabielski, Brother's Pizza i Decathlon. Organizatorem wydarzenia był LUKS Rzekunianka Rzekuń.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej halowej piłki nożnej dla roczników 2012 i młodszych w Rzekuniu

Więcej zdjęć: Turniej halowej piłki nożnej dla roczników 2012 i młodszych w Rzekuniu

 

Odsłon: 14093
Komentarzy: 2
07:35, 28.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kto wygra w meczach Euro?

Kto wygra w meczach Euro?

Przed nami kolejne spotkania Mistrzostw Europy. Ukraina i Macedonia staną przed szansą na pierwsze punkty. Ukraińcy w pierwszym spotkaniu ulegli 2:3 Holandii, zaś Macedonia przegrała 1:3 z Austrią. Najciekawiej zapowiada się starcie Belgów z Duńczykami, zaś na deser spotkanie Holandii z Austrią.

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Przed nami kolejne spotkania w Mistrzostwach Europy 2020. Jak typują starcia nasi ludzie sportu?

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!

Nie tak miało być. Polska przegrała

Nie tak miało być. Polska przegrała

Wielkie nadzieje i oczekiwania. Biało-czerwoni mieli rozpocząć Mistrzostwa Europy od wygranej ze Słowacją. Niestety, nie udało się. Ekipa Paulo Sousy uległa 1:2 Słowacji. Przed Robertem Lewandowskim i spółką bardzo trudne zadanie. Polska ma do rozegrania mecze z Hiszpanią i Szwecją. Jak ocenicie poniedziałkowy bój?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Przed nami bardzo ważny dzień na Euro 2020. Dzisiaj pierwsze spotkanie rozegrają biało-czerwoni.

» Wasze komentarze

Młody @ 16:50, 28.01.2020r. IP: *

Szkoda, że APN nie był zaproszony...

Lucek @ 21:42, 28.01.2020r. IP: *.*.170.70

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Kto nochala zadziera niech się zastanowi czemu nie jest zapraszany. HOUK.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo