« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.


Zajęcia rozpoczęły się przed Szkołą Podstawową nr 1 w Ostrołęce, skąd wszyscy uczestnicy zajęć udali się w kierunku sceny przy Kupcu. Tam, przy udziale publiczności, odbył się krótki trening.

Reklama

 

Po powrocie do ostrołęckiej "jedynki", adepci sztuki karate stanęli przed komisją egzaminacyjną. Za zamkniętymi drzwiami rozpoczął się egzamin na stopnie kyu. Udział w nim wzięli karatecy w wieku od 6 do ponad 50 lat, których jednoczy wspólna pasja - karate.

 

Ciężka praca na każdym treningu przyniosła efekty i uzyskanie wymarzonego pasa. Wszystkim zdającym należą się wielkie gratulacje.

 

- Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom dzieci, które wzięły udział w sobotnim wydarzeniu. Życzymy wszystkim ćwiczącym kolejnych sukcesów - informuje zarząd MKKK Shinkyokushin.


Esprit

Pierwszy noworoczny trening MKKK Shinkyokushin, połączony z egzaminem na stopnie kyu, odbył się w sobotę 25 stycznia br.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu

Więcej zdjęć: Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu

Odsłon: 5871
Komentarzy: 0
10:45, 30.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent miasta Łukasz Kulik uhonorował Karola Łasiewickiego, zawodnika Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik występujący w formule kickboxingu od dłuższego czasu z powodzeniem  rywalizuje w  zawodowym ringu na wysokim poziomie, ma na koncie dwie wygrane w zawodowych pojedynkach.

 

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo