« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.


Zajęcia rozpoczęły się przed Szkołą Podstawową nr 1 w Ostrołęce, skąd wszyscy uczestnicy zajęć udali się w kierunku sceny przy Kupcu. Tam, przy udziale publiczności, odbył się krótki trening.

Reklama

 

Po powrocie do ostrołęckiej "jedynki", adepci sztuki karate stanęli przed komisją egzaminacyjną. Za zamkniętymi drzwiami rozpoczął się egzamin na stopnie kyu. Udział w nim wzięli karatecy w wieku od 6 do ponad 50 lat, których jednoczy wspólna pasja - karate.

 

Ciężka praca na każdym treningu przyniosła efekty i uzyskanie wymarzonego pasa. Wszystkim zdającym należą się wielkie gratulacje.

 

- Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom dzieci, które wzięły udział w sobotnim wydarzeniu. Życzymy wszystkim ćwiczącym kolejnych sukcesów - informuje zarząd MKKK Shinkyokushin.


JBB

Pierwszy noworoczny trening MKKK Shinkyokushin, połączony z egzaminem na stopnie kyu, odbył się w sobotę 25 stycznia br.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu

Więcej zdjęć: Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu

Odsłon: 4916
Komentarzy: 0
10:45, 30.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Czeka nas wielkie sportowe wydarzenie z udziałem Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka weźmie udział, w sobotę 13 czerwca, w gali HFO. Walki gwiazd polskiego kickboxingu będą transmitowane na antenach TVP Sport.

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo