« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 9 kwietnia 2020 r., imieniny Mai, Dymitra, Dobrosławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.


Zajęcia rozpoczęły się przed Szkołą Podstawową nr 1 w Ostrołęce, skąd wszyscy uczestnicy zajęć udali się w kierunku sceny przy Kupcu. Tam, przy udziale publiczności, odbył się krótki trening.

Reklama

 

Po powrocie do ostrołęckiej "jedynki", adepci sztuki karate stanęli przed komisją egzaminacyjną. Za zamkniętymi drzwiami rozpoczął się egzamin na stopnie kyu. Udział w nim wzięli karatecy w wieku od 6 do ponad 50 lat, których jednoczy wspólna pasja - karate.

 

Ciężka praca na każdym treningu przyniosła efekty i uzyskanie wymarzonego pasa. Wszystkim zdającym należą się wielkie gratulacje.

 

- Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom dzieci, które wzięły udział w sobotnim wydarzeniu. Życzymy wszystkim ćwiczącym kolejnych sukcesów - informuje zarząd MKKK Shinkyokushin.Pierwszy noworoczny trening MKKK Shinkyokushin, połączony z egzaminem na stopnie kyu, odbył się w sobotę 25 stycznia br.

 

Zobacz zdjęcia:
Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu

Więcej zdjęć: Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu

Odsłon: 4449
Komentarzy: 0
10:45, 30.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo