« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kapituła zdecydowała. Specjalne wyróżnienia podczas plebiscytu Sportowiec Roku 2019 (zdjęcia)

Dziewięciu członków kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowało o przyznaniu specjalnych wyróżnień dla najlepszych sportowców. Ostateczne decyzje zapadły w środowe popołudnie w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce.


Do rywalizacji o miano Sportowca Roku 2019 przystąpiło 66 sportowców z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i Makowa Mazowieckiego. Czytelnicy portali Moja-Ostroleka.pl, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu, w dalszym ciągu, mogą oddawać na nich głosy za pośrednictwem SMS. Wszystkie sylwetki znajdziecie w serwisie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Reklama

 

W sumie czytelnicy oddali dotychczas 4851 głosów. Dziesiątka najlepszych sportowców otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe podczas gali Sportowiec Roku 2019, która odbędzie się w czwartek, 6 lutego o godz. 19.00 w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34". Na laureatów czekają piękne pamiątkowe statuetki od firmy Lus-ar oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów plebiscytu. Głosowanie trwa do 2 lutego do godz. 23.59.

 

Swoje wyróżnienia przyznała także kapituła w składzie: wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski (w zastępstwie prezydenta Łukasza Kulika), starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Mariusz Popielarz, dyrektor MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomiej Pieńkowski (w zastępstwie burmistrza Jerzego Bauera), dyrektor ZPM JBB Łyse Mariusz Rynkiewicz, prezes zarządu Konkret Marcin Śpiewak, redaktor naczelny portalu OstrowMaz24.pl Cezary Gołaś, zastępca dyrektora Wydziału Działalności Gospodarczej Kultury i Sportu Urzędu Miasta Ostrołęki Arkadiusz Dobkowski oraz redaktor sportowy portalu Moja Ostrołęka Mateusz Pełtak.


Lubudu

Kapituła zdecydowała o wyróżnieniach w kategoriach: Sportowiec Roku 2019, Super Sportowiec 2019, Odkrycie Roku 2019, Trener Roku 2019, Działacz Roku 2019, Impreza Roku 2019, Drużyna Roku 2019 i Animator Sportu Roku 2019. Dodatkowo zostanie przyznanych kilka dodatkowych wyróżnień m.in. od redaktorów naczelnych portali Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl.

 

Obrady kapituły odbyły się, w środę 29 stycznia, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34".

 

Zobacz zdjęcia:
Obrady kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2019

Więcej zdjęć: Obrady kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2019

Odsłon: 6172
Komentarzy: 1
13:20, 30.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

V2 @ 20:19, 30.01.2020r. IP: *.*.103.108

Musiały być trudne obrady i trudny wybór bo ogólnie w sporcie marazm.
Sukces jak ktoś kontuzji nie złapie....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo