« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kapituła zdecydowała. Specjalne wyróżnienia podczas plebiscytu Sportowiec Roku 2019 (zdjęcia)

Dziewięciu członków kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowało o przyznaniu specjalnych wyróżnień dla najlepszych sportowców. Ostateczne decyzje zapadły w środowe popołudnie w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce.


Do rywalizacji o miano Sportowca Roku 2019 przystąpiło 66 sportowców z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i Makowa Mazowieckiego. Czytelnicy portali Moja-Ostroleka.pl, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu, w dalszym ciągu, mogą oddawać na nich głosy za pośrednictwem SMS. Wszystkie sylwetki znajdziecie w serwisie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Reklama

 

W sumie czytelnicy oddali dotychczas 4851 głosów. Dziesiątka najlepszych sportowców otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe podczas gali Sportowiec Roku 2019, która odbędzie się w czwartek, 6 lutego o godz. 19.00 w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34". Na laureatów czekają piękne pamiątkowe statuetki od firmy Lus-ar oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów plebiscytu. Głosowanie trwa do 2 lutego do godz. 23.59.

 

Swoje wyróżnienia przyznała także kapituła w składzie: wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski (w zastępstwie prezydenta Łukasza Kulika), starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Mariusz Popielarz, dyrektor MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomiej Pieńkowski (w zastępstwie burmistrza Jerzego Bauera), dyrektor ZPM JBB Łyse Mariusz Rynkiewicz, prezes zarządu Konkret Marcin Śpiewak, redaktor naczelny portalu OstrowMaz24.pl Cezary Gołaś, zastępca dyrektora Wydziału Działalności Gospodarczej Kultury i Sportu Urzędu Miasta Ostrołęki Arkadiusz Dobkowski oraz redaktor sportowy portalu Moja Ostrołęka Mateusz Pełtak.Kapituła zdecydowała o wyróżnieniach w kategoriach: Sportowiec Roku 2019, Super Sportowiec 2019, Odkrycie Roku 2019, Trener Roku 2019, Działacz Roku 2019, Impreza Roku 2019, Drużyna Roku 2019 i Animator Sportu Roku 2019. Dodatkowo zostanie przyznanych kilka dodatkowych wyróżnień m.in. od redaktorów naczelnych portali Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl.

 

Obrady kapituły odbyły się, w środę 29 stycznia, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34".

 

Zobacz zdjęcia:
Obrady kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2019

Więcej zdjęć: Obrady kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2019

Odsłon: 6559
Komentarzy: 1
13:20, 30.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

V2 @ 20:19, 30.01.2020r. IP: *.*.103.108

Musiały być trudne obrady i trudny wybór bo ogólnie w sporcie marazm.
Sukces jak ktoś kontuzji nie złapie....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo