« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019. Zmiany w czołowej dziesiątce

Jeszcze przez niespełna trzy dni czytelnicy portalu Moja Ostrołęka mogą oddawać głosy na najlepszego ich zdaniem Sportowca Roku 2019. Kto stanie się najpopularniejszym sportowcem? Zobacz kto obecnie plasuje się w najlepszej dziesiątce.


Na pozycji lidera wciąż znajduje się Jakub Niziński. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła zgromadził dotychczas 914 głosów. Drugi w zestawieniu jest aktualnie Adam Laskowski z Academii Gorila Ostrów Mazowiecka - 725 głosów, a trzeci Mariusz Marczak z Narwi Ostrołęka - 699 głosów.

Reklama

 

Kolejne miejsca w rankingu zajmują Michał Grabowski (Sokół Ostrów Mazowiecka) - 337 głosów, Michał Pragacz (MKS Przasnysz) - 289, Damian Słowik (MKS Przasnysz) - 250, Szymon Niziński (Ostrołęcki KKK) - 220, Izabela Lenarczyk (Ostrovia Ostrów Mazowiecka) - 210, Kacper Stepnowski (Narew Ostrołęka) - 162 i Magdalena Morka - 154.

 

Najlepsza dziesiątka plebiscytu otrzyma pamiątkowe statuetki ufundowane przez firmę Lus-ar oraz atrakcyjne nagrody od sponsorów. Wyróżnieni zostaną również sportowcy wybrani przez kapitułę. Nie zabraknie także nagród specjalnych.Zachęcamy do głosowania, które trwa do niedzieli 2 lutego do godz. 23.59. Pełna lista kandydatów oraz sponsorzy naszego plebiscytu zaprezentowani zostali na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 4278
Komentarzy: 0
13:40, 31.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo