« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn uległ Wissie Szczuczyn

Piłkarze KS CK Troszyn rozegrali trzeci mecz kontrolny przygotowujący do rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego tym razem musieli uznać wyższość IV-ligowej Wissy Szczuczyn.


Trener Marcin Truszkowski w czwartkowe popołudnie miał do dyspozycji dwudziestu zawodników.

Reklama

 

W pierwszej połowie lepiej prezentowała się drużyna z Podlasia, która zdołała pokonać raz Pawła Modzelewskiego stojącego w bramce KS CK Troszyn. W drugiej połowie szkoleniowiec zespołu z powiatu ostrołęckiego zrobił dziewięć zmian i wydać było poprawę w grze. Niestety zabrakło skuteczności pod bramką rywali i ostatecznie Wissa wygrała to starcie 1:0.

 

W kolejnym meczu kontrolnym KS CK Troszyn zmierzy się z Makowianką Maków Mazowiecki. Mecz został zaplanowany na sobotę 8 lutego.


JBB

KS CK Troszyn - Wissa Szczuczyn 0:1 (0:1)

 

KS CK:

I połowa: Pa. Modzelewski - Malinowski, Kopeć, Cychol, K. Dzwonkowski - Dzbeński, P. Kamionowski, Stepnowski, Kraska - Świderski, D. Dzwonkowski

 

II połowa: Łyziński - Kowalczyk, Kopeć, Górski, Petrosjan - Gumowski, Prz. Modzelewski, Bałas, Szklanko - Grodzki, D. Dzwonkowski

Odsłon: 9393
Komentarzy: 1
10:25, 01.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

jan @ 19:59, 01.02.2020r. IP: *.*.42.65

Jakieś wzmocnienia będą?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo