« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rzekunianka przegrywa w pierwszym sparingu

Rzekunianka Rzekuń uległa w pierwszym meczu sparingowym SKS Szczytno 2:3. Bramki dla podopiecznych trenera Bartłomieja Jezierskiego, w meczu rozegranym na sztucznej nawierzchni w Myszyńcu, strzelali Paweł Lutrzykowski z rzutu karnego i Mateusz Gocłowski.


Drużyna z powiatu ostrołęckiego na sobotnie starcie z SKS Szczytno udała się osłabiona. W kadrze zabrakło m.in. Adriana Wołejszo, Pawła Białczaka, Radosława Wierzbowskiego, Łukasza Choroszewskiego i Bartosza Pędzicha.

Reklama Zespół ze Szczytna grający na co dzień w rozgrywkach ligi okręgowej okazał się wymagającym przeciwnikiem. Mimo braku kilku czołowym zawodników podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nawiązali walkę z wyżej notowaną drużyną. Ostatecznie Rzekunianka po bramkach Pawła Lutrzykowskiego z rzutu karnego i Mateusza Gocłowskiego uległa SKS Szczytno 2:3.

W następnym meczu kontrolnym piłkarze z Rzekunia zagrają z ostrołęcką Narwią. Spotkanie zostało zaplanowane na środę 5 lutego o godz. 19.30 na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa w Ostrołęce.


JBB

Rzekunianka Rzekuń - SKS Szczytno 2:3 (1:1)
Bramki dla Rzekunianki: Lutrzykowski (k), Gocłowski

Rzekunianka: Wardak - Olbryś, Lutrzykowski, Dasiak, Podgajny - Sz. Kaczyński, S. Kaczyński - Mierzejewski, Sakowski, Trzciński - Szymczyk oraz Jarnutowski, Chmielewski, Gocłowski, Rymek, Nisiobęcki

Odsłon: 10263
Komentarzy: 0
10:30, 02.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo