« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szkolenie z kettlami i trening "300 Maxwella" w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Lech Leon Kledzik zdradził uczestnikom wczorajszego szkolenia z kettlami jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia z odważnikami. Wielu chętnych z całego regionu wysłuchało doświadczonego instruktora kettlebell, a następnie wzięło udział w treningu "300 Maxwella".


Organizatorzy zapewnili uczestników wydarzenia odpowiednią ilość odważników kettlebell. Zajęcia były darmowe, a wszyscy ćwiczący otrzymali certyfikaty potwierdzające swój udział.

Reklama

Zajęcia z kettlami to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Uczestnicy szkolenia Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness poznali wachlarz ćwiczeń oraz technikę ich wykonywania. Po zapoznaniu się ze wszystkimi ćwiczeniami z kettlami wchodzącymi "300 Maxwella" rozpoczęto trening właściwy.

Trening "300 Maxwella" to kultowy trening kettlebell. Jego twórcą jest Steve Maxwell - mistrz świata w brazylijskim jiu jitsu oraz jeden z twórców szkoły kettlebell hardstyle. W skład zajęć wchodzą powtórzenia ćwiczeń tj. wkoło tułowia, wkoło głowy, dzień dobry, wiatrak, swing jedną ręką, swing - wysokie pociągnięcie, rwanie, nadrzut z wyciśnięciem, nadrzut boczny, przysiad z wyciśnięciem, kozak, wykrok w tył z wyciśnięciem, leonki, odwrotne tureckie wstawanie, wiosłowanie walizką, wstawanie z grobu, ruski twist i pompeczki. Łatwo nie było, ale szczęśliwie wszyscy uczestnicy zajęć ukończyli trening.


Esprit

Szkolenie z kettlami połączone z treningiem "300 Maxwella" odbyło się, w niedzielę 2 lutego, w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Trening "300 Maxwella" w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Trening "300 Maxwella" w Ostrołęce

Odsłon: 6088
Komentarzy: 1
07:05, 03.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

» Wasze komentarze

LEON @ 10:38, 03.02.2020r. IP: *

Ogromne podziękowania dla władz Miasta Ostrołęka oraz miejscowego MOSiR za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu szkolenia, a także nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo