« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szkolenie z kettlami i trening "300 Maxwella" w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Lech Leon Kledzik zdradził uczestnikom wczorajszego szkolenia z kettlami jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia z odważnikami. Wielu chętnych z całego regionu wysłuchało doświadczonego instruktora kettlebell, a następnie wzięło udział w treningu "300 Maxwella".


Organizatorzy zapewnili uczestników wydarzenia odpowiednią ilość odważników kettlebell. Zajęcia były darmowe, a wszyscy ćwiczący otrzymali certyfikaty potwierdzające swój udział.

Reklama

Zajęcia z kettlami to doskonała metoda treningowa angażująca całe ciało. Uczestnicy szkolenia Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness poznali wachlarz ćwiczeń oraz technikę ich wykonywania. Po zapoznaniu się ze wszystkimi ćwiczeniami z kettlami wchodzącymi "300 Maxwella" rozpoczęto trening właściwy.

Trening "300 Maxwella" to kultowy trening kettlebell. Jego twórcą jest Steve Maxwell - mistrz świata w brazylijskim jiu jitsu oraz jeden z twórców szkoły kettlebell hardstyle. W skład zajęć wchodzą powtórzenia ćwiczeń tj. wkoło tułowia, wkoło głowy, dzień dobry, wiatrak, swing jedną ręką, swing - wysokie pociągnięcie, rwanie, nadrzut z wyciśnięciem, nadrzut boczny, przysiad z wyciśnięciem, kozak, wykrok w tył z wyciśnięciem, leonki, odwrotne tureckie wstawanie, wiosłowanie walizką, wstawanie z grobu, ruski twist i pompeczki. Łatwo nie było, ale szczęśliwie wszyscy uczestnicy zajęć ukończyli trening.Szkolenie z kettlami połączone z treningiem "300 Maxwella" odbyło się, w niedzielę 2 lutego, w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Trening "300 Maxwella" w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Trening "300 Maxwella" w Ostrołęce

Odsłon: 5379
Komentarzy: 1
07:05, 03.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

W związku z panującym koronawirusem odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Lekarze podkreślają, że aktywność fizyczna znacznie poprawia odporność. Eksperci apelują jednak o zachowanie środków ostrożności.

» Wasze komentarze

LEON @ 10:38, 03.02.2020r. IP: *

Ogromne podziękowania dla władz Miasta Ostrołęka oraz miejscowego MOSiR za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu szkolenia, a także nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo